Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın canlarım
bende yine gelen giden yok dün akşam çok akıntım oldu ama
bekliyoruz bakalım ne olacak
şimdi bir geçmişe bakayayım dua listesine girmek isteyenelri ekleyeyim geliyorum şimdi:KK55:

aynen benim batada 9 gün kaldı :KK43: benim bugün kasıklarım fenaydı yaaa..hastalancakmışım gibi oldum valla bian :S gögüslerim agrıyor hafiften öylee işte..

battadışım inşallah bizim kırmızılar 9 ay sonra gelirler. bende kendimi dinliyorum ama genede gögüslerimde hiç bi değişiklik yok sanki bi kaç gün sonra belki biraz ağrı sızı olur ya adet habercisi olacak ya da meleklerimizin habercisi olacak inşallah ikincisi olur mutluluktan uçarız.

günaydın canlarım
şimdi bir geçmişe bakayayım dua listesine girmek isteyenelri ekleyeyim geliyorum şimdi:KK55:

günaydın kuzumm çok guzel ya gelmemiş kız test yapsana belkide vardır birşeyler :21:

günaydın canlarım

inşallah hamilesindir canım akıntının olması buna işaret sende mutlu haberler bekliyoruz.

kuzularım dualarıınız sesi diger topiklerden geldi ya,bana anlatırmısınız,nasıl dua ediceksiniz?ne niyet ederek?

kuzularım dualarıınız sesi diger topiklerden geldi ya,bana anlatırmısınız,nasıl dua ediceksiniz?ne niyet ederek?

Canım sıra ile isimlerimizi yazdırdık kimin günü gelirse ona bebek için niyet ediyoz ve 100 adet kelimei tevhit okuyoz canım.katılmak istiyorsan sende ismini yazdır.rabbim hepimize nasip etsin inşallah dualarla.

vermek isterim ama benim 26 temmuzda olmam gerekiyodu henüz olmadım idrarda bi şey çıkmadı o yüzden bat veremiyorum :KK43: en çokda buna üzülüyorum yoksa reng olsam bari :KK43: hevesim kırılıyo böyle olunca yaa herşeyin hayırlısı isyan etmiş olmak istemiyorum rabbim görüyo kimsenin kucağını boş bırakmasın ama böyle oluncada zoruma gidiyo adet olmuyorum ama bebişte yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

diğer bilgilerini ver canım aynı durumdayız işte benim de geçti.ama idrarda da dün bişey çıkmadı.

bende de tiroid bendede var. 50 mg lik bi ilac kullaniyorum her gün ictim ilacimi ama engel olmadi hamileligime cok sükür

evet baby sat 3 temmuz mus notlarima baktim :))

cörek otu sogan kürü yazabilirsin. birde esime vitamin takviyesi. bol bol ceviz findik filan :KK52:

sen bi özet geciver canim iste napiyim herkes faydalansin diye söylüyorum
ekledim kuzucum

dilemcim yazını görmedim battaşım..şimdi alıntıdan gördüm..kendimi geçmiş seni takmıstım kafama napim :KK1:
o olay benimde aklıma geldi senin hamiş oldugunu duyunca.. :))
efsunum sabah görürsen mesajımı listeye benide al bende duamı hergün okuyayım..

sen listeye sıradan oku tatlım ama kendin için okunmasını da istersen tabiki eklerim

sağol tatlım.....yaşım 30 ikinci bebeğim olacak inşallahhhh 19 haftalık hamişim.bir tane prensim var.bu bebişimde yine prens olacak.hayırlısıyla
ekledim canım allah bağışlasın yavrularını

burcos ve upyg çok çok tebrik ederim:nazar:
ya kızlar ayağımı sürüyerek geldim ya ne çok açıldı burası hamile kaynıyo :KK9:
yeni hamiş arkadaşlarım ilk doktor muayenesine ne zaman gitceksiniz ben haftaya cumartesi için randevu aldım 7.haftamda olcam heralde net bi şekilde gözükmesi lazım inşşşallah:18:
efsuncum buarada listede sadece ismim var hala iki defa yazmıştım ama arada kaynadı heralde bilgilerimi tekrar yazıyım
yaş 26 bat 26 temmuz ilk bebek salla ve titret yöntemi :KK76:
bu arada gerçekten ilk düşükte de bu şekilde (salla titret) hamile kalmıştım bende %100 sonuç verdi kızlar bence denemekte yarar var :KK1:
valla canım kaynamış demekki liste baya kabarık arada oluyor öyle.
burada satını ve kaç aydır denediğini de yaz canım.

