Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Allah kolaylık versin canımm. benim de cok kolay geçirdiğim söylenemez. serumlar ilaçlar falan. kusmaktan kan geldi benim de. kabızlık da cabası. ama kilo kaybım olmadı sanırım. nerdeyse üc ayımız bitecek. tamamen sona erecek inş. duadan başka sığınacağımız bişey yok.. bugun kontrolüm var. bakalım neler ogrencez??

geçmiş olsun. Allah şifa versin inş. bu günlerde geçecek bebişini alacaksın hayırlısıyla kucağına...

inş. güzel hberlerle gelirsin

Günaydın arkadaslar, benimde 2gundur bulantılarım başladı. Dilerim ilk hamileliğim gibi olmaz klozetten çıkmıyordu kafam allahım hepimizin yardımcısı olsun bu sıcaklarda...

Günaydın arkadaslar, benimde 2gundur bulantılarım başladı. Dilerim ilk hamileliğim gibi olmaz klozetten çıkmıyordu kafam allahım hepimizin yardımcısı olsun bu sıcaklarda...

günaydınn.. Rabbim sıkıntısız bir hamilelik ve sağlıklı bir doğum nasip etsin inş hepimize..

zor valla Allah yardımcın olsun

cok sükür canım. daha iyiyiz. büyümeye devam.. sen nasılsın?? kocaman olmuşsunuz tekmeleri hissediyorsundur?? göbüşün cıktı mı??

canım çıktı ya artık soruyorlar hamilemisin diye :) tekmeden ziyade kıpırtılarını hissediyorum canım henüz kuvvetli tekmeler gelmiyor . senin bulantılar ne alemde ?

hamileymişsin keşke gelip burdada paylaşsaydın kuzummmm çok sevindim çok allah ım sağlıklı sıhhatli kucağınızada almayı nasip etsin buyuk umut oldun bana allah ım ol derse olur ve oldu artık sende hamilsinnn çok iyi ya ne diyeceğimi bilemiyorum heyecandan telaştan kendimi koydum yerine bambaşka duygulardır eminimmm :2: allah ım sağlıklı hamilelik geçirmek nasip etsinn

zor valla Allah yardımcın olsun

canım çıktı ya artık soruyorlar hamilemisin diye :) tekmeden ziyade kıpırtılarını hissediyorum canım henüz kuvvetli tekmeler gelmiyor . senin bulantılar ne alemde ?

masallahh.. büyüdünüz ya. yarısı bitti hamileligin..

cok sukur canım kontrol altında diyelim:).. sabah ilacımı alıp başlıyorum güne. idare ediyorum. düzgün besleniyorum hic olmassa. henüz süt içmeye ve yumurta yemeye başlayamasam da onlar da olacak inş. perşembe kontrol var. ikisinin ense kalınlığını ölçebildi. bir tanesinin ölçemedi onu ölececek

aaa cok sevindimmmm. Allahım hayırla tamamına erdirsin niye bize haber vermemiş ki acabaaa:44:

asya bende çok mutlu oldum gerçekten Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin şuan pek kimsecikler yazmıyor ama güzel haberlerinizi duymak çok mutlu ediyor bizi az şey paylaşmadık sonuçta burda

çok şükür canım ya 7 haziranda ayrıntılımız var inşallah o da güzel geçer.bende çok geç başladım yumurta ve süt olayına .. oy yerim ben onları ya maşallah 3üne birden

kıslar ben geldim henüz geçmişi okuyamadım ama okucam kimler güzel haber almış.bu arada rabbim bana nasip etti inşallah bütün arkadaşlarımın olur.tedaviyle oldu herkesten gizli saklı oldu o yüzden fazla giremedim kusura bakmayın şimdik bana özet geçecek bi arkadaş istiyorum

sen gelmeden biz tebriklere başlamıştık valla özet yok kimsecikler uğramadı bu sıralar canım ya

canım çok sağol rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah.henüz yeni öğrendim.yani kanda çıktı ama kese için 2 hafta sonraya randevu verdiler bakalım inşallah rabbim herşeyini görmeyi nasip eder.sen neler yaptın anlat bakalım 20-25 gündür yoktum ben.hep yattım dinlendim izin aldım işten.ama pozitifi alınca başaldım.

sagolasın efsun teyzesii... inş hep güzel haberler alırız..

sen gelmeden biz tebriklere başlamıştık valla özet yok kimsecikler uğramadı bu sıralar canım ya

aaaaa bende bir ben kaçağım zannediyordumdemek herkez kaçmış toplanın bakimefsun canım senin bebeğin nasıl cinsiyeti belli oldumu?rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah.sıla negüzel 3 tane birdenbiraz zorlancan ama rabbim yardımcın olur inşallah.

nasip olursa oğlum olacak canım ama ayrıntılıda daha da kesinleşir herhalde

gözün aydın ...cok sevındım..allah tamamına erdırsın..
darısı ebrum,sevgim ve diğer arkadaşların başına inş..amınnnnn

canım tebrikler allah tamamına erdirsin inşallah çok sevindim yaaaaa darısı bizlere inşallah ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…