Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın canlarım
bende yine gelen giden yok dün akşam çok akıntım oldu ama
bekliyoruz bakalım ne olacak
şimdi bir geçmişe bakayayım dua listesine girmek isteyenelri ekleyeyim geliyorum şimdi

aynen benim batada 9 gün kaldı benim bugün kasıklarım fenaydı yaaa..hastalancakmışım gibi oldum valla bian :S gögüslerim agrıyor hafiften öylee işte..

battadışım inşallah bizim kırmızılar 9 ay sonra gelirler. bende kendimi dinliyorum ama genede gögüslerimde hiç bi değişiklik yok sanki bi kaç gün sonra belki biraz ağrı sızı olur ya adet habercisi olacak ya da meleklerimizin habercisi olacak inşallah ikincisi olur mutluluktan uçarız.

günaydın canlarım
şimdi bir geçmişe bakayayım dua listesine girmek isteyenelri ekleyeyim geliyorum şimdi

günaydın kuzumm çok guzel ya gelmemiş kız test yapsana belkide vardır birşeyler

günaydın canlarım

inşallah hamilesindir canım akıntının olması buna işaret sende mutlu haberler bekliyoruz.

kuzularım dualarıınız sesi diger topiklerden geldi ya,bana anlatırmısınız,nasıl dua ediceksiniz?ne niyet ederek?

kuzularım dualarıınız sesi diger topiklerden geldi ya,bana anlatırmısınız,nasıl dua ediceksiniz?ne niyet ederek?

Canım sıra ile isimlerimizi yazdırdık kimin günü gelirse ona bebek için niyet ediyoz ve 100 adet kelimei tevhit okuyoz canım.katılmak istiyorsan sende ismini yazdır.rabbim hepimize nasip etsin inşallah dualarla.

diğer bilgilerini ver canım aynı durumdayız işte benim de geçti.ama idrarda da dün bişey çıkmadı.

ekledim kuzucum

sen listeye sıradan oku tatlım ama kendin için okunmasını da istersen tabiki eklerim

sağol tatlım.....yaşım 30 ikinci bebeğim olacak inşallahhhh 19 haftalık hamişim.bir tane prensim var.bu bebişimde yine prens olacak.hayırlısıyla
ekledim canım allah bağışlasın yavrularını

valla canım kaynamış demekki liste baya kabarık arada oluyor öyle.
burada satını ve kaç aydır denediğini de yaz canım.

ekledim canım Allah gönlüne göre versin

ilk sıraya aldık canım senin

günaydın kızlar dün giremedim ama aklım hep burdaydı ...

dua listesine benide ekleyin lütfen ... yaş 22 8. deneme bat 11 agustos

ekledim canım

hadi inş. bebişin yoldadır.....
canım inşallah

günaydın kuzumm çok guzel ya gelmemiş kız test yapsana belkide vardır birşeyler
ya dün yaptım biliyorsun çıkmadı hevesim kaçtı ama bugün de olmazsam sabah yine yaparım

inşallah hamilesindir canım akıntının olması buna işaret sende mutlu haberler bekliyoruz.

inşallah canım

hayırlı ramazanlar.. ben yan topikten.. duanızı merak ettim söylermisiniz banada.. yoksa herkes kalbinden geçeni mi sölüyo dua olarak bir arkadaş kelimei tevhidden bahsetmişti merak ettim :44:

kızlar listmizdeki her arkadaş için 100 kelimei tevhid okuyup onun için dua ediyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…