Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ee ebru sen nasılsın. hayat nasıl... arada gelen giden oluyorda sormayı unuttum galiba...

papi sende anlat...

kızlarrr slmmmmmmmmmmmmmm
bugün test yaptım bir iki düne hasta olmam gerekio ama dayanamadım gecikmeyi idrar testi yaptım
ikinci çizgi çok silik olabilrmi dersiniz....

Kıslar ben geldim.küçükpisi doğum günün kutlu olsun canım nice sağlıklı mutlu yıllara.bu yıl senin istediğin herşey olur hayırlıısı ile inşallah.papi canım gelen giden varmı durumlar nasıl.inşallah güzel haberi sen verirsin canım.topik canlanır inşallah.bu arada ateşine baktınmı kıs:KK1:

bugün test yaptım bir iki düne hasta olmam gerekio ama dayanamadım gecikmeyi idrar testi yaptım

hamilesinnn canım tebrik ederim.inşallah sağlıklı bir gebeliktir hakkında hayırlısı olsun inşallah.darısı bizlerin başına.hemen kan testine git ve kesinleştir canım

Son düzenleme:

öle silik çıksada bebiş oluyormuş.. inş. kesin bebişinin seninledir...

ee ebru sen nasılsın. hayat nasıl... arada gelen giden oluyorda sormayı unuttum galiba...

papi sende anlat...

iyiyim kuzum napiyim, hasta olmayı bekliyorum gelse de rahatlasam. onun dışında da yoğunum bu aralar işyerinde bir koşuşturmacadır gidiyor.. sen neler yapıyosun canım?

canım olabilir tabiiii, kan testi yaptır hadi inşallah pozitiftir :KK49: güzel haberlerini bekliyorum

sağol cnım.. nolsun iyiyim. şükür. uykum var.. gerçi hep var... karnım şiş. patlıcam az kaldı:KK1:. sanki çok kilo almış gibi şiş... kemer taktım da görünmesin diye:KK1:. bebeğe yormuyorum, o ayrı konu... kırmızıların gelmesini bekliom bakam gelecekse gelsin. kafam rahat şükür... babam arada üzmese daha güzel olacak. olumsuz olumsuz konuşacağı tutuyor bazen... kardeşimde hasta demiştim. o iyiymiş önemli birşey değilmiş. başka doktor içimizi rahatlattı... hayırlısıyla babamında iyi haberini aldımmı ve bebiş oldumu çok güzel olacak... bebiş gelse babam üstüme titremekten kendini dinlemiyecek. daha iyi olacak... hele doğdumu ona vercem o baksın:KK1:. kafası dağılır....
benimde hep uykum var yataktan zor kalkıyorum ayaklarını üşütme cnm gaz yapıyor ve karnı şişiyor insanın Allah ım babana,kardeşine sana şifa versin kuzummm inşallah bebeğin bu ay seninledir
geç döllenme olabilir ki inşallah öyledir .. Rabbimden hayırlısını sağlıklısını iste öyle dua et canım benimde bir kaybım var anlıyorum çok zor umarım korktuğun gibi değildir.

canım üzülme ne olur Vardır bir hayır biliyorsun bir git bakalım dra ne diecek .inşallah tez zamanda gelir kuzucun

mutlu yıllar canım sağlıkla eşinle ve tüm ailenle .

midem benimde kötü canım ya çıkarıyorum artık hiç birşey yemek istemiyor canım bugün birde karnım ağrıyor dünden beri adet zamanım sanırım ondandır inşallah
buarada testim çıktı kılzar drun dediği gibi aşıdanmış o testin pozitif çıkması :KK16:
bak demiştim telaşlanma diye iyi çıkmasına sevindim kuzummmm tuzlu kreker ye bastırır

günaydın bitanemmmm nasılsın bugün :KK16: :KK16: :KK16:
çok şükür iyiyim kuşumm ya nolsun işte sen ne alemdesin geldimi kırmızılar

papi sende anlat...

iyi cnm ne olsun bu ay saldım iyice 19 unda adet olmuştum 26 gunde bir olurum bu ayda 16 sında olurum herhalde uzun sure gitmiycem doktora takılcam kendi kendime :KK52::KK52:sen napıyorsun bakalım :KK49::KK49::KK49:

Kıslar ben geldim.küçükpisi doğum günün kutlu olsun canım nice sağlıklı mutlu yıllara.bu yıl senin istediğin herşey olur hayırlıısı ile inşallah.papi canım gelen giden varmı durumlar nasıl.inşallah güzel haberi sen verirsin canım.topik canlanır inşallah.bu arada ateşine baktınmı kıs:KK1:

yaa kuzum bakacaktım ama unutmuşum taaa duştan sonra aklıma geldi :KK1: :KK1: regl olamadım ama sıkıntısı var olurum sanırım bir iki güne. bakalım bekliyeceğik :KK1: :KK1: yoksa hamilemiyimmmm :KK53: :KK53: olmadığıma göre hala potansiyel hamiş sayılırım dimi :KK37:

inşallah kızlarrr....
allahım hepimize en hayırllarından sağlıklı sıhattli bebekler veriir

kızlar benim hemen hastalığımdan sonra oldu galiba yumurtlamam o ara çok akıntım oldu hani
14 gün sonra filan oluyo denilioya ben diğer denemelerde hep 14 günü baza alıodum bu sefer akıntı yoluyla yumurtlama günüm die tahmin etmiştim inşallah tutunabilir...
siz nasıl buluyorsunuz yumurtlama gününüzü?

slm cnmmm bence hamilesin hayırlı olsun canımmm rabbim sizinle olsun :KK49::KK49::KK49::KK49:

hoşgeldin kuzucummmm nasılsın bakalım :KK49::KK49::KK49:

benimde hep uykum var yataktan zor kalkıyorum ayaklarını üşütme cnm gaz yapıyor ve karnı şişiyor insanın Allah ım babana,kardeşine sana şifa versin kuzummm inşallah bebeğin bu ay seninledir

bak demiştim telaşlanma diye iyi çıkmasına sevindim kuzummmm tuzlu kreker ye bastırır

iyi cnm ne olsun bu ay saldım iyice 19 unda adet olmuştum 26 gunde bir olurum bu ayda 16 sında olurum herhalde uzun sure gitmiycem doktora takılcam kendi kendime :KK52::KK52:sen napıyorsun bakalım :KK49::KK49::KK49:

ben de dohtor manyağı gibi habire dohtor buluyorum ya :KK60: :KK60: :KK60:

silikde olsa çıktıysa hamilesindir canım hayırlı olsun :nazar:

evet balım demiştin :KK52:sağol canım benim

ben bebek işini saldım gitti. hayırlısı olsun. kırmızıları bekliyorm... gelirse gelir gelmesse bi ara test yaparım... ne ara yaparım bilmiyorum:KK1:. geçen ay ne ara geldi kırmızılar hatırlamıyorum bile... o kadar salmışım ya:KK1:

slm cnmmm bence hamilesin hayırlı olsun canımmm rabbim sizinle olsun :KK49::KK49::KK49::KK49:

hoşgeldin kuzucummmm nasılsın bakalım :KK49::KK49::KK49:

iyiyim canım çok şükür.:emir_bebek::emir_bebek:yapmaya çalıştım bu ay bolca:KK1::KK1:ama kısmet bayağıda oldu yapmaya başlayalı ya:KK5::KK5:3 yıl olcak.neyse kısmet artık dua etcez beklicez.bazen düşünüyorum bebeğim olsa kime benzer babasınamı banamı :KK53:ohhhh ne güzel bi kafayı sıyırmadığım kaldıydı çok şükür oda oldu:KK52::KK52::KK1:

iyiyim canım çok şükür.:emir_bebek::emir_bebek:yapmaya çalıştım bu ay bolca:KK1::KK1:ama kısmet bayağıda oldu yapmaya başlayalı ya:KK5::KK5:3 yıl olcak.neyse kısmet artık dua etcez beklicez.bazen düşünüyorum bebeğim olsa kime benzer babasınamı banamı :KK53:ohhhh ne güzel bi kafayı sıyırmadığım kaldıydı çok şükür oda oldu:KK52::KK52::KK1:

o normal yani... benim kardeşim bebişin bana benzicek gör bak diyor. o kuruyor hayalini:KK1:... hayaller fakirin ekmeyi napam kurcas tabi hayal. ayaldi oldu dices:KK1: (reklam slagonı gibi oldu)

reklam demişken sözleri çok hoşuma gitti.

Biz ikimiz seninle
Ah kim bilir nerelere
Bitmesin yol gitmekle
Katılsın Bize bir bebekte
Bekle hayat geliyoruz biz
Altımızda ....
Bekle hayat geliyoruz biz
Altımızda ....

ben bebek işini saldım gitti. hayırlısı olsun. kırmızıları bekliyorm... gelirse gelir gelmesse bi ara test yaparım... ne ara yaparım bilmiyorum:KK1:. geçen ay ne ara geldi kırmızılar hatırlamıyorum bile... o kadar salmışım ya:KK1:
aynen bende öyleyim kuzummm belki supriz yaparlarda gelirler bu ay :KK49::KK49::KK49:

inşallah olmuştur kuzummm bende çok merak ediyorum kime benzer diye hayırlı ve sağlıklı olsun da kime benzerse benzer :KK49::KK49::KK49::KK49:

senin gibi güzel bir kız olacak bence :KK34: :KK16:

ne güzell işte bide benim gibi olsan hiç sevmediğin tek doktor...gıcığın teki..
alternatif yaratıon en azından...

hiç başka gidebileceğin dohtor yok mu :26: nerde yaşıyosun kız sen

X