Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aslında gerçek isimler olsa daha güzel olur bence,nede olsa dua edeceyiz,ne diyelim Allahım burmus için hayırlı evlat vermi diycez,bence gerçek isimler olmalı kızlar...

bunu geçen ayda konuştukaslında herkes istediği gibi yapıyor yani ismini vermek isteyen olursa ekliyoruz
istemezsede gönlümüzden kimi geçirdiğimiz belli diye düşündük

nasılsınız kızlar?? yine hamiş haberleri var.. MASALLAHH:nazar::nazar::nazar: .. dua sıramız degısmıs sanırım. okuyan arkadaslardan Allah razı olsun. ben de bur_mus arkadasım ıcın okudum dua ettim. Rabbim kabul etsin inş. Rabbim hayırlı saglıklı evlatlarla sevindirsin inş. keyifli guzel ve rahat hamilellikler ve kolay dogumlar nasip etsin inş hepimize...:KK16::KK16:

sılacım bende sana okumuştum bu sabah, bak nekadar kısmetlisin, şimdi burmus için okuyacağım, yarın senin için tekrar okunacak.
İnşallah bu bir işarettir ve en kısa zamanda güzel haberini alırız :KK34:

sılacım bende sana okumuştum bu sabah, bak nekadar kısmetlisin, şimdi burmus için okuyacağım, yarın senin için tekrar okunacak.
İnşallah bu bir işarettir ve en kısa zamanda güzel haberini alırız :KK34:

Allah kabul etsn canım... inşallah dedigin gibi bir işarettir:KK16: RABBİM HEPİMİZİ TEZ ZAMANDA HAYIRLI EVLATLARLA SEVİNDİRSİN İNŞ..:KK54:

efsun canım bir suru kisi bugun benim icin de okudu. acaba yarın benim icin bir daha okunmasa mı??:44: benim adıma guzel bisi de herkese bir bana iki gun.. uygun olur mu kii:KK51:

burmus canim batdasim insallah sende hamissindir. hic test yapmadin mi? ben sabredemedim valla :KK9:

canim degilsende üzülme. Allahim zamanini biliyor hayirlisiyla insallah verecek hepinize ve bana da saglikla kucagima almayi nasip edecek insalllah.

bugün sabah ilk defa mide kazinmasi ile uyandim ama ne kazinma. halbuki esimle sahurda yemistim bir düzine ekmek :KK9::KK9:

yok ya psikoljiktir bu bence :KK9:

normaldede bogazina düskün bir insanimdir ama bugün bir farkli sanirim ya da bana öle geliyor.

efsuncum valla benim dünden beri akintim devam ediyor yesil yesil ( iyyyykk :KK25: ) senide ümitlendirme istemem ama bilemyiorum yani.

senin daha önce aksarmiydi. benim hic aksamadigi icin bir gün bile gecikse hemen cevabi yapistrirdim kesin.

kizlar dün demistim doktoru aradim teee 21 agustosa gün verdiydi. simdi baska doktorlari ariyorum ama hepsi tatile cikiyo :KK43:

kan testi filan zaten yapmiyorlarmis. bayagi gün gectikten sonra yapiyolar mis . gün gecti mi bizde anliyos heralde . kan testine gerek yok dicektim. neyssseee.. öle iste.

bende isteyen herkes icin dua ediyorum. Allah isteyen herkese hayirlisi ise bir bebek melek versin.

kizlar bilmiyorum ama eger gercekten icinizde bir melek varsa bunu hissedeceksiniz. bu dedigimi yazin bir yere. tamam hani bazen diyoruz " ya bu ay varsa yok kahve icmiyim , yok alkol almiyim " filan (örnek tabii :KK9: )

ama göreceksiniz her biriniz hissedeceksiniz siz ümitlenmek istemesenizde bebecik mesaj gönderiyormus anneye ben yerlestim diye. o yüzden istediginiz kadar heveslenmem deyim hissedeceksiniz eger varsa.

( hemen takvimimi de yaptim ) :KK1:

bende isteyen herkes icin dua ediyorum. Allah isteyen herkese hayirlisi ise bir bebek melek versin.

kizlar bilmiyorum ama eger gercekten icinizde bir melek varsa bunu hissedeceksiniz. bu dedigimi yazin bir yere. tamam hani bazen diyoruz " ya bu ay varsa yok kahve icmiyim , yok alkol almiyim " filan (örnek tabii :KK9: )

ama göreceksiniz her biriniz hissedeceksiniz siz ümitlenmek istemesenizde bebecik mesaj gönderiyormus anneye ben yerlestim diye. o yüzden istediginiz kadar heveslenmem deyim hissedeceksiniz eger varsa.

