Hamilelik

bayaNKediiiii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2024
19
3
25
Merhabalar bir arkadaşım hamile kalmak için bir kaç ay boyunca folik asit kullanmış ve söylediğine göre onun sayesinde hamile kalabilmiş doktoru demiş millet yıllarca uğraşıyor sen nasıl bu kadar çabuk hamile kaldın diye sizce hamile kalmak için folik asit kullanımı doğru mu yada folik asitin etkisi olur mu bilgisi olan var mı

Merhabalar bir arkadaşım hamile kalmak için bir kaç ay boyunca folik asit kullanmış ve söylediğine göre onun sayesinde hamile kalabilmiş doktoru demiş millet yıllarca uğraşıyor sen nasıl bu kadar çabuk hamile kaldın diye sizce hamile kalmak için folik asit kullanımı doğru mu yada folik asitin etkisi olur mu bilgisi olan var mı
folik asit sağlıklı bir bebek için gebelik öncesi kullanılması lazım. hamile kalmaya bir yardımı yok. hamile kaldıktan sonrası için önemli. yumrutlamayı destekleyen farklı vitamin ve mineraller var zaten onları da doktorunuz gerek görürse size başlar. bende demir, d vitamini ve omega3 baslanmıştı mesela.

folik asit sağlıklı bir bebek için gebelik öncesi kullanılması lazım. hamile kalmaya bir yardımı yok. hamile kaldıktan sonrası için önemli. yumrutlamayı destekleyen farklı vitamin ve mineraller var zaten onları da doktorunuz gerek görürse size başlar. bende demir, d vitamini ve omega3 baslanmıştı mesela.
Yani önce kadın doğum doktoruna gidip ona göre başlamam gerekiyor

Eklentiler

• IMG_7398.jpeg
    IMG_7398.jpeg
    86,5 KB · Görüntüleme: 39
Konusunu da açtınız yazdık ya oraya uyudun uyandın önemi kalmıyor testin geçersiz sayılıyor.
Hanfendi cevapladiniz cevap vermeyin o zamn farklı fikirler farklı görüşler var siz tek yoksunuz belki sizinkinde hiç olmuyor belki başkası aynı durumu yaşıyor olabilir biraz empati yapın ondan sonra yorumda bulunun bu süreci yaşayıp bir pozitif haber almak için çırpınan bir sürü benim gibi kadın var

Geçenlerde bende de böyle silik çıktı olabilir diye düşünmüştüm bı kaç gün sonra bida test yaptım onda çıkmadı silik çıkıp sonradan çizginin belirmesi kuruluk çizgisi de olabilir kan testi en kesin sonucu verir

X