Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

dilemcimm battaşımmm çok tebrik ediyorum arkadasım..Rabbim kucapınada almak nasip etsin..
dün bende eve geldiğimde test yaptımmm ve sonuc pozitif çıktı..sanırım hamileyim :)) birazdan kan vermeye gidicem..Allahımm sizlerede tattırsın bu duyguyu..

hadi bakalım imşallah cnm yaptır testinide yaz buraya sonucu bereketli geldi temmuzun sonu desenize

kızlar günaydın
şu yüzleri yaptım galiba teşekkürler fatmaipek :KK52:

şu hamilelik takviminii de sizin söylediğiniz gibi girmiştim ama çıkmamıştı şimdi bakalım çıkcak mı:26:

herkese merhaba, sanırım bende hamileyim ama daha tam olarak kendim bile inanmış değilim batım yarın evde test yaptım pozitif çıktı ama kan testi yaptıramadım pazartesiye kaldı inşallah vardır bebişim, 3 tane test yaptım yanılma payı var mıdır acaba??

3 tane birden yanlış olmaz bence hamilesin canım:KK49:
ama yine de değerler de önemli tabi kan testi daha kesin sonuç verir bi de insan değeri de görünce rahatlıyo biraz:KK9:

günaydınlar mesaiye geldim ben .:KK37:

dilemcimm battaşımmm çok tebrik ediyorum arkadasım..Rabbim kucapınada almak nasip etsin..
dün bende eve geldiğimde test yaptımmm ve sonuc pozitif çıktı..sanırım hamileyim :)) birazdan kan vermeye gidicem..Allahımm sizlerede tattırsın bu duyguyu..

süper ya işte bu..çok sevindim katinamm.Allah sağlıkla kucağına aldırsın canım:nazar::nazar:

günaydın kızlar...
ben hala şaşkınım. İnanamıyorum hamile olduğuma. Son iki güne kadar hiç umudum yoktu. Ama son iki gün biraz hissetmiştim olabileceğini. Salla titret taktiği bende de işe yaradı valla. Sallmaya devam kızlar aman ha üşenmeyin.
Herkese çok teşekkür ediyorum. Ben daha söylemeden kendiliğinizden beni dua listesine aldınız. Allah sizlerden razı olsun. Bu topik bana uğurlu geldi. Sizleri çok seviyorum. Sizler için dua edecem. Allah hepimizin yüzünü güldürsün.Kucaklarımızı boş bırakmazsın.

Canım benim çok çok teşekkür ediyorum. Ne güzel yaa. Senin adına çok sevindim. Allah nasip ederse nisan başı anne oluyoruz. Kan sonucunu yaz mutlaka. Çok öptüm.

Çok teşekkürler canım. Umarım bir aksilik olmadan Allahın izniyle ikimizde kucağımıza alırız meleklerimizi.

iinşallaaaaaaaaah cnm bnm :KK16::KK16::KK16:

bi küçük kase çekirdekli siyah üzüm yiyorum şimdi,aç karnına yenecekmiş,ardından ballı süt içicem :KK52::KK52:hep bunlar bebiş için yoksa 2siini de sewmem pek aklıma gelmez yiyip içmek :KK52:

herşey bebiş için,herşey bebiş için :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16:

yaaa süpper çok sevndim yaaa aynı gün öğrendik ve yaklaşık aynı değerlerimiz
inşallah sağlıkla kucağımıza alırız.
çok çok sevindim gerçekten...