Selam kızlar.. Temmuzda yazmıştım ama bu topiğe şimdi kısmetmiş..
efsuncum sana zahmet beni de ekler misin? ara ara okuyorum topiği! hamişlere gözünüz aydın darısı başımıza diyorum :)
Allah gönlünüze göre versin..

İSİM: redy
KAÇINCI DENEME: 2 (bu yıl:KK70:)
BEKLENEN ADET TARİHİ: 9 ağustos
KAÇINCI BEBEK: ilk

Kızlar dualarınızda beni de unutmayın :KK43:(( pkoluyum, yumurtlama problemim var.. o yüzden de deneme kısmı ve BAT-SAT olayları karışık :KK70: söktürücü başladım, 9'una gelmesi lazım...
ekledim canım Allah gönlüne göre versin

kızlarrr epeydir giremedim eşim evde bu hafta pek müsait olamıyorum :KK43: ama hepinizi ççoooooookkk ösledim :) hemennnn benide ekleyin dua listesine ve lütfen öncelik tanıyın bana ve batı yakın olanlara ilk onlara okuyalım ve ben size bir dua vereyim herkes kendine de okuyabilir :)

burcoşum battaşım hamişmişsin inan çoookk sevindim yaaa rabbim çok büyükdimi allahım saglıklı bir şekilde dünyaya getirmeni nasip etsin inşallah :))

DUA:ARAF 189. AYET EVLAT DUASI

hüvellezı halekaküm min nefsiv vehıdetiv ve ceale minha zevceha li yesküne ileyha
felemma teğaşşaha hamelet hamlen hafıfen fe merrat bih felemma eskalet deavellahe
rabbehüma lein ateytina salihal lenekunenne mineş şakirın (AMİN...)

MANASI:

ALLAH sizi bir tek nefisten yaratan ve kendisi ile huzur bulsun diye eşinide ondan var edendir.
(insan) eşiyle birleşince eşi hafif bir yük yüklenir (gebe kalır) ve (bir müddet) onu taşır.
gebeliği ağırlaşınca her ikiside Allah'a, ''Eğer bize iyi ve sağlıklı bir çocuk verirsen , elbette
şükredenlerden olacağız '' diye dua ederler.........

canlar yardımcı olabildimse ne mutlu bana inanarak gönülden bu duayı edersek rabbim çok büyük bide tavsiyem var size
esma'ül hüsna (allahın isimleri) yı hergün okumaya gayret gösterin çokiyiymişonu okumak :):)

ALLAH anlamı: uluhiyete mahsus sıfatların hepsini kendine toplayan ism-i A'zam
tespih adedi : günde 66 adet
tespih niyeti: her türlü istek , allah'ın izniyle tüm duaların kabulu için yapılıyor kızlar mutlaka yapalım tamam mı canlarım bunu :)

ilk sıraya aldık canım senin

günaydın kızlar dün giremedim ama aklım hep burdaydı ...

dua listesine benide ekleyin lütfen :KK16:... yaş 22 8. deneme bat 11 agustos :21:

ekledim canım

hadi inş. bebişin yoldadır.....
canım inşallah

günaydın kuzumm çok guzel ya gelmemiş kız test yapsana belkide vardır birşeyler :21:
ya dün yaptım biliyorsun çıkmadı hevesim kaçtı:KK50: ama bugün de olmazsam sabah yine yaparım

inşallah hamilesindir canım akıntının olması buna işaret sende mutlu haberler bekliyoruz.

inşallah canım

hayırlı ramazanlar.. ben yan topikten.. duanızı merak ettim söylermisiniz banada.. yoksa herkes kalbinden geçeni mi sölüyo dua olarak bir arkadaş kelimei tevhidden bahsetmişti merak ettim :44:

kızlar listmizdeki her arkadaş için 100 kelimei tevhid okuyup onun için dua ediyoruz.

X