Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

dua listemizde ilk sırada sıla vardı ama bur_mus un batının bugün olması nedeniyle onu bugüne almak durumunda kaldım.allah kabul etsin dualarımızı

1.5 yildir deniyoruz sonuc yok maalesef mart ayinda klomen kullandim olmadi bu ay yine klomen verdi dr catlama ignesi yapalim dedi gittim ki benim yumoslar cok buyumus 2 tanesi bi tanesi ise normaldi igne yapamayiz dedi bi dahaki ay gel asilama yapalim dedi haftaya adet zamanim bakalim artik hep bu topiklere bakiodum ama ilk defa birine yazayim dedim benide alirmisiniz listeye gerci pek umut yok

ikisine birden mi okuyacağız canım...
canım sılanın daha gününe var o yüzden onu yarına aldım.ama sabah okuyan arkadaşlar olmuş onlar bur_mus a okurlarsa güzel olur ya da yapabiliyorsan ikisine birden de okursunuz

kızlar bişey sorayım dua ederken abdest almak yada baş kapatmak gerekiyormu?

yok canım ya ben oturduğum yerde serviste işte okuyory-um

alırız tabi canım umudunu kaybetme sen ilk sayfadaki listedeki bilgileri ver ben eklerim

bende adetin 12. günü başlıyorum sabah ve akşam olmak üzere 12 gün kullanıyorum progestanı bende de adet düzensizliği olmuştu 3 ay önce adetime bir hafta yada bazen 10 gün kala lekelenme oluyordu doktor bişey yok dedi polip filan da yok dedi şimdi düşünüyorumda acaba o zaman o lekelenmeler yumurtlama belirtisimiydi neyse ben hala kullanıyorum 3 aydır tam günümde oluyorum artık adetime 2-3 gün kala bitiriyorum tamda günümde adet oluyorum bi şaşma olmadı yani tatlım bende

bende sılaya okumuştum canım dularımı rabbim sağlıkla bir evlat versin onlara inşallah birazdan da burmusa okurum inşallahh

yok tatlım ya
karnım ağrıması devam ediyor ama çok şiddetli bir ağrı değil rahatsızlık hissim var bir de akıntı bazen artıyor
üşüttüm mi acaba bilmiyorumki

kızlar beni de ekleyin,dua listemize,ve lütfen tekrar koyarmısınız,bende bu günki anne adayımız için duaya başalayalım...çok güzel ya,mutlu oldum...

bende sılaya okumuştum canım dularımı rabbim sağlıkla bir evlat versin onlara inşallah birazdan da burmusa okurum inşallahh

Allah kabul etsin bende dün okumuştum sılaya ama şimdi gene başlıyorum

bugün kahverengi akıntı başladı galiba geliyo artık bat verebilirim sanırım...

Bat 31 ağus.
yaş 24
2 yıldır evliyim
4.denememiz olacak Allah izin verirse

Allah kabul etsin bende dün okumuştum sılaya ama şimdi gene başlıyorum

bugün kahverengi akıntı başladı galiba geliyo artık bat verebilirim sanırım...

Bat 31 ağus.
yaş 24
2 yıldır evliyim
4.denememiz olacak Allah izin verirse
dualarda beni unutmazsınız inşş

Yas 28 deneme 1.5 yil sat 12temmuz bat 8 agustos. İlk bebegim olacak insallah bu arada kelimeyi tevhit mi okuyoruz 100 defa

kızlar beni de ekleyin,dua listemize,ve lütfen tekrar koyarmısınız,bende bu günki anne adayımız için duaya başalayalım...çok güzel ya,mutlu oldum...

ilk sayfadaki listedeki bilgileri ver canım ekleyeyim listelere

ok ekliyorum 2 listeyede.

Yas 28 deneme 1.5 yil sat 12temmuz bat 8 agustos. İlk bebegim olacak insallah bu arada kelimeyi tevhit mi okuyoruz 100 defa

evet canım 100 kere kelimei tevhid

ok kuzum,yaş 24sat 11haziran,bat 8ağustos,4aydır çalışıyorum.....Allah dualarımızı kabul etsin,inşallah...

rabbim hayırlısını versin hepimize dularımız herkese

nasılsınız kızlar?? yine hamiş haberleri var.. MASALLAHH .. dua sıramız degısmıs sanırım. okuyan arkadaslardan Allah razı olsun. ben de bur_mus arkadasım ıcın okudum dua ettim. Rabbim kabul etsin inş. Rabbim hayırlı saglıklı evlatlarla sevindirsin inş. keyifli guzel ve rahat hamilellikler ve kolay dogumlar nasip etsin inş hepimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…