Ayyy ben çok garip bir duygu içindeyim. Hiç inanamıyorum. İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirir sağsalim kucaklarımıza alırız bebişlerimizi.

bende 9 aylık evliyim ve bu ay 2. denememiz ve 31 temmuz adet olmam lazım dün ve buğün baş ağrısı yüksek ateş ve alttarafımda yanma var ilk defa böyle oluyorum adete yakın yardımcı olur musunuz çok ihtiyaçım var evde de yanlızım :KK43:

bende 9 aylık evliyim ve bu ay 2. denememiz ve 31 temmuz adet olmam lazım dün ve buğün baş ağrısı yüksek ateş ve alttarafımda yanma var ilk defa böyle oluyorum adete yakın yardımcı olur musunuz çok ihtiyaçım var evde de yanlızım :KK43: çok bunaldım gercekten bebek beklyen isteyen arkadaşlar birbirimize dua edelim toplu sinerji çok önemli inanın :KK66:

slm arkadaşlar yeni hamişlerimiz var çok tebrik ediyorum allah sağlıkla kucaklarınıza almayı da nasip etsin inşallah darısı tüm isteyenlere olsun..:KK16:

bende 9 aylık evliyim ve bu ay 2. denememiz ve 31 temmuz adet olmam lazım dün ve buğün baş ağrısı yüksek ateş ve alttarafımda yanma var ilk defa böyle oluyorum adete yakın yardımcı olur musunuz çok ihtiyaçım var evde de yanlızım :KK43:

cnm bnm pek bi bilgim yok,adeet belirtileri karın ağrıması kasık batması bel ağrısı fln olur genelimize bakarsan,tabi hamilelik belirtileri de adet belirtileriyle benzerdir ....

ama senin belirtilerine göre ne adet olcan diyebilirim ne de hamilesin diyebilirim bi doktora görün istersen ,ben yanlış yönlendirmeyeyim seni .ama doktor en iyi cewap olcak :KK16:

bende 9 aylık evliyim ve bu ay 2. denememiz ve 31 temmuz adet olmam lazım dün ve buğün baş ağrısı yüksek ateş ve alttarafımda yanma var ilk defa böyle oluyorum adete yakın yardımcı olur musunuz çok ihtiyaçım var evde de yanlızım :KK43: çok bunaldım gercekten bebek beklyen isteyen arkadaşlar birbirimize dua edelim toplu sinerji çok önemli inanın :KK66:

canım hayırlsı olsun inşallah hemilesindir. sıkma canını rahat ol biraz sabret alırsın inşallah güzel haberi daha yenisinde inşallah olur hemencecik beklemezsin..

bu ay ilk defa klomen kullandım pazartesi çatlatma iğnesi vuruldum salı ilişki oldu ve inşallah bu sefer olur bende hamile olurum tam 11 aydır bu güzel haberi bekliyorum inşallah rabbim vermiştir...

Son düzenleme:
kız güzel okusana, orda hergün mü yazıyor gün aşırı dedim , yani bir gün yapcan bir gün yapmıcan :KK49:

anladım canım zaten bende arkadaslara söyledm hergün yapılmaz gün asırı diye ama ben zaten gün asırıyı kast ettim gün aşırıda zor ramazanda insaalah ovalasyn testinde cizgiler eşit olurda gün aşırıda denemeye gerek kalmaz:KK9:

Canım bende dün öğrendim hamile olduğumu. Bende baş ağrısı hiç yok. Ateşi bilemiyorum. Havalar çok sıcak zaten varsada anlamamışımdır. Yanma bende de biraz oldu. İnşallah hamilesindir.

kızlar hamileyimmmmmmm.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
kan sonucum 373.
Darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

dilemcim canimmm cokk sevinndimm cokk :) sen gercekten hissetmistin hamile oldugunu demekki malum oluyo insana allah sagsalim saglicakla en hayirli sekilde kucagina almayi nasip etsin insallah :)) buarada hamilelik takvimide isminin altina cook yakisti coookk :) bizede dua edin emi hamilelerin dualari kabul olurmus :))

kızlaaar hamileyimmmm
kan sonucumu aldım 444 :) dikkat et kendine dedi doktor
olleyyyy :)
darısı bekleyenlerin başına inşallah :)

bu nekadar güzel bir msj ya cok heyacanlandm hayırlı olsun rabbim kucagına almayıda nasip etsn buradaki herkezede naip edr insaallah sende yöntemlerindn bahsedr misin nasıl hamile kaldn

X