Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarrrr... napıyorsunuzz görüşemedik bayadır.varmı gelişmesi olanlar güzel haberler..benim bugün 12. günüm.. doktora gitmekten vazgeçtim çünkü farklı bir gelişme oldu..jonhopkins anadolu saglıkmerkezini duydunuzmu hiç..şu doktorlar dizisinin çekildiği hastane..gebze girişinde.geçenlerde ordaki doktorları inceliyorum tabi hepsi işin ehli kişiler özel hastane ve çok pahalı yer..doktorlardan birine mail attım..dönüş yapmış sizin durumunuz ile ilgili ebru doktorumuza yönlendiriyorum emailinizi demiş.sağolsun o doktorda dönüş yaptı bana 2 defa aşılama önermiş olmazsa tüp bebege geçmeniz gerek dedi.tabii merkezimizi öneririm demiş..bende durumumu biraz daha anlattım..ücretleri sordum..dönüş olmadı bende hastaneyi aradım muayene ücreyini öğrendim 225 tl dedi...sonra tabii benim telefonum çaldı..bir kız merhaba ben anadolu saglık merkezinden arıyorum dedi.ebru hanım yönlendirdi görüşmüşsünüz dedi ebru hanım sizi görmek ister plan yapalım dedi..bende dedim ki ben ücretleri sormuştum dedim şuan için plan aklımda yok dedim..kız demesin mi ilk görüşmeniz ücretsiz olacak..siz önceki raporlarını alın gelin dedi. bir sonraki adet tarihimi hesapladık adetin 3.gününe randevu aldı kızz..eşimle konuştum git dedi..hiç olmazsa işin ehli kişilerden bilgi almış oluruz dedi..bakalım kızlarr ayagıma şans geldi kaçırmım dedim..bu ayda kendi haline bıraktım ben :) belkim diyorumm hiç grek kalmıcak bu ay ama her ay öyle diyoruz durum ortada..benim böyle kızlarr hayırlısı olsun artık inşallah kısmetim ordadır.

merhaba kızlar ben de kaç gündür giremedim.. cuma günü adet oldum bu ay da hüzünlü son oldu 2 gündür bi hoşdum düşündüm düşündüm ağladım bugün daha iyiyim ne yapacağım bilemiyorum yaaaa dün sabah yine bal.tarçın.çörekotuna başladım bide 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi içiyorum... doktora da gitmeyeceğim demiştim yaza kadar eşimle öyle karar almıştık bilmiyorum acaba gitseydim bi şey değişecekmiydi ama 1,5 senedirde gittim olmadı puuuuuffffffffff.... içim dolu mu dolu yaaaaa eşimlede bu konu üzerine biraz konuşmaya başlasak arkasından tartışma oluyor.......

alttan alarak konuşmaya çalış canım.bu süreç gerçekten çok sitresli bir süreç rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah.bizimde en kısa zamanda yüzümüz güler.bende bugün hasta oldum.2 aydır doktora gitmiyodum ama çarşamba günü gitcem.bende yoruldum bu git gellerden ama herşey bebek iiçin rabbim yüzümüzü güldürsün.

herkezlere merhabalar.. inş. çok güzel bir hafta olur bizim için....

benim kafam acayip dağıldı. bebiş konusunu saldım gitti. tabi ovüları takip ediyorum ama sadece o kadar... hayırlısı olsun....

inş. havalarda düzelir kendimi daha iyi hissederimm... güneş var Allahtan şimdi içim açıldı

günaydın kızlar.. nasılsınız?? hersey yolunda mı?? ben bugun doktora gidiyorum. heyecan dorukta..:18::18::18: bakalım nasıl haberlerle donucem__:26: dualarınızdan eksik etmeyin olur mu??

günaydın kızlar.. nasılsınız?? hersey yolunda mı?? ben bugun doktora gidiyorum. heyecan dorukta..:18::18::18: bakalım nasıl haberlerle donucem__:26: dualarınızdan eksik etmeyin olur mu??

gunaydın canımmm. kendı adıma yolunda gıbı.suan reglım bıtmek uzere ve yenı bır aya umutla gırıyorum :) gelınce yaz bıze canım haberlerı.

gunaydınnnnn herkeseee.bugun hava cok guzel burda.bırazdan cıkıp gezecem azcık alısverıs yapım :)

gunaydınn kızlarr fazla gıremıyorum halsızlık bulantı cok fenaa yogunlukta var 11 mayısta bebegımı gorecem hayırlısıyla gecen pazar acıle gıttım bı ıhtımal bebegı gorurum dıye acıldekı gıcık doktor gostermedı kendı baktı ultrasondan bebegın suyu kalp atısı normal dedı goremedım ama sızler nasılsınız ınsallah mayıs ayı hayırlı haberlerı sırasıyla alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…