( hemen takvimimi de yaptim ) :KK1:

inşallah cnm ya çok istiyorum artık hamile kalmayı düşün migrenim tuttu ilaç bile içemiyorum ya varsa diye :KK43: herşeye katlanırım onun için yeterki gelsin.

inşallah cnm ya çok istiyorum artık hamile kalmayı düşün migrenim tuttu ilaç bile içemiyorum ya varsa diye :KK43: herşeye katlanırım onun için yeterki gelsin.

sabret canim. herseyi yap eger tedavi olman gerekiyorsa ol. hem sen hem esin. hic bir sorun yoksa bile ceviz di findikti yiyin beraber. sonra C vitamini takviyesi yapin esinize. Mutlaka hizi iki katina cikaracaktir. Sonra sogan suyunu icemiyorsaniz cörek otunu mutlaka yapin resmen yumurtaliklarimin büyüdügünü hissettim ben.

Omega 3 de alin kari koca. bunlari sebepsiz yere hamile kalamayanlar icin söylüyorum. he tabi ki bir sorun varsa tedavinizi olun ve eger yasiniz ilerlemisse hic beklmeden alternatif yöntemlere gecin asilama vs.. gibi.

bu ay tutmasaydi kesin asilama yaptiracaktim ben .

hee sonrada oturup hergün Allaha yalvarin ama icten. ve sakin ümidinizi kesmeyin. Bu ay olmazsa bidahaki ay tekrar olmazsa bidahaki ay tekrar.

sakin birakmayin. göreceksiniz allahin izniyle hepiniz olacaksiniz

merhaba kızlar nasılsınız. bayadır gelmedim ben. artık bebeği takmıcam kilolarıma taktım bu kez. zaten korunma sürecindeyim şimdi.:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

dua listemizde ilk sırada sıla vardı ama bur_mus un batının bugün olması nedeniyle onu bugüne almak durumunda kaldım.allah kabul etsin dualarımızı

bende sılaya okumuştum canım dularımı rabbim sağlıkla bir evlat versin onlara inşallah birazdan da burmusa okurum inşallahh

canlarim cok teskkur ederim rabbim dualarimizi kabul eder insallah :) benden gelen giden yok henuz valla pek bisi anlamiyorum ben goguslerim aciyo sivilcelerim cikti ama bunlar hamile oluncada oluyo bilemiyorum yani rabbim sen buyuksun insallah gormem kirmizilari :KK43:(

sabret canim. herseyi yap eger tedavi olman gerekiyorsa ol. hem sen hem esin. hic bir sorun yoksa bile ceviz di findikti yiyin beraber. sonra C vitamini takviyesi yapin esinize. Mutlaka hizi iki katina cikaracaktir. Sonra sogan suyunu icemiyorsaniz cörek otunu mutlaka yapin resmen yumurtaliklarimin büyüdügünü hissettim ben.

Omega 3 de alin kari koca. bunlari sebepsiz yere hamile kalamayanlar icin söylüyorum. he tabi ki bir sorun varsa tedavinizi olun ve eger yasiniz ilerlemisse hic beklmeden alternatif yöntemlere gecin asilama vs.. gibi.

hee sonrada oturup hergün Allaha yalvarin ama icten. ve sakin ümidinizi kesmeyin. Bu ay olmazsa bidahaki ay tekrar olmazsa bidahaki ay tekrar.

aman da aman bebeyi 4haftalıkmış ya,yeni aldın haberi demekki,gözün aydın,topiyin gözü aydın,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.belrtin falan yokmuydu senin tatlım?bu arada ben yeni geldim aranıza...

merhaba kızlar nasılsınız. bayadır gelmedim ben. artık bebeği takmıcam kilolarıma taktım bu kez. zaten korunma sürecindeyim şimdi.:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

sana da dukan i öneririm canim. :KK1::KK1:

sahsen ben 22 kilo verdim öle hamile kaldim tam zamanina denk geldi. Rabbim öle istedi. ama cok iyi oldu 97 kilo ile hamis kaldigimi düsünemiyorum yani :KK52::KK52:

boyum 1.72

haklısın cnm sabredip bol bol dua etmemiz gerekiyor eşimde hiçbir prolem yok bende sorun yumurtam buyuyor çatlamıyor kist yapıyor buda geçen ay bal çörek otu yemiştim dedim omu kist yaptı bu ayda soğan suyu içiyorum inş.şifam olur 2 yıllık evliyim ilk 1 yılımda gittim doktora ve kist olduğunu öğrendim gebeliğede engelmiş 5-6 aydır normalim ama olmuyor geçen ay yine kist olmuş dedi doktor 7-8 gun sonra reglim tekrar gidicem doktora bakalım hayırlısı Allah tan O ol derse olur biliyorum :KK14:

nasılsınız kızlar?? yine hamiş haberleri var.. MASALLAHH:nazar::nazar::nazar: .. dua sıramız degısmıs sanırım. okuyan arkadaslardan Allah razı olsun. ben de bur_mus arkadasım ıcın okudum dua ettim. Rabbim kabul etsin inş. Rabbim hayırlı saglıklı evlatlarla sevindirsin inş. keyifli guzel ve rahat hamilellikler ve kolay dogumlar nasip etsin inş hepimize...:KK16::KK16:

canim cok tesekkur ederim allah kabul etsin amin :)

X