Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın canım benim :KK16: iyiyim sen nasılsın? haftasonu geldiği için mutluyum. o civanperçemli karışıma başladım dün. 12.gün falan bırakıcam. tadı fena :KK43: ama olsun bol suyla içiyorum, öyle işte. sen devam ediyorsun değil mi?

çok şükür iyiyim cnm evet devam ediyorum bağırsaklarını çalıştırıyormu seninde ben hep kullanıcam 1 kg kavonoz bitene kadar sen neden 12.gunu bırakıyorsun

çok şükür iyiyim cnm evet devam ediyorum bağırsaklarını çalıştırıyormu seninde ben hep kullanıcam 1 kg kavonoz bitene kadar sen neden 12.gunu bırakıyorsun

kuzum bana aktardaki adam dediki; aslan pençesi civan perçemi falan bebiş oluşursa düşüğe sebep olabilirmiş rahim kasılmaları yaptığı için. gebelikten önce kullanmak iyiymiş ama sonrasında bırakmak gerekiyomuş. Yumurtlama döneminde bırak dedi..

kuzum bana aktardaki adam dediki; aslan pençesi civan perçemi falan bebiş oluşursa düşüğe sebep olabilirmiş rahim kasılmaları yaptığı için. gebelikten önce kullanmak iyiymiş ama sonrasında bırakmak gerekiyomuş. Yumurtlama döneminde bırak dedi..

anladım canımmm belkide onlar yok benimkinde kistim için yaptırdı bu macunu arkadaşım yoksa kullanma o dönemlerde diye söylerdi herhalde inşallah şifamız olur bebemmmm

kızlarrrr merhabaaa,,

nasılsınız bakimm :) bende iyiyim çok şükür 2 gündür sabah akşam içiyorum soğan suyumu :)inş. güzel sonuçlar alırız..kızlar folik asit kullanıyormusunuz siz.ben folidoce olanı kullanıyorum...4.kutumu içiyorum şuan içinde 28 tane hap var.

merhaba kızlar,folidoce ya da folbiol arasında fark var mıdır?
fiyat olarak var :KK9: onun dışında var mı acaba...
yani henüz ortada bişey yokken öylesine içip duruyorum uzun zamandır,e o yüzden de folbiol kullanıyorum,uygun diye :KK53:

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr canlarım nerdesiniz nolur gelin çok heyecanlıyım. doktora gittim geçen sefer klomenle 1 tane büyütebildiğimiz için doktor iğne verdi. Asyam haklıymışsın. göbüşten iğne yapıcam kendime :26: bugün gösterdiler. haftaya cuma tekrar gidicemmmmmmm.. biraz korktum biraz heyecanladım garip duygulara kapıldım. inşallah olur bu sefer güzellerimmm hepimizin olur inşallahhhhhhhhhhh Allahım emeklerimizi dualarımızı bizleri gör Yarabimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kızlarrrr merhabaaa,,

nasılsınız bakimm :) bende iyiyim çok şükür 2 gündür sabah akşam içiyorum soğan suyumu :)inş. güzel sonuçlar alırız..kızlar folik asit kullanıyormusunuz siz.ben folidoce olanı kullanıyorum...4.kutumu içiyorum şuan içinde 28 tane hap var.

canım benimmmmm iç iç şifa olsunnnn. folidoce kullanıyorum tatlım ben. doktorum verdi aynen 28 adet var içinde... bat ın ne zaman kuzumm

merhaba kızlar,folidoce ya da folbiol arasında fark var mıdır?
fiyat olarak var :KK9: onun dışında var mı acaba...
yani henüz ortada bişey yokken öylesine içip duruyorum uzun zamandır,e o yüzden de folbiol kullanıyorum,uygun diye :KK53:

canım bir fark olacağını sanmıyorum ama benimki folidoce. fiyatını tam bilmiyorum fıstığım benim banka karşılıyor büyük kısmını, öyle işte öperim kocamannnnn :KK54:

anladım canımmm belkide onlar yok benimkinde kistim için yaptırdı bu macunu arkadaşım yoksa kullanma o dönemlerde diye söylerdi herhalde inşallah şifamız olur bebemmmm

canım seninkinde daha farklı şeyler olabilir belki, sen onların sözünü dinle bebeğimmmm. inşallahhhh şifamız olurr kuzummm sizi çok seviyorum hepimiz hamiş olalım inşallahhhhhhhhhhhhhhhh 2şer 2 şer hemideeee :KK49: :KK49: :KK1:

kızlarrrr merhabaaa,,

merhabalar,
29 tem.da boş gebelikten kürtaj oldum, 2012 kasım'dan bu yana denemeler sonuç vermedi henüz. BEKLİCİZ ARTIKIN :KK66:

Ayrıca kasımdan bu yana folik asit ve 2 gündür de soğan kürüne başladım..

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr canlarım nerdesiniz nolur gelin çok heyecanlıyım. doktora gittim geçen sefer klomenle 1 tane büyütebildiğimiz için doktor