Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Günaydın canlar

Herkes iyidir inşallah bir sessiz bir dingin gidiyoruz hadi bakalım hayırlısı ben çok çok yoğunlaştım sabahın köründe gelip akşamda mesaiye kalıyorum, okumak için bile giremedim hele dün tam bir felakett. Sabahtan bir bakayım istedim. Sıla doktor kotrolüne gidicem yazmışsın canım inşallah güzel haberler aldın, sonucunu görmedim ama haberlerini bekliyorum umarım çok çok çok iyisinizdir kuzuların ve sen. Herkesi çok kocaman öpüyorum. Asya kuzum dediğin gibi buraya yaz geldi yani bu hafta itibariyle bu cümleyi kullanabiliriz artık. Yine yaza direk bir geçiş yaptık Hava insanın içini açıyor, moral ve direnç veriyor. Ben de bol bol yürüyüş yapıyorum pilates yapıyorum spora adadım kendimi Sizler napıyosunuz özletmeyin

canım benim çoook geçmiş olsun inşallah daha iyi olursun gün be gün 11 mayısada daha varmış ya :26: olsun ama sayılı gün. öpüyorum kocaman kuzummmmm

günaydın arkadaşlar nasılsınız?. havalar güzel içim açıldı... inş. daha iyi hissedeceğim kendimi

papi maş. spor ne güzel... aslında bende başlasam da zayıflasam biraz, süper olacak... nasılsa bebiş nazlı bi gelemiyo. en azından zayıflamış olurum.... sanki mayo bikini giyecekmişim gibi oldu. zayıf olmak güzeldir...

Düzenli olarak 27-28 günde bir adet görüyorum. Geçen ay ovulasyon takvimlerinde çıkan yumurtlama gününde (14-15 gundu) ovulasyon testi yaptım her ikiside koyu çizgi çıktı. Bu ay yine takvimde yazan gunlerde test yaptim ama koyu cizgiyi goremedim. Her ay yumurtlama günlerimiz degisiyor mu ?

evet canım düzenli adet görsen bile yumurtlama günlerin 1-2 gün değişebilir.bu sebepten sen gün aşırı ilişkileri kaçırma.rabbim fazla bekletmez inşallah.

günaydın kızlar... nasılsınız??? biz iyiyiz cok sukur.. doktorda hersey yolundaydı.. üçünün de kalbi atıyo. gelişiyolar. bir tanesi onden gidiyo. biri tam uyumlu diğeri geriden geliyor 3 gün.. rabbim sağlıkla tamamına erdirir inş. bizim en fazla durabileceğimiz tarih 4 kasım. o kadar durursa muhteşem olur amaaaa??? dedi doktor. o günlere sağlıkla kavuşurum da inş küvezsz alırım yavrularımı kucağıma..

canım kesinlikle tavsiye ediyorum ben diyette yapıyorum kendimi çok daha iyi hissediyorum kuzum. gaza gel ve başla

27-28 günde adet gördüğün için bence 10. günden itibaren test yapmaya başla 16-17 ye kadar devam et. çünkü her ay aynı zamanlarda çatlamayabilir yumurtamız. kaçırmamak adına biraz daha fazla ovü testi kullanırsın ama sonuç garanti olur

ay canım çok sevindim ya maşallah kuzulara... bu maşalah ta sana kızını da unutmiyim ne kalabalık aile dünyanın en güzel şeyi Allah ağız tadınızı bozmasın canım

aynenn ya havalr böle güzel gidince insanın içi açılıoo....inşş. hepp böle giderr....

tatlım günaydın nasılsın keyfin yerinde mi?

asyacık gülüm öpüyorum kocaman seni de

canım duaya cok ihtiyacım var.. tek gebelikle alakası yok. fazla sarsıcı. bunun yanına başka bir takım olumsuzluklar eklenince oldukça sıkılıyor canım. morale ihtiyacım cook. keşke spor yapabilsem cok iyi gelirdi ama... simdiden bolca yatmak son günlerde işimize cok yarar dedi dr

tabi canım sen sporu düşünme şimdi, bol bol istirahat et. zaten senin ufaklığın peşinde yine çok oturabildiğini sanmıyorum. yemene içmene dinlenmene bak. ikiz gebelik bile ne kadar yorucu senin yükün eminim daha fazla ama şöyle düşün hep böyle bir ayrıcalığa herkes sahip olamıyor kötü düşünceden kötü enerjiden uzak durmaya çalış. iyi bir meditasyon yöntemi olarak en önemlisi bol dua etmek tabi. onun dışında kendini çok yormadan yoga belki yapabilirsin ilgin varsa. bebek alışverişlerini biraz daha erken tamamlaman gerekebilir ileriki haftalarda bolca dinlenebilmek için. internetten onlara bakarken zaten gün bitiyor ya ne güzel şeyler var dualarım seninle canım inşallah herşey yolunda gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…