Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Oldu mu acaba teyzesi bi bakar mısınız EĞER GÖRÜYORSANIZ MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN BONCUKLARIMA

ay maşallahhhhhhhhhhhhhhhh maşşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh 41 kere ama çok datlu görünüyo iki bıdırık kese
canım yaa.. cok az kaldıı.. hayırlı haberlerini bekliyoruz inş.. coook heyecanlııı:18:

sorma canım valla heyecan tavan yapacak günler geçtikçe :18: sonu güzel olsunda beklemeye razıyım senin miden de zorluyomuş ya, işte her çocuk bir olmuyo canım bu daha nazlı çıktıya yoruyo anneciğini olsun buna da bin şükür tabi

canım sen nerlerdesin, bunrda haykırdım cloreee cloreee diyee neyse iyisin ya çok şükür. aşılaman ne oldu bu ay yaptıracaktın? neler yaptın? benim 12 nisan gibi tatlım test günüm bakaım hayırlısı

hoşgeldin canım, sen de sağlıkla kucağına al inşallah bebeğini bu arada bizim topikte 6-12 hafta arası hamile var bolbol inşallah güzel paylaşımlarda bulunursunuz..

aşılama oldu canım çok şükür 5 nisan test günüm ama dayanamıyorum idrar testi alayım yapayım diyorum çıkarmı ki acaba?

aşılama oldu canım çok şükür 5 nisan test günüm ama dayanamıyorum idrar testi alayım yapayım diyorum çıkarmı ki acaba?

canım çooookkk az kalmış ya kızz belirtin var mı neler yaşıyosun, hadi inşallah tutmuştur ya bence eğer dayanamıyorsun idrar testi değilde, kan testi yaptır. idrara geçmemişse üzülme diye söylüyorum. dualarım seninle inşallah sonucun pozitiftir seninde bebişler çifter gelir

Son düzenleme:

yavrum çok zor biliyorum bende aynı durumdayım hala.bugün boğazımdan kan geldi yine.allahtan kvde yakında kız akşam yemeklerini hep orda yedi haftasonu da eşim yardım etti idare ettik birşekilde.yarın 12 haftalık olucaz ama aynıyız biz

maşşalah hoşgeldin canım aramıza

maşallah 41 kere maşallah pıtırcıklarına Rabbim doğduktan sonra resimlerini de yüklemeyi nasip etsin

kıslar çok güzel kaynatmışsınızclore canım inşallah aşılaman tutmuştur ve buraya hamileyimmmmmm diye yazmak nasip olur.aşılamada kaçıncı günün bilmiyorum ama 12.gününü geçtiyse eğer umutlanmaya başlayabilirsin yada hemencik kanda bakabilirsin.hakkında hayırlsı olsun arkadaşım tabikiiiiiiii papiiiii için de geçerli bu dediklerim rabbbim bebişlerinizi göbeğinize koymuştur inşallah.bu ay güzel haberler verirsiniz bize.

hoşbulduk arkadaşlar hepimiz için hayırlı bebekler ve hayırlı doğumlar nasip olur inşallah . Aminnnnnnnnnnnnnnnn...

var var ikiz çok bizde annem ikiz ananem ikiz büyükanam ikiz :)

iyi olcaz inş. zaten seninki bitti sayılırr. en gec 14 hafta... bak kahvaltı ettim gozum açıldı sımdı iyiyim ama hep yemek yersem iyiyimm... yuruyus yapıyorum Allahtan. yoksa fil gibi şişerim. hem hazımsızlık sorunum için de iyi oluyo yürüyüş..[/I]

canımm ins tutunmuştur miniğin sana.. bence de azcık kalmış sabret. hayırlı haberlerini bekliyoruz..

en kısa zamanda senin de müjdeli haberlerni duymayı nasip etsin Rabbimm innnsallaahh...

az kaldı canım, BELİRTİLERİM var göğüslerimin büyümesi ve dokununca acıması, bide hep uyumak istiyorum, aniden kramlar giriyo bazen o zaman kötü oluyorum...geçen seferde aynısı olmuştuu şuanda hamile olduğuma eminim diyebilirim, öyle hissediyorum en azından idrar testi yapıcam ama yarın sabah varsa vardır, yoksa yoktur.. duaların için çok teşekkür ederim hepimizin hakkında hayırlısı ne ise o olsun RABBİM NASİP ETMİŞSE OLUR.......

günaydın kızlar...

clore durumun ne. inş. bebişin vardır... inş. seviniriz burada....

ay rüyamda korktum kızlar ya.. sabah sabah halen etki altındayım. ben bu rüyayı seneryolaştırayım bali.. acayip film olur. gerilim...

Son düzenleme:

günaydın cnm hayır olsun inşallah ne gördün

benimde ruyamda bebeğim vardı emziriyordum çok güzel duyguydu hemde çokkk

günaydınlar canlarımm
evdeyim boğazlarım ağrıyor biraz daha halsizlik var mide yine fena işe gitmedim dra gidicem rapor alıcam 2 gün.hafif atlatsam bari gribi
ebrul, ve küçükpisi Rabbim hayırlara çıkarsın rüyalarınızı

geçmiş olsun tatlım yaa.. hic çekilmez grip o halde. Allahım kolaylık versin. tez zamanda da sıfa inş. bol c vitamini al.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…