Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım sen klomenle sadece 1 tanemi yumurta geliştirdin?az değilmi ya?normalde saten 1 tane geliştiriyoruz klomenle 2-3 falan.

ay tatlım ben senin yazılarını niye görmedim ya :44: şimdi geçmişi okuyodumda. işin vardı çıktın sandım bende :26: evet canım bir tane gelişti (( neden diye sordum ben de olabilir dedi ama bilmiyorum belki de birdahaki ay daha çok doz verir ya da ilaç verir. yani ilaçla bile 1 tane oluştuysa demekki önceden ben yumurtlamıyomuşum yada küçük kalıyomuş. doktor problem diil dedi ama ben de işgillendim

Ben de çıkıyorum bu arada kimse kalmamış zaten 100 tane okudum Allah kabul etsin inşallah.

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
930
ebebebruli
290
efsunn07
60
asyahayat
30
edlin
330
clore
8
kalan
2796

hoşbuldum canım inşallah bu gecikmelerin ucunda bebiş vardır. evet canım 3 kez klomen ve iğne kullandım ama sonuç alamadım hastane yollarında git gel biraz yoruldum tedaviyi bıraktım kendiliğinden olmasını bekliorum çok şükür bi engel yokmuş tüm testlerimin sonuçları temiz o yüzden doğal yolla devam dedim inşallah iyi yapmışımdır sen tedavi gördün mü

Son düzenleme:
selam kızlar..ben bildiğiniz gibiyim bebişin kalp atışlarını duymama az kaldı..biraz huzursuzluk telaşe var işte yani nasıl diyim kaygı var bir okadarda heycan..inşallah hayırlısı olucak bakalım.bu arada küçük pisi sanada geçmiş olsun dikaat et kendine çok emi..yazdıklarınızı okuyorum ama pek cevap yazamıyorum kızlar kusuruma bakmayın emi..hayırlı haberlerinizi bekliyorum...

çok teşekkürler canım. pıt pıtları inş. duyacaksın canm... güzel heyecenlar...

bu arada herkese günaydın....

kızlar merhaba,,

bu aralar nete girmeye pek fırsatım olmuyorr yogunum canlar...benimde adetim bitti kızlar bugün 7.günüm.dün akşam sogan suyu yaptım koca bardak içtim..birde bu sabah içtim..şimdi kasıklarımda bir batışma var yaaa çok düzenli gidicem bu ay sabah akşam içicem kızlarr..inş. etkili olur :S papi naptın yaa senin günün geçarmmişti varmı birşeyler...

slm kızlar nasılsınız uzun zamandır yazamadım bizim pc arızalanınca.. her şey yolundadır umarım. sevgilerimi yolluyorum hepinize

biz bu hafta p.tesi doktora gittik her şey yolundaymış çok şükür. ikili tarama için bekliyoruz inşallah onun sonuçları da iyi gelir.

Ben de çıkıyorum bu arada kimse kalmamış zaten 100 tane okudum Allah kabul etsin inşallah.

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)adet
papılloamour930
ebebebruli290
efsunn0760
asyahayat30
edlin330
clore8
kalan2796

ben de alıyım 100 tane şimdilik bittikçe tekrar alırım.

gunaydın canlarımmmm
taliham şifan olur inşallah kuzummmm öpüyorum çok

edlincimm tatlışkom Allah ım kolaylık versin sana bol bol tadını çıkar bu heyecanların en kısa zamanda bizlerde yaşarız inşallah

sevgim Allah ım kabul etsin dualarını sen naptın geldimi reglin kuzumm

Saol ebrum yaa inşallah olur başladım bakalım..ebru birde ovulosyon testi almak istiyorumm ilk defa kullanıcam yaa bunuda denemek istiyorum :S

merhaba kızlar bugün adet geçeli 18. günümdü iyice umutlanmıştım bugüne kadar en fazla 15 gün gecikmişti. 3 gün daha geçince iyice kaptırdım kendimi kesin vardır diyordum midem bile bulanıyordu pskolojikti herhalde az önce çamaşırıma kan gelmiş öyle kahverengi leke falanda gelmedi öncesinde direkt kızmızı kan öyle çok da değil akıntı gibi boşa ümitlendim yine (

Saol ebrum yaa inşallah olur başladım bakalım..ebru birde ovulosyon testi almak istiyorumm ilk defa kullanıcam yaa bunuda denemek istiyorum :S

canım bende bu ay kesin soğan suyunu deneyeceğim inşallah onda sonuç buluruz

inşallah canım benim bence ovulasyon testi yerine 2 gunde bir ilişki olsun daha iyi öteki türlü insan çok takar aklına sen bilirsin yinede cnm

selammmlarrrrrr

herkese sağlıklı bol neşeli ümitlii günlerrr diliyorummm

papilim kuzum 200 tane daha okudum rabbım kabul etsinnn AMİN

Kızlar merhaba herkese. Bugün çok üzücü bir haber aldım ve yeni döndüm işe. Sizlerin de moralini bozmak istemiyorum detay vermeyeceğim ama bir arkadaşımın yavrusunu kaybettik, cenazedeydim Allah rahmet eylesin güzel kuzumuza Rabbim geride kalanlara sabır versin inşallah.

Ben de 3 gün gecikme ile regl oldum sonunda arkadaşlar, dün gece. Artık önümüze bakıcaz. Randevumu aldım doktorumdan yarın gideceğim.

Listeyi güncelledim kızlar. Edlin ve Zeera Allah kabul etsin kızlar

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
930
ebebebruli
290
efsunn07
60
asyahayat
30
edlin
530
clore
8
zeera100
kalan
2496

canım ben de 1 klomen + çatlmatma iğnesi oldum geçen ay. ama regl oldum dün. bu ay tekrar gidiyorum. muhtemelen yine aynı tedavi uygulanır. Allahım bizi çok bekletmez inşallah hepimize sağlıkla verir bebeklerimizi...

canım hayırlısıyla duyacaksın inşallahhh o güzel pıtpıtları.. mutlaka haberdar et bizide. seni ve bebişkoyu öpüyorum canım

inşallah faydasını görürsün canım soğan suyunun. ovü testtemi kullanacaksın? bence kullan. en azından kaçıncı gün yumurtladığını bilerek hareket edersin ve bi çok kişinin ovü testiyle oluyor canım. inşallah sen de o kişilerden olursun tatlımmmmmmmmmmmmm.. evet ben regl oldum bakalım önümüzdeki ay biz de güzel haberler veririz inşallah

tatlım ben de merak etmiştim seni, iyi olmanıza çok sevindimmmmmm ay ikili tarama zamanı geldimi bile, zaman ne çabuk geçiyor. inşallah çok iyi çıkacak canım sonuç içini ferah tut, koskocomonnn öpüyorummmm daha sık uğra

bitanemmmmmmmmmm ben dün oldum ama üzülmedim kuzum ya. herşeyin hayırlısııııı napalımmmmm kısmetimizde ne zamansa o zaman yaşayacağız. üzülmenin faydası yok. inşallah çok beklemeyizzz sen nasılsın kuzum?

canım ben de gecikmeli oldum ya, insan yine de bir acaba mı diyor ama popişimizin üstüne oturduk neyse napalım bizim de yüzümüz gülecek inanıyorummmmmm
selammmlarrrrrr

herkese sağlıklı bol neşeli ümitlii günlerrr diliyorummm

papilim kuzum 200 tane daha okudum rabbım kabul etsinnn AMİN

canımmmm nasılsınn kuzummm Allah kabul etsinnnnn. bugün bebişkoyu görmicekmişdin sen? yanlışmı hatırlıyorum yoksa :26:

ayyy.. allah rahmet eylesın sabır versın..tuylerım dıken dıken oldu... bende dıyorum sevgı neden gecıktı..

olsun cnm bu ay olmadı nasıp..daha zamanı var demek..

yok cnm kontrol pazartesı gunu...

Son düzenleme:
ayyy.. allah rahmet eylesın sabır versın..tuylerım dıken dıken oldu... bende dıyorum sevgı neden gecıktı..

olsun cnm bu ay olmadı nasıp..daha zamanı var demek..

yok cnm kontrol pazartesı gunu...

ay canım üzülme. ben de söylemesemmi diye kararsız kaldım ama yüzeysel geçtim. ben de çok etkilendim aşırı regl olduğuma hiç üzülmedim desem, çünkü bekliyordum biliyordum ve geciktikçe sinirim bozuluyordu önümüzdeki ay olur inşallah hayırlısı ise tabiki..

Aklımda yanlış kalmış ozaman kontrol günü, daha varmış kuzuşkoyu görmene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…