Hamilelikle başlayan paranoyaklık?

+1. esim de evde sürekli brad pitt gibi gezecekse süsleneyim ona okay

Aslıcım doğmamış bebeğe don biçiyorsun yapma hadi diyelim aldattı veya aldatacak bunu engelleyebilir misin? Hayır. Bırak istediğini yaşasın zaten hiçbir şey gizli kalmıyor bir şekilde insnaın karşısına çıkıyor. Seninde karşına çıkarsa ona göre aksiyon alırısn ama adamın bu taraklarda bezi yokken aldatacak diye kurma kafanda. Bu bence şundan kaynaklı en çok aldatılmalar hamileyken oluyor ya sen onu içselleştirdin muhtemelen. Bebeğin için alışverişe kafa yor ya da onunla ilgili kitap felan oku kafanı başka şeye yorarsan aklına gelmez böyle vesveseler. Bir de insan bir konuya yönelince ister istemez her detay sanki aldatıyorda delil gibi gelir dün ben eşimin sırtında kaşıma izi gördüm (sarışın beyaz tenli dokunduğu yer hemen kızarır iz olur) aklımdan türlü senaryolar geçti birisiyle ilişki yaşadı sonra kadının tırnağı geçti vs ahah sonra inceledim öyle bir iz değil hamilelik hormonları işte yapma guzum kendine bunu

valla ben de farkındayım kendi kendime uydurduğumun ama işte engel olamıyorum anlamadım. sanırım zaten bu hamilelik çok bekleyip istememize rağmen hazırlıksız yakaladı bizi. bence olacağını düsünmüyorduk. olunca ben bir anda kendimi çok bebeğimle ilgili buldum bi anda. esimle artık tüm muhabbetim bebeğe yönelik. onla ilgili hayaller planlar oluyor ama korkuyorum bir yandan. sanırım onun da psikolojisiyke böyle senaryolar uyduruyorum. yoksa aldatacağı varsa zatrn aldatacak onun için kendimi yoramam veya sürekli takipte olamam. ama iste bu son bir ay sürekli gözüm üstünde.

Kuzum önceden bebek yoktu olmayan bebeğin konuşması tabi olmaz ama şu an var. Biz eskiden eşimle aynı iş yerinde çalışıyorduk sürekli iş konuşuyorduk bir ara çok sıkılmıştım bizim işten başka muhabbetimiz yok mu diye ama hayatımız oydu onu konuşuyorduk sonra ben işten ayrıldım konuşmamız değişti. Hayat akışında ne oluyorsa onu konuşuyor insan doğal olarak normal bir süreç stres yapma kendine

Ayşenin fatmanın exlerin anasının babasının muhabbetinin hala size geliyor olmasına gerek yok, size anlatılmasına gerek yok yani. Bu biraz çirkin ama öyle gelişmiş siz sormuşsunuz ne cenazesi diye. Bunun dışında tamamen psikolojik gibi duruyor. Sağlıkla kucağınıza alın bebeğinizi, hamileliğinizin tadını çıkarın.

Karpuz kabuğu düşürmeyin yani

Çook normal, tamamen hamilelik psikolojisi sağlıkla kucağınıza alın inşallah, doğumdan sonra da bir süre nefret ediyor insan kocasından, onu da sağlıkla atlatırsanız sonrası güzel

Çook normal, tamamen hamilelik psikolojisi sağlıkla kucağınıza alın inşallah, doğumdan sonra da bir süre nefret ediyor insan kocasından, onu da sağlıkla atlatırsanız sonrası güzel
ayy inşallah sadece hamileliktir en azından bunu bilerek kendime tahammül edebilirim doğurana kadar sanırım

ayy inşallah sadece hamileliktir en azından bunu bilerek kendime tahammül edebilirim doğurana kadar sanırım
Öyle canım merak etme insan kendini tanıyamıyor cidden çok iyi anlıyorum seni. Üst üste hamile kaldığım için çok hormonal iniş çıkışlar yaşadım zamanla insan alışıyor. Doğumdan sonra da lohusalıkta ve emzirme süreci boyunca çok farklı duygular ve kaygılar olacak ama hepsi geçici. Yeter ki sağlığınız huzurunuz yerinde olsun bunlar zamanla geçiyor merak etme

Ben bu paranoyayı hamileyken yaşamadım doğurduktan sonra yaşadım. Hamileliğim duygusal anlamda aşırı rahattı çok huzurluydum. Doğumdan sonra bebekten dolayı araya mesafe girince düşünceler daha çok depreşiyor. Bebekle ilgili konuları araştırırken sitenin bir derdim var bölümünü de keşfettim mi ohh. Üstüne tuz biber. Bebeğim iki yaşına girecek daha yeni yeni geçiyor yani inşallah aldatmıyordur kocam sbsjsj

Bende buna benzer bi konu açtım az önce seni anlıyorum 7 aylik hamileyim kurup duruyorum kafamda. Insallah doğumdan sonra geçer rahatlarız. Durduk yere kötüyü çağırıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…