Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

çatlamıştı cnm ben bile hissettim o anı diğer 2 yumurtam çatlayamadığı için kist yaptı çok ağrı çekmiştim cnm kist oluşmuştu inşallah olmaz bitanem sende düşünme boşver Allah ım hayırlısını versin

anladım bitanem gelmiş geçmiş olsun, bir daha yaşamazsın inşallah. benim zaten bi tane yumurtam vardı ona da iğne yaptılar ama bilmiyorum tabii. dediğin gibi düşünmemek takmamak en iyisi. bakalım neler olacak

ah evet canım ya ben de çok istiyorum artık çok çok çok hemde çokkkkkk, hepimizi hamile görmeyi :KK43: hadi bakalım canım yaa acaba bebiş geldi de yerleşiyomu, bi test bi yapsan acaba, olmuş baya senin de.. kortizonu doktora bi sorsaydın keşke, hani belki yine sana iyi gelecek ama daha hafif dozda yada farklı bişiy verirler

zaten ilk müdehaleyi kendim yapıyorum. aldığım ilaçlarda da hafif dozlu. ama c katagorisinde ilaçlar... kesemedim atağı:KK14:. sonra zorla götüdüler hastaneye. yanımdakilere de diyemiyorum. ya bebek istiyoruz gitmiyeceğim diye... mecbur gittik işte... onlar hamişmisin diye soruyorlar. hani bebek istiyormusun die sormuyorlar. hamiş olduğunda söyle demişti acildeki doktor. diğer ilaçları veririm olmazsa yine bu serumu takacağım dedi. bebiş olsa dahi. eğer kesemezlerse astım atağını gene bebek etkileniyormuş. oksijensiz kalıyormuş.. iki türdüde zarar işte.... ben onedenle bebek olmadı değince çok üzülmüyorum. olmaması daha hayırlıdır diye düşünüyorum.. Allahım hayırlı sağlıklı olacaksa bebişimi getirsin. yoksa gelmesin.... insan düşündükçede kötü oluyor.

dediklerimden dolayıda bebeği çok önceden beri isteyenler de çok üzülmesinler. her şerde vardır bir hayır....

astımım evlenmeden önce okadar azdı ki. 10-15 yıl gibi hiç rahatsızlanmadım. bölümüm değişti sonra evlendim, başladı ataklar.ev dendir dedik, değiştirdik ama olmadı... bu alerji yapan şey ne olduğunu bilsem bi....

Son düzenleme:
zaten ilk müdehaleyi kendim yapıyorum. aldığım ilaçlarda da hafif dozlu. ama c katagorisinde ilaçlar... kesemedim atağı:KK14:. sonra zorla götüdüler hastaneye. yanımdakilere de diyemiyorum. ya bebek istiyoruz gitmiyeceğim diye... mecbur gittik işte... onlar hamişmisin diye soruyorlar. hani bebek istiyormusun die sormuyorlar. hamiş olduğunda söyle demişti acildeki doktor. diğer ilaçları veririm olmazsa yine bu serumu takacağım dedi. bebiş olsa dahi. eğer kesemezlerse astım atağını gene bebek etkileniyormuş. oksijensiz kalıyormuş.. iki türdüde zarar işte.... ben onedenle bebek olmadı değince çok üzülmüyorum. olmaması daha hayırlıdır diye düşünüyorum.. Allahım hayırlı sağlıklı olacaksa bebişimi getirsin. yoksa gelmesin.... insan düşündükçede kötü oluyor.

dediklerimden dolayıda bebeği çok önceden beri isteyenler de çok üzülmesinler. her şerde vardır bir hayır....

astımım evlenmeden önce okadar azdı ki. 10-15 yıl gibi hiç rahatsızlanmadım. bölümüm değişti sonra evlendim, başladı ataklar.ev dendir dedik, değiştirdik ama olmadı... bu alerji yapan şey ne olduğunu bilsem bi....

canım iki türlüyde zararlıysa alman daha mantıklı geldi bana ilacını. dediğin gibi çok kötülesen o da zarar bebeğe. evet haklısın evlenince hormonlar değişiyor galiba. benimde hiç sorunum yokken evlendim ve tiroid problemim olduğunu öğrendim. dediğin gibi her şerde vardır bir hayır tatlım. inşallah bizim de gülecek yüzümüz :KK16: inşallah yeni gideceğin doktor alerjinin sebebini bulabilir. gerçi bence o işyerindekilerin kullanğı deterjanlar senin sıkıntın. hep ondan sonra hasta oluyorsun. o salaklar 3-5 ay kullanmasa bir şeyin kalmayacak bence

Iyi gunler kizlar
Ben su an yatak dosek yatiyorum:KK14:
Agridan dolayi cildirmak uzereyim
Bu ayda olmadi
Ve anneme cok ihtiyacim var:KK14:

nasılsınız dıye sormıcamm okudum zaten yazdıklarınızı..yarı iyi yarı sıkıntılı... canlar okadar çaba sarf edıyorsunuz kıııı rabbimm karsılıksız bırakmayacakkk inş:KK49:

tuuba coooooooookkk gecmiş olsun cnm... rabbım sifa versin.....

ÜZÜLMEYE UMUTSUZLUĞA HAYIRRRREn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK bu topikte bunlara yer yok.... sizleriii seviyoruuummmmm:KK54::KK54::KK54:

Iyi gunler kizlar
Bu ayda olmadi

canım üzülme lüftfen. elbet bir gün olacak inşallah Allahın izniyle. bu ay olmasa sonraki ay. Ayaklarını sıcak tut, evdeysen uyumaya çalış, ağrılı geçince insan daha çok depresyona giriyor. geçmiş olsun tatlım çokkkkkkkk

nasılsınız dıye sormıcamm okudum zaten yazdıklarınızı..yarı iyi yarı sıkıntılı... canlar okadar çaba sarf edıyorsunuz kıııı rabbimm karsılıksız bırakmayacakkk inş:KK49:

tuuba coooooooookkk gecmiş olsun cnm... rabbım sifa versin.....

ÜZÜLMEYE UMUTSUZLUĞA HAYIRRRREn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK bu topikte bunlara yer yok.... sizleriii seviyoruuummmmm:KK54::KK54::KK54:

kuzum ben de seni merak etmiştim hatta nirdesinnnnnnnnnn yazacaktım öğleden sora :KK1: gelmene çok sevindim :KK16: ben de çokkkkkkkkkkkk seviyor ve koskocamannnnnnnnnn öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

canım üzülme lüftfen. elbet bir gün olacak inşallah Allahın izniyle. bu ay olmasa sonraki ay. Ayaklarını sıcak tut, evdeysen uyumaya çalış, ağrılı geçince insan daha çok depresyona giriyor. geçmiş olsun tatlım çokkkkkkkk

kuzum ben de seni merak etmiştim hatta nirdesinnnnnnnnnn yazacaktım öğleden sora :KK1: gelmene çok sevindim :KK16: ben de çokkkkkkkkkkkk seviyor ve koskocamannnnnnnnnn öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmmm
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

kuzucummm buralardayımm...merak etme süreklı takıpteyimmmm:KK34: konu bılmedığım bişey oldugundan araya gırmek ıstemedimm:KK45: biz iyiyizzzzz pazartesii kontrolümüz varrr bakalımmm ne haberlerle gelicemmmm:emir_bebek::nazar:

babamız alışverişe cıkacak bez,emzik,bakımürünü vs vs ihtıyacları alacakkk heyecanlıyızz:KK55::KK55:

kuzucummm buralardayımm...merak etme süreklı takıpteyimmmm:KK34: konu bılmedığım bişey oldugundan araya gırmek ıstemedimm:KK45: biz iyiyizzzzz pazartesii kontrolümüz varrr bakalımmm ne haberlerle gelicemmmm:emir_bebek::nazar:

babamız alışverişe cıkacak bez,emzik,bakımürünü vs vs ihtıyacları alacakkk heyecanlıyızz:KK55::KK55:

oh iyi iyi çok sevindim bitanem :nazar: hello de sen olsun ben merak ediyorummmmm annecikkkkk çok meraklıyım :KK1: şaka bi yana, efsunda giremiyor internetinde bi problem var kk ya girilmiyo sorun yaşıyor. ama görüşüyoruz o da iyi. bu vesileyle duyurmuş olayım :KK1: yoğun tabi bu aralar. ayy tatlım ne tatlı telaşlar bunlar böyleeeee, masraflı bir o kadar da tatlı telaşlııı :nazar: sen çok iyi araştırmışsındır zaten ama fikir olsun diye arkadaşımın aldıklarını yazıyorum: prima, yeni doğan. mustela, bakım ürünleri şampuan vucud nemlendirici yüz kremi vs.... avent emzik. süt sağan aletten alacakmısın onu da aldı ama unuttum markasını, istersen öğrenirim. kocalar çok çalışacakk bebişler de bezleri dolduracak bu iş böyle :KK1:

Son düzenleme:

Insallah canim
Kesinlikle her ay bu agriyi cekmek hic kolay degil
Cok sagol canim

Insallah canim
Kesinlikle her ay bu agriyi cekmek hic kolay degil
Cok sagol canim

tubacım bir de adaçayı iç istersen. o da rahatlatıyormuş. zaten adaçayını yumurtlama zamanına kadar öneriyorlar hep, gebelik için de :KK34:

oh iyi iyi çok sevindim bitanem :nazar: hello de sen olsun ben merak ediyorummmmm annecikkkkk çok meraklıyım :KK1: şaka bi yana, efsunda giremiyor internetinde bi problem var kk ya girilmiyo sorun yaşıyor. ama görüşüyoruz o da iyi. bu vesileyle duyurmuş olayım :KK1: yoğun tabi bu aralar. ayy tatlım ne tatlı telaşlar bunlar böyleeeee, masraflı bir o kadar da tatlı telaşlııı :nazar: sen çok iyi araştırmışsındır zaten ama fikir olsun diye arkadaşımın aldıklarını yazıyorum: prima, yeni doğan. mustela, bakım ürünleri şampuan vucud nemlendirici yüz kremi vs.... avent emzik. süt sağan aletten alacakmısın onu da aldı ama unuttum markasını, istersen öğrenirim. kocalar çok çalışacakk bebişler de bezleri dolduracak bu iş böyle :KK1:

pirima premıum care..bu çok alınıyo zaten.. bakım ürünü olarak ılk deneyecegım sebamed.alerjı olursa degıstırıcem... emzık tırnak makası tarak bıberon ateş ölçer chıcco,nuk,yada avent.. fark etmez.. bebek yasına gırene kadar calısmayı dusunmedıgımden kendım sureklı emzırecem o yuzden süt sagan suanda düşünmedim kuzum..öyle işte

pirima premıum care..bu çok alınıyo zaten.. bakım ürünü olarak ılk deneyecegım sebamed.alerjı olursa degıstırıcem... emzık tırnak makası tarak bıberon ateş ölçer chıcco,nuk,yada avent.. fark etmez.. bebek yasına gırene kadar calısmayı dusunmedıgımden kendım sureklı emzırecem o yuzden süt sagan suanda düşünmedim kuzum..öyle işte

evet cnım hepsi iyi markalar. dediğin gibi çocuğun cildine hangisi uyarsa onu kullanırsın.. 1 sene yanında kalacak olman çok önemli ya en güzelini yapıyorsun ben de eğer bir gün hamile kalıp doğurabilirsem ücretsiz iznimi sonuna kadar kullanıcam inşallah...

Iyi gunler kizlar
Bu ayda olmadi

cnm merhaba geçmiş olsun ayaklarını sıcak tut ve sıcak şerbet iç ağrını hafifletir üzülme nolur Allah ım yardımcın olsun dua et bol bol birgun alacaksın mukavatını bunu bil Allah ım verirsede hayırlısı versin cnm dikka et kendine

kızlar bir yoğunluk vardı... çok yoruldum ya.... iş yeri sıktı beni. korktum yarın 3.sayfaya çıkacağım diye. iyi şükür bitiyor gün... stresliydi...

merhabalar yine geldim ben. güya siteye girmeyerek totem yapayım dedim. ama sanki bebek fikri hiç aklımdan çıkmadı hala tek düşüncem o sanki. inşallah 2013 hepimize şanlı gelir göbeklerimi kocaman olur. listeler değişmiş beni de yeni listeye eklermisiniz. bilğilerim bat:24 aralık ( hala gelmedi bu geçikmelerden bıktım) isim kelam/melek. yaş 24. 1,5 yıllık evliyim hiç korunmadım bu kadar

kızlar bir yoğunluk vardı... çok yoruldum ya.... iş yeri sıktı beni. korktum yarın 3.sayfaya çıkacağım diye. iyi şükür bitiyor gün... stresliydi...

canım benim de biraz hareketlendi öğleden sonram. ama ah eski günler, ne kadar yoğunduk başımızı kaşıyamazdık hiç bir şey düşünemezdik.. o zamanlarda güzelmiş. şimdi düşün düşün sarıyorum birşeylere sürekli :KK1: bugünde bitti yarın da intikam dizisi varrrr bütün haftayı onu bekleyerek geçirdim. sizlerden o diziye başyalan var mı kızlar? varsa cumaları kritik yapalım :KK9:

merhabalar yine geldim ben. güya siteye girmeyerek totem yapayım dedim. ama sanki bebek fikri hiç aklımdan çıkmadı hala tek düşüncem o sanki. inşallah 2013 hepimize şanlı gelir göbeklerimi kocaman olur. listeler değişmiş beni de yeni listeye eklermisiniz. bilğilerim bat:24 aralık ( hala gelmedi bu geçikmelerden bıktım) isim kelam/melek. yaş 24. 1,5 yıllık evliyim hiç korunmadım bu kadar

hoşgeldin canım. nasılsın? o totemi biz de yapalım demiştik bir ara ama olmadı bizimde tutmadı. Allah ol diyecek önce o verecek olacak bunu bir tam olarak idrak edip bu kadar kendimizi yıpratmayı bir bırakabilsek keşke. zor ama keşke yapabilsek. listeye ekleriz tabi tatlım, efsun gelsin halleder. benim de gecikti bu arada regl :KK43: bekliyorum bakalım. sen klomen falan kullandınmı ya da başka bir tedavi?

evet canım haklısın doktor söylemişti ağrılı olabilir diye, hem yumurtlama dönemi hem regl dönemi. ya asya kist olmamıştır demi korkuyorum da aslında :KK43: çatlatma iğnesi de oldum ama ne biliyim :KK43: inşallah progestan geciktiriyodur. sen aşılamadan önce hangi ilacı kullanacakmışsın belli mi?

yok canım ben sadece telefonda görüştüm ama istiyorum dedim bu aşılamada başarılı bir doktor ama kısmet rabbim ol demedikten sonra doktor amuda kalksa neye yarar.valla canım iğnede verebilir bana klomende verebilir bilmiyorum.ama ben klomeni 2. kullanışımda doktor bana çatlatma iğnesi vermişti ben normal olarak adet oldum ama doktora gittiğimde solda birtane kist var demişti.bende ki kist klomendenmi iğnedenmi oldu onu bilemiyoruz canım.ben en son tedavimde purogon diye yumurta geliştirici iğnelerden vurulmuştum sonrada çatlatma iğnesi ama ben hasta oldum ve doktora gitmedim kontrol için bu ay bende doktora gittiğimde kistlerle karşılaşma ihtimalim çok yüksek.ama inşallah sende yoktur canım bünyeden bünyeye değişir.bende çatlama problemi var çünkü.[/QUOTE]

tatlım şimdi gördüm ya yazdığnı kusura bakma, arada kaçırmışım :KK43: canım iğne iste bence, iğneler daha etkiliymiş klomene göre. bana önümüzdeki ay yine klomen vericek sanırım. inşallah çatlamıştır asya ya yumurtalarımız korkuyorum kist olacak diye. Allah korusun.

X