Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inş. gönünden geçen olur cinsiyeti.. tabi sağlıklı olsunda önce...

bu arada kızlar nerdesinizzzz

canım bazıları bu şekilde dengesiz oluyor...benim tüp bebk tedavisiyle oldu ve başlarda ağrım oldu kanama oldu vs. acil dr a gittim...kadın bana bakmak istemediğini o kdar çok dile getirdiki sinirlerimi altüst etmişti.1.nedeni kendisi tüp bebeği yapmadığı için 2.nedende ikiz olduğu için ... zaten ben sıkıntıyla gitmişim moral yerlerde dr da öyle davranınca canım çok sıkılmıştı.
canım tedavi olduğum yer 3 tane koymak istemişti ben istememiştim.karın ameliyatım olduğu için 2 tane bile stres ediyor demiştim..3.deneme olduğu için 2 emriyo koydular Allah takdir etmiş ve ikisi de tuttu...nasip kısmet eğer Allah ol demişse bizim kaygılanmamıza gerek yok...bunu düşünüp kendimi rahatlattım çok şükür şimdi iyiyim...moral iyi olunca beden de iyi oluyor bebeklerde..kendine iyi bak canım

günaydınlar
neden hiç kimsecikler gelmiyor acep
benim bir haberim var cinsiyetini öğrendik gibi erkek olacakmış nasip olursa..
gelin yahuu

günaydınlar
neden hiç kimsecikler gelmiyor acep
benim bir haberim var cinsiyetini öğrendik gibi erkek olacakmış nasip olursa..
gelin yahuu

ay maş... hayırlı ve sağlıklıca doğsun inş...

millet nerde ki merak ettim. ne zamandır kimseler gelmiyor

AAA nihayet topiğe bişi yazan olmuşş.. valla ben de hergün bakıyorum ama ne gelen var ne giden:26:

efsuncum hayırlı olsun tatlım. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş.

kücükpisi sende durumlar ne alemde??

ben bu haftayı da oldukça kotu geçirdim. serum takviyesi olmadan toparlayamadım. umarım artık bulantılarda son haftalara geldik. tez zamanda biter de ayakta dururum. cok zorlanıyorum..

geçmiş olsun. minişler üzmesinler annesini... inş. zor durumları tez zamanda atlatırsın...

napiim işte. vakti bekliyorum.. garip bende durumlar. ağrılarım oluyor anlamadım. bu ay neden öle oldu... nasip artık...

ay maş... hayırlı ve sağlıklıca doğsun inş...

millet nerde ki merak ettim. ne zamandır kimseler gelmiyor

sağol canım
herhalde yine bir süre fikir olarak uzaklaşmak istediler diye tahmin ediyorum

sağol canım hepimiz sağlıkla alalım inşallah.Allah yardımcın olsun az kaldı geçecek inşallah en fazla birkaç hafta daha çekersin sağlıklı olsunlarda minişler.

cok sagolun kızlar.. dualarda unutmayın beni olur mu?? p.tesi randevum var. ense kalınlıklarına bakılacak sanırım. bir de plesantalar ayrı mı aynı mı falan o konular netlescek.. Rabbim sağlıkla 36 haftayı tamamlamayı nasip etsin inş..

kucukpisi bat ne zaman canımm?? umarım en kısa zamanda müjdel haberi alırız senden de..

Son düzenleme:
kızlar merhaba,

bende uzun zamandır okuyup çıkıyprum kimsecikler gelmiyor artık..efsuncum hayırlısı olu rinşallah negüzel kız erkek tamamlamış olursun :) yaa kızlar ben tedavilere başlamadan önce döngüm 27 28-29 arasıydı 2 senedir hep 30 31 32 gibi oluyorum..bugün 27.günüm ve hastalanmışım galiba şok içindeyim hiç beklemiyordumm pempemsi kahvemsi karışık akıntı gelmiş 3.günümde doktora gidicem gene kızlarrr çok sıkıldım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

daha once böyle akıntı geliyomuydu ki adetten once?? kan sökülene kadar ümit bitmemiş demektr.. bende oyle oldu hatırlarsan... hayırlı haberlerle seviniriz inş..

daha once böyle akıntı geliyomuydu ki adetten once?? kan sökülene kadar ümit bitmemiş demektr.. bende oyle oldu hatırlarsan... hayırlı haberlerle seviniriz inş..

sanmıyorum yaaa nerde o şans bendee..hastalanmışım işde canımm...yokk cumartesi 30.günümdü ozaman bekliyordum işde..çok şaşırdım 2 senedir böyle erken olmuyordum
:)

sanmıyorum yaaa nerde o şans bendee..hastalanmışım işde canımm...yokk cumartesi 30.günümdü ozaman bekliyordum işde..çok şaşırdım 2 senedir böyle erken olmuyordum
:)

belli olmaz.. heran müjdeli bir haber alabiliriz.. sökülene kadar duaya devamm... bu ay olmadıysa da bir daha ki ayaa... umarım daha fazla bekletmeden gelsin annesine melegin

kızlar merhaba..

bugün hastalığımın 3.günü doktora gideceğimi söylemiştim giitim ve geldim yeni doktora gitiim tabi..raporlarımı gösterdim anlattım derdimi..muayne etti beni alttan rahmime baktı..sonra yumurtalarıma baktı şimdiden yumurtalarım büyümeye başlamışş baya vardı gördüm..doktor bana vajinal enfeksiyonun var dedi..enfeksiyon engeller dedi gebeliği. 2 iğne verdi birini ben birini eşim vurunacak. 2 tane hap verdii birde fitil verdi..bu ay tedavi olucam hastalandıgımda klomen kullanıcam bittiğinde doktora gidicem tekrar..hayırlısı bakalım inşallah bu tedavi iyi gelir kızlarr

Allah şifanı versin inş. bir an önce kavuşursun bebişine...

hadi inş.. bu da iyi bi haber.. belki de enfeksiyon kadar basit bir nedenden olmuyodu.. rabbim tez zamanda kavuştursun bebişine inş

Sorma canım yaa yatıyorum 3 aydır daha yeni kalktım çok zor geçiyor hamileliğim inan ki 7 kilo verdim çok zorluyor beni öte yandan bebeklerin gelişimi benim aksine mükemmel gidiyor çok şükür ama ben kusmaktan kafayı kaldıramıyorum kan kusana kadar durmadan kusuyorum kimsenin canını sıkmak istemem ama çok zor yemin ederim canım gitti kabızlık diş sorunları kusma açlık bulantı baş dönmesi ben çok zor geçiriyorum sizde var mı yeni gelişmeler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…