Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

sıla maş... aman iyi olsunlar sen yat, bebişlerin büyüsün içinde... sporu felan boşver... onlar doğunca, arkalarından koştukça zaten yapacaksın fazlasıyla:KK1:....

papi yediklerime dikkat ediyorum.. diyet demiyorum adına sadece... spor aleti alıp spor yapmak istiyorum. bakalım artık... birde astımdan dolayı korkuyorumda... öle yanii... eskisi gibi incecik olmak istiyorum. şimdide fazlam çok değilde 5-7 kilo versem yetecek...

tabi canım sen sporu düşünme şimdi, bol bol istirahat et. zaten senin ufaklığın peşinde yine çok oturabildiğini sanmıyorum. yemene içmene dinlenmene bak. ikiz gebelik bile ne kadar yorucu senin yükün eminim daha fazla ama şöyle düşün hep böyle bir ayrıcalığa herkes sahip olamıyor kötü düşünceden kötü enerjiden uzak durmaya çalış. iyi bir meditasyon yöntemi olarak en önemlisi bol dua etmek tabi. onun dışında kendini çok yormadan yoga belki yapabilirsin ilgin varsa. bebek alışverişlerini biraz daha erken tamamlaman gerekebilir ileriki haftalarda bolca dinlenebilmek için. internetten onlara bakarken zaten gün bitiyor ya ne güzel şeyler var :KK1: dualarım seninle canım inşallah herşey yolunda gidecek :KK16:

canımm sagolasın.. hic enerjim yok zaten.. aniden fişim çekilmiş gibi halsizlesip yatıyorum. kan değerlerime takviye başladı. normalde 4. aydan sonra baslar ama malum hızla tükeniyor stoklarım:KK17: 20. haftadan sonra tamamen hareketi kısıtlamak ii oluyor dio 3üz gebelk geçirenler... o zmna kadar alışverişlerde tamamlanır heralde.. en fazla 6 ay.. kısacık 6 ay hayatımı nasıl bir hızla değiştirecek inanamıyorum.hepiniz için isim isim dua ediyorum inanın.. rabbm en kısa zamanda nasip etsin inş..:KK16:

bu arada efsun nerelerde?? hbri olan yok mu??

sıla maş... aman iyi olsunlar sen yat, bebişlerin büyüsün içinde... sporu felan boşver... onlar doğunca, arkalarından koştukça zaten yapacaksın fazlasıyla:KK1:....

papi yediklerime dikkat ediyorum.. diyet demiyorum adına sadece... spor aleti alıp spor yapmak istiyorum. bakalım artık... birde astımdan dolayı korkuyorumda... öle yanii... eskisi gibi incecik olmak istiyorum. şimdide fazlam çok değilde 5-7 kilo versem yetecek...

canım benimde 4 kg fazlam var. 3 gün pilates yapıyorum 2-3 günde yürüyüş yapmaya çalışıyorum. şimdi eve yürüme bandı aldırma niyetim var. sende yürüme bandı düşünebilirsin ya da çok yer kaplamasını istemezsen daha kompakt bir bisiklet olabilir. astımı tetiklermi acaba spor? onu bi doktora sormak lazım tabii, ama benim şahsi fikrim iyi geleceği yönünde. çünkü nefesin açılacak kasların açılacak genel bir diriliş gerçekleşecek vucudunda bu durum hastalığıda önler gibi düşünüyorum ama tabi bir uzmana sormak lazım.

ondan hic şüphem yok zaten:KK9::KK9::KK9: kızıma yeteblsem bu kadar üzülmicem ama bazen o kadar bile gucum yok.. bool bool dua.. yapılcak bşi yok.. canımm en kısa zamanda hepinize sağlıklı hamilelikler nasip etsin Mevlam...:KK16::KK16::KK16:

canım benimde 4 kg fazlam var. 3 gün pilates yapıyorum 2-3 günde yürüyüş yapmaya çalışıyorum. şimdi eve yürüme bandı aldırma niyetim var. sende yürüme bandı düşünebilirsin ya da çok yer kaplamasını istemezsen daha kompakt bir bisiklet olabilir. astımı tetiklermi acaba spor? onu bi doktora sormak lazım tabii, ama benim şahsi fikrim iyi geleceği yönünde. çünkü nefesin açılacak kasların açılacak genel bir diriliş gerçekleşecek vucudunda bu durum hastalığıda önler gibi düşünüyorum ama tabi bir uzmana sormak lazım.

eliptik bisikletler çok hoşuma gidiyor... evet bazen etkiliyor.. yüzmeye başlamıştım bir ara. 3 günde bir gidiyordum. en sonunda dayanamadım gitmekten vazgeçmiştim... rahatsızlanıp durunca.. gerçi orada klorürde çok kullanıyorlardı... çocukluğumdan beri hiç spor yapmadım. beden derslerinden de muaftım:KK1:. ama yavaştan başlayıp arttırırsam dediğin gibi belki açılırım. doktora sorsam yapma der zaten:KK1:.... bazı doktorlar bebekte yapma diyor. herzaman onlara inanmamak lazım:KK53:

canımm sagolasın.. hic enerjim yok zaten.. aniden fişim çekilmiş gibi halsizlesip yatıyorum. kan değerlerime takviye başladı. normalde 4. aydan sonra baslar ama malum hızla tükeniyor stoklarım:KK17: 20. haftadan sonra tamamen hareketi kısıtlamak ii oluyor dio 3üz gebelk geçirenler... o zmna kadar alışverişlerde tamamlanır heralde.. en fazla 6 ay.. kısacık 6 ay hayatımı nasıl bir hızla değiştirecek inanamıyorum.hepiniz için isim isim dua ediyorum inanın.. rabbm en kısa zamanda nasip etsin inş..:KK16:

bu arada efsun nerelerde?? hbri olan yok mu??

canım efsun ailesinin yanına gitti haftasonuna kadar orada kalacak. ayy senin herşey çok hızlı olacak desene boşveeerrr en güzeliiiii keyfini çıkar hiç moralini bozma. senin için hayatının en özel yazlarından biri olacak tatlım :KK16: :KK16: Kasımda da inşallah bebişler kucağında :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar:

eliptik bisikletler çok hoşuma gidiyor... evet bazen etkiliyor.. yüzmeye başlamıştım bir ara. 3 günde bir gidiyordum. en sonunda dayanamadım gitmekten vazgeçmiştim... rahatsızlanıp durunca.. gerçi orada klorürde çok kullanıyorlardı... çocukluğumdan beri hiç spor yapmadım. beden derslerinden de muaftım:KK1:. ama yavaştan başlayıp arttırırsam dediğin gibi belki açılırım. doktora sorsam yapma der zaten:KK1:.... bazı doktorlar bebekte yapma diyor. herzaman onlara inanmamak lazım:KK53:

evet yavaş yavaş arttır tabii bir anda yüklenme kendine. yani daha hafif sporlar senin için daha önerilebilir sanırım. dışarıda yürüyüş belki polenler falan sebebiyle sorun olabilir ama yürüyüş bandında yarım saat belli tempoda yürüyüşün belki sakıncası olmaz canım, denemen lazım :KK34: bebek yapma diyen doktora yorumum yok açıkcası, astım sorunu olan bir çok tanıdığım var hepsinin en az iki çocuğu var maşallah turp gibiler :nazar: seninde olacak inşallah sağlıklı sıhatli tosuncukların :emir_bebek::emir_bebek: :KK1: :KK16:

Son düzenleme:
evet canım düzenli adet görsen bile yumurtlama günlerin 1-2 gün değişebilir.bu sebepten sen gün aşırı ilişkileri kaçırma.rabbim fazla bekletmez inşallah.
Bu ay adetimin bittigi 7 gunden itibaren 18.gune kadar iliskiye devam ettim .

Eklentiler

• $Screenshot_2013-04-25-18-43-22-1.jpg
    $Screenshot_2013-04-25-18-43-22-1.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 38
  • $Screenshot_2013-04-25-18-43-30-1.jpg
    $Screenshot_2013-04-25-18-43-30-1.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 36
Selamun aleyküm hanımlar.
Hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum Rabim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin diğer arkadaşlarında bekledikleri son bat olsun inşaallah :KK16:
Size bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim :KK34:
6 haftalık hamileyim Elhamdülillah :KK49::nazar:
Bugün kontrolüm vardı kese dolu gibi dedi olumsuz bişey demedi ama kalp atışını duymadık.
Haftaya tekrar gideceğim kontrole.
Siz gebe olanlar kaçıncı haftada pıtpıtları duydunuz ?:KK16:

Selamun aleyküm hanımlar.
Hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum Rabim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin diğer arkadaşlarında bekledikleri son bat olsun inşaallah :KK16:
Size bir sorum olacak cevaplarsanız çok sevinirim :KK34:
6 haftalık hamileyim Elhamdülillah :KK49::nazar:
Bugün kontrolüm vardı kese dolu gibi dedi olumsuz bişey demedi ama kalp atışını duymadık.
Haftaya tekrar gideceğim kontrole.
Siz gebe olanlar kaçıncı haftada pıtpıtları duydunuz ?:KK16:

ben 7.haftada duydum canım garip bişii yaa duygulanıo sanki insaan inş. sende duyarsın hayırlısıyla çok sevindim allah hepimizin kucağına almayı nasip etsin...dikkat et kendinee

bugun 3 gundur hastanede yatiyor melegim..idrar yolu enfeksiyonundan dolayi..bende yanindayim.kizlar ne olur cok cok dua edin cumanin yuzu suyu hurmetine...

ben 7.haftada duydum canım garip bişii yaa duygulanıo sanki insaan inş. sende duyarsın hayırlısıyla çok sevindim allah hepimizin kucağına almayı nasip etsin...dikkat et kendinee
İnşaallah duyarım bende :emir_bebek:
Çok teşekkürler cevabın için..
Kimi 8.haftada duyuyormuş haftaya gideceğim inşaallah sağlıkla kucağınıza alırız :KK16:
bugun 3 gundur hastanede yatiyor melegim..idrar yolu enfeksiyonundan dolayi..bende yanindayim.kizlar ne olur cok cok dua edin cumanin yuzu suyu hurmetine...

Rabbim şafi ismiyle şifalar versin...

herkezlere günaydın arkadaşlar. ovü takibim devam ediyor. yanlış yorum yapmadıysam 3-4 gün sonraymış. hayırlısı... ilk başta korkmuştum. ama nettende tarih kontrolü yapınca galiba doğru... inş. bu ay tutar....

sizde durumlar nasıll....

günaydınlar canlarımmben
geldim 1 hafta tatilden sonra işe başlamak epey zor oldu valla .
edlinim çok geçmiş olsun nasıl oldu oğlun şimdi

herkezlere günaydın arkadaşlar. ovü takibim devam ediyor. yanlış yorum yapmadıysam 3-4 gün sonraymış. hayırlısı... ilk başta korkmuştum. ama nettende tarih kontrolü yapınca galiba doğru... inş. bu ay tutar....

sizde durumlar nasıll....

günaydın canım.. hadi hayırlısı bakalım. bu ay inş hayırlı haberi verirsin.

günaydınlar canlarımmben
geldim 1 hafta tatilden sonra işe başlamak epey zor oldu valla .
edlinim çok geçmiş olsun nasıl oldu oğlun şimdi

hosgeldin canımm.. bebişin nasıl?? büyüdünüz maşallah baya..

ben haftasonu 2 gün felaket kotu oldum. doktorumla gorusunce hastaneye yönlendirdi. serum alsan biraz rahatlarsın dedi. ben de yakınımdaki bir hastaneye gittim. kadın doğumcu muayene etmeden serum falan takmam deyince çıktık odasına. sorular sordu falan üçüz deyince adamın tepkisi aynen soyle oldu. OHAAA! :KK20: bir doktora hic yakıştıramadım. gormek istiyorum dedi. ultrasonla bakıp üc bebeği görünce ikinci OHAA geldi. size redüksiyon öneren olmadı mı dedi. ne yapacaksınız üç çocuğu birden. hayret bişey falan dedi gönderdi bizi.. sonra ki 4 saat boyunca serum aldım. bugun biraz daha iyi gibiyim.. Dualarınızda unutmayın olur mu??:KK14:

ben haftasonu 2 gün felaket kotu oldum. doktorumla gorusunce hastaneye yönlendirdi. serum alsan biraz rahatlarsın dedi. ben de yakınımdaki bir hastaneye gittim. kadın doğumcu muayene etmeden serum falan takmam deyince çıktık odasına. sorular sordu falan üçüz deyince adamın tepkisi aynen soyle oldu. OHAAA! :KK20: bir doktora hic yakıştıramadım. gormek istiyorum dedi. ultrasonla bakıp üc bebeği görünce ikinci OHAA geldi. size redüksiyon öneren olmadı mı dedi. ne yapacaksınız üç çocuğu birden. hayret bişey falan dedi gönderdi bizi.. sonra ki 4 saat boyunca serum aldım. bugun biraz daha iyi gibiyim.. Dualarınızda unutmayın olur mu??:KK14:

işte doktor var doktorcuk var. boşver... Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin.

şu redüksiyonun ne olduğunu bilmiyordum, yazından anladım ancak konduramadım... doğruymuş anladığım. Allah kimseyi mecbur etmesin ona...

işte doktor var doktorcuk var. boşver... Allah sağlıklıca kucağına almayı nasip etsin.

şu redüksiyonun ne olduğunu bilmiyordum, yazından anladım ancak konduramadım... doğruymuş anladığım. Allah kimseyi mecbur etmesin ona...

orda atan kalpleri gorurken nasıl bir tanesi seçilir de oldurulur?? hem zaten cogunda üc bebeği birden kaybetme durumu yasanmış. Allah bu. sen tevekkül etmezsen verdiği gibi alır hepsini.. Ben Allaha sığındım. Rabbim verecek kolaylığını inş. en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş..:KK16:

orda atan kalpleri gorurken nasıl bir tanesi seçilir de oldurulur?? hem zaten cogunda üc bebeği birden kaybetme durumu yasanmış. Allah bu. sen tevekkül etmezsen verdiği gibi alır hepsini.. Ben Allaha sığındım. Rabbim verecek kolaylığını inş. en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş..:KK16:

öle canım..inş. bebişlerini sağlıkla, hayırla, kolaylıkla alırsın kucağına.. inş. bizede nasip olur aminn....

büyüyoruz canım ya çok şükür cuma inşallah dr kontrolumuz var inşallah ggüzel haberlerle dönerim ve tabi cinsiyetini öğrenerek :KK1: içimden kız geçiyor ama görücez bakalım hayırlısı
o ne biçim drmuş öyle drdan ziyade bence insan olamamış o ne biçim yorumlar yapmış öyle

X