Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

sıka sıka diş kalmadı :18::18: şaka şaka beklicem hayırlısı bakalım tatlım

küçükpisi bende senin gibiyim takı falan merakım yok

remziyem sanmıyorum daha çok var 18 nisana inşallah bu ay guzel haber verirm size

sevgimmm inşallah tutmuştur kuzunnn batın ne zamandı aynı gun olmuştuk sanırım dimi

kuzum aşılamadan sonra 14. günüm cuma, o gün regl olmazsam ya idrar ya da kan testi yaptırıcam hayırlısı bakalım evet aynı gün olmuştuk, aynı günde müjde vermek nasip olur inşallah

Oldu mu acaba teyzesi bi bakar mısınız EĞER GÖRÜYORSANIZ MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN BONCUKLARIMA

Eklentiler

• $2013-04-01 15.08.18.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 54
Son düzenleme:
merhaba kızlar.. nasılsınız??? ben bugun berbat bir halde uyandımm. deli gbi midem bulanıyo. hazırlanmış bir kahvaltıya oturup yesem geciyo ama mutfağa girip hazırlamak işkence gibi.kızımın karnı acıktı. ogurmem geçerse yavrumu doyurcamm. dua edin lütfen..ikinci çocukta bu sıkıntıları yasamak cok zor. [/I]

Oldu mu acaba teyzesi bi bakar mısınız EĞER GÖRÜYORSANIZ MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN BONCUKLARIMA

masallah 41 kere masallah ayy ben kesenın resmını almadım bu gıdısımızde saglıklıysa eger bebegın resmını paylasırım Allahın ıznıyle

kuzum aşılamadan sonra 14. günüm cuma, o gün regl olmazsam ya idrar ya da kan testi yaptırıcam hayırlısı bakalım evet aynı gün olmuştuk, aynı günde müjde vermek nasip olur inşallah

canım yaa.. cok az kaldıı.. hayırlı haberlerini bekliyoruz inş.. coook heyecanlııı:18:

kotu bı durum valla Allah tan bende fazla bısey yok hafıf arada bulantılarım oluyor o da o kadar rahatsız etmıyor ben de mı bı tuhaflık var acaba :26:

masallah 41 kere masallah ayy ben kesenın resmını almadım bu gıdısımızde saglıklıysa eger bebegın resmını paylasırım Allahın ıznıyle

canımm ne güzel yaa.. sen nasipse bu gidişte kalp atışlarını dinleyeceksin değil mi?? ben p.tesi gidicem ama kalp atışını duyamayabiliriz endiselencek bisi yok dedi doktor. 6+2 olucaz inş...Rabbim sağlıkla tamamına erdrsin inş..

kotu bı durum valla Allah tan bende fazla bısey yok hafıf arada bulantılarım oluyor o da o kadar rahatsız etmıyor ben de mı bı tuhaflık var acaba :26:

yok cnm. ne tuhaflık olacak benimde kızımda cok rahattımm. hamile olduğumu kimsenin anlayabileceği bir durum yoktu. simdi ciddi hazımsızlık ve gaz sorunum var. yemekten sonra oyle bir karnım sisiyoki görseniz 4-5 aylık hamile sanarsınız. normalde zayıf biri olduğumdan cok dikkat cekiyo. eteklerimin düğmeleri acık geziyorum:26:

benım o zaman a kadar 9+0 oluyor duymamız lazım eger saglıklıysa bıle bıle aslında gec tarıh olsun ıstedım hem sansıma gıdecegım dr da ızınlıydı nısan ın 1 ınde gelecektı hafta sonu olsun ıstedım bakalım hayırlısı herhangı bır sorun olsa da fazla uzulmeyecem cok paralıyorum kendımı cunku Allahın takdırı derım artık kısmette varsa olur yoksa da rabbım en ıyısını bılır.

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır giremiyordum, özledim sizleri evde uzun bi süre dinlendimm.... ohhh ohhh maşallah hamişler çoğalmış, tüm hamiş olan arkadaşlarım ALLAH tamamını erdirsin İNŞALAHHHH...papilim sen nasılsın kuzum 05.04temi test yapıcaksınn??

MAŞALLAH ŞENTÜRK :) kız valla ne şans yaaa ne güzel allahım devamını getirir inşallah sülalede ikiz var mı kızz benim teyzem ikizmiş ama ikizi anne karnında ölmüş...sülalede hiç ikiz olmadı benimki belkim olur inşallah

arkadaşlar selamlar bende 8 haftalık hamileyim yeni üye oldum benide aranıza alırmısınız burdaki paylaşımlar bilgiler çok açıklayıcı ilk bebeğim benimde çok heycanlıyım Allah nasip ederse salı günü kontrolüm var inşallah kalp atışlarını duyarım en son 6 haftalıkken gitmiştim kese görünmüştü sadece ama doktorumdan memnun değildim şimdi yeni bi dr buldum bakalım ona gidicem inş. ilgili iyi bi dr çıkar karşıma

hoşgeldinnn canımmm hadi hayırlısı çok sevindim allah devamını getirir inşallah canımmm...kendini tanıtırmısın kaç yıllık evlisin nekadrdardır bebek için bekliyorsun...çünkü burdakiler çok uzun zamandır çabalıyor canım..nezaman ögrendin hamile oldugunu falan

sağol cnm çok teşekkür ederim amin inş. Çok değil ben 7 aylık evliyim :) istedik Rabbim nasip etti beklemedik şükürler olsun Allah herkese istediği zaman nasip etsin zor beklemek malesef

sağol cnm çok teşekkür ederim amin inş. Çok değil ben 7 aylık evliyim :) istedik Rabbim nasip etti beklemedik şükürler olsun Allah herkese istediği zaman nasip etsin zor beklemek malesef

inş. sağlıklıca kucağına alırsın bebişini...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…