Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlarr nasılsınız??? ben de bugun hic bakamadım.. güzel haberler varmışşş....

şenturk canımm tebriklerr... rabbim sağlıkla kavuştursun yavrucuklarınaa... allahım tez zamanda kolaylaştırsın. sıkıntılı günlerin sona ersin inş.

tüm topik ikiz istiyo heraldee:KK9: benim dısındaa:KK33: Allah sağlıkla nasip etsin tabii iyisi Rabbim bilir..

hadi kızlar hayırlı haberler beklyoruz ins. asya- ebru- kelam- taliha- papi-kucupisi Rabbim sağlıkla kavuştursun hepimizi yavrularımıza...:KK16::KK16:
[/I]

Günaydın teyzeleri size bebeklerimin resimlerini göstermek istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Bu arada benim bulantılarım daha da şiddetlendi ilaç da fayda etmez oldu çok zorluyor iş yerinde masada uyuyorum sürekli :) allahım bu duyguyu isteyen herke yaşatsın çok mutluyum inşallah sağlıkla kucağıma almakta nasip olur dr değişmeyi düşünüyorum doktorum çok ilgisiz memnun kalmadım pek bir daha ki randevu tarihini bile söylemedi beslenme listesi vermedi başka dr arıyorum bende

şentürkcüm, yazı yazma bölümüne gelip yukarıda font size yazıyorya işte orda bi gülen surat var, onun yanındaki ataş gibi işarete tıklıyosun. bilgisayarına yüklemiş olduğun resimi seçip ekle diyorsun o şekilde oluyor. hadi bakalım yükle de görelim minnakları :emir_bebek::emir_bebek: bi dene bakalım

Olmuyor papi yapamadım detaylı anlatır mısın yazı yazma bölümü nerde burası ise burda öle bişey yok ki

canım Konuya cevap ver e bas. sonra yukarda birsürü imge varya oradaa ataça benzeyen 1. sırada sondan 4. imgeyi seç. eklenti ekle diye bir ekran açılacak. ordan dosya ekle ye bas. sonra dosyaları seç e bas. ve resmi seç bilgisayarındaki dosyadan. sonra da upload files a tıkla. sonra bitir var altta ona bas. sonra o ekran kapanacak. konuya cevap ver ekranından göndere bas. bu kadar. bak ben bi bebo resmi ekledim.. sen bulamadağın şeyi söyle ben ordan yardımcı olurum yine. Eki Görüntüle 675133

Son düzenleme:
gunaydın kızçelerim nasılsınız?

gece resmn çamur yağmış arabaların üstleri leş gibiydi ve ben mide bulantısıyla uyandım şuanda ara ara devam ediyor havada çok kapalı uyuyasım var :KK37::KK37:

gece resmn çamur yağmış arabaların üstleri leş gibiydi ve ben mide bulantısıyla uyandım şuanda ara ara devam ediyor havada çok kapalı uyuyasım var :KK37::KK37:

burası da öyle tatlım ya :KK37: dün 30 dereceydi, bugün sıcak klima çalıştırıyoruz. ve dediğin gibi çamur yağmış..

kızlarr nasılsınız??? ben de bugun hic bakamadım.. güzel haberler varmışşş....

şenturk canımm tebriklerr... rabbim sağlıkla kavuştursun yavrucuklarınaa... allahım tez zamanda kolaylaştırsın. sıkıntılı günlerin sona ersin inş.

tüm topik ikiz istiyo heraldee:KK9: benim dısındaa:KK33: Allah sağlıkla nasip etsin tabii iyisi Rabbim bilir..

hadi kızlar hayırlı haberler beklyoruz ins. asya- ebru- kelam- taliha- papi-kucupisi Rabbim sağlıkla kavuştursun hepimizi yavrularımıza...:KK16::KK16:
[/I]

ay aminn aminn. canı gönülden aminnn...

Günaydın teyzeleri size bebeklerimin resimlerini göstermek istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi ? Bu arada benim bulantılarım daha da şiddetlendi ilaç da fayda etmez oldu çok zorluyor iş yerinde masada uyuyorum sürekli :) allahım bu duyguyu isteyen herke yaşatsın çok mutluyum inşallah sağlıkla kucağıma almakta nasip olur dr değişmeyi düşünüyorum doktorum çok ilgisiz memnun kalmadım pek bir daha ki randevu tarihini bile söylemedi beslenme listesi vermedi başka dr arıyorum bende

resim deyince ya yükleme... biz maşallah derizde demiyenler olursa... aman gönderme doğunca görelim inş. kuzum....

ay sorma bizim buralarda öğleydi sabah. arabalar camlar uçmuş, iyiki camları sildirmemişim. az daha pis dursun toplu olarak sildircem:KK1:

kızlar ben eşimden takı vs istemiyorum.. telefon istiyorum, laptop istiyorum... eşimde dün sen hiç bilezik felan istemiyorsun ben sana istediğin telefonu alayım diyor... teknoloji manyağı bir bayanım galiba:KK1:

remziye, ebru :KK3: hoşgeldiniz fıstıklar :KK16:

hosbuldukk sekerım nasılsın hadı bu ay patlat guzel haberı ne zaman test yapacaksın:KK16:

ebruuuuu yoksa hamılemısın :KK9::KK9:

ay aminn aminn. canı gönülden aminnn...

resim deyince ya yükleme... biz maşallah derizde demiyenler olursa... aman gönderme doğunca görelim inş. kuzum....

ay sorma bizim buralarda öğleydi sabah. arabalar camlar uçmuş, iyiki camları sildirmemişim. az daha pis dursun toplu olarak sildircem:KK1:

kızlar ben eşimden takı vs istemiyorum.. telefon istiyorum, laptop istiyorum... eşimde dün sen hiç bilezik felan istemiyorsun ben sana istediğin telefonu alayım diyor... teknoloji manyağı bir bayanım galiba:KK1:

hayırdır özel bir gün mü var :KK1: ben takıya tokaya çantaya ayakkabıya çara çaputa çok meraklı olduğum için hep öyle şeyler geliyor :KK23: hele çanta, en büyük favorim :26: :KK1:

maşşallahhhhhhhhhhh maşallahhhhhhhhhhhhhhh 41 kere :nazar: :nazar: :nazar: nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: nazar: :nazar: inşallah nice 2- 22 - 44 - yıllara inşallahhhhhh.. seneye bebişiniz kucağınızda kutlarsınız inşallah canım :KK16: :KK16: :KK16:

ınsallah canım benım yaaa 6 nısan a kadar ıcım rahat degıl hayırlısıyla bı o gun gelsın ınsallah ıcımız rahatlıyacak sende cuma gunu ınsallah hayırlı haberı alırsın cumlemız bebeklerımızı kucaklarımıza alırız onlardan yaramazlıklarından bahsederız:KK34:

ınsallah canım benım yaaa 6 nısan a kadar ıcım rahat degıl hayırlısıyla bı o gun gelsın ınsallah ıcımız rahatlıyacak sende cuma gunu ınsallah hayırlı haberı alırsın cumlemız bebeklerımızı kucaklarımıza alırız onlardan yaramazlıklarından bahsederız:KK34:

inşallah tatlım 6 nisanda güzel haber alacaksın :nazar: bebişleri kucağımıza da alıcaz Allahın izniyle :KK16: :emir_bebek::emir_bebek:

hayırdır özel bir gün mü var :KK1: ben takıya tokaya çantaya ayakkabıya çara çaputa çok meraklı olduğum için hep öyle şeyler geliyor :KK23: hele çanta, en büyük favorim :26: :KK1:

ayakkabı bende severim. takı felan takarımda öle çok para dökmem:KK1:.. özel gün yok bu arada.

canım haftaya cuma falan sanırım test günüm. önceden yapmazsam o zamana kadar beklemeyi düşünüyorum :18: :18:

ayrıca test için dayan. cuma günü aşılaman oldu. diğer cuma da inş. bebeşinin geldiğinin haberini verirsin inş.... önceden yapma... sık dişini..

X