Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

evet canım başladım bugün 3 kez kullandım tadı biraz acı ama şifa olur inşallah yiyorum ama eşim için daha keçiboynuzu pekmezi ve kürüne başlayamadık haftaya ancak alırım başlarız...

günaydın kızçelerrrr yagmurlu bi günle başladık inşallah bigün herşey istedigimiz gibi olurr
asyacım arada girekte sohbet edek hep birliktee
kelamcım keçiboynuzunun çok faydası var ben eşime hep suyunu hem endisini yediriyodum
kontrollerin inşallah supsüper geçer efsuncum hayırlı haberlerini bekliyoruz şimdiden hayırlı yolculuklarrr bencede istanbulda en azından buluşabiliriz ne kadannnn güsell olurrr
papicim sen naptın e artık yap testide sevinek azcık

Son düzenleme:
kıslar günaydın.evet güzel haber veren var mı bugün inşallah diyelim.arada gelinde azcık muhabbet edelim.

biz geldik sen nereye gittin yahu

evet canım başladım bugün 3 kez kullandım tadı biraz acı ama şifa olur inşallah yiyorum ama eşim için daha keçiboynuzu pekmezi ve kürüne başlayamadık haftaya ancak alırım başlarız...

günaydın canımm

evet bencede tatlım

Son düzenleme:
günaydın hatuncuklar nasılsınız bakalım hayırlı cumalar hepinize

betym regl olmadım testte yapmadım öyylleee bekliyorum neyi bekliyosam eğer gelmezse kırmızılar, pazar günü test yapıcam. bakalım pazartesi güzel haber verebilecekmiyim sizlere

efsunumla buluşucaz heyecanla bekliyorum gelmesini inşallah kısmet olursa bir gün hep birlikte buluşsak çoluk çocuk ne güzel hayal dimi ama

hdi bakalım canım inşallah güzel haberler vercen sen bize. demek efsunla buluşcanız hdi bakalım bol bol muhabbetler size.kıs kıskandım şimdik atlayıp bende mi gelsemama gelemem ki işler yoğun ama istanbula gelebilirim inaşşah birgün çoluk çocuk buluşup muhabbet edebiliriz.

valla atla gel şekerim beklerizzzzzzzzzzzzz pazartesi bol bol anlatıcam neler yaptık neler ettik

gunaydın canımcımlarım hayırlı nurlu cumalar hepinize

efsunum çok sevindim sevgiyle görüşmene bizde görüşelim hep berabercenek nede olsa istanbuldayız

sevgim inşallah guzel haberlerle dönersin bize benimde bata son 1 gun var hiç birşey hissedemiyorum hayırlısı artıkk

asyammmm taliham betyvilma kelam hepinizi öptümm

bu arada edlinimi merak ediyorum naptı acaba

ebrucuk kuzum evet ya görüşsenize siz, belkim ben de atlar gelirim hadi inşallah pazartesi güzel haberlerini alırız. edlin en son konuştuğumda doğurmamıştı daha ama bekliyor her an gelebilir kuzusu

ebrucuk kuzum evet ya görüşsenize siz, belkim ben de atlar gelirim hadi inşallah pazartesi güzel haberlerini alırız. edlin en son konuştuğumda doğurmamıştı daha ama bekliyor her an gelebilir kuzusu

evet cnm çok iyi olur görüşürsek inşallah oda olacak sende gel tabiki Allah ım kolaylık versin edlinime

kızlar edlin dün doğum yapmışşşşşşş.. oğluşta kendisi de iyiymiş maşallah fotosu geldi kuzunun pek datlı pek sevimli Allahım nazarlardan korusunnnnnnnnnnnnnnn Allah uzun ömürler versin sağlıklı mutlu olsun, hayırlı bir evlad olsun inşallahhhhhhh

amin cnm evet bende az önce duydum Allah ım sağlık sıhhat, analı babalı buyutsun bizlerede nasip etsin inşallah

ayy maşallah edlineee :) darısı hepimize inşallahh hadi papicim bekliyoruz bakalım pazartesiye kadar
hepinize kocaman öpüzükler arada girebiliyorum cok nadir bugun patron başımda durup duruyo uff seviyorum hepinizi doktorla konuşcam bugun dua edin bana

kıslar günaydınnnn.papi ve ebru hadi güzel haberler verin bize inşallah.

slmmm kızlarr günaydınn cumartesi kan tahlili verdim
beta hcg 1000 veya üzeri makina 1000 2nin üstünü göstermiormuş
allah hepinize nasip etsin...))

canım tebrik ederim allah kucağına almayı da nasip etsin darısı bizlere inşallah...
kıslar günaydınnnn.papi ve ebru hadi güzel haberler verin bize inşallah.

canım günaydın.... ya bişey soracağım ben BTÇ kürüne başladım ya normalde 5-6 gün adet sürerdi sonra yıkanırdım bu 8. gün oldu hala akıntı şeklinde ama kan renginde geliyor bu kür adetimi uzatır mı ki anlamadım bişey sanki bu ay her zamankinden daha fazla ve uzun sürdü adetim senin bi bilgin var mı..

canım sen ne kadar süredir istiyordun gebelik için uğraş verdin mi. hemen hemen aynı evliliğimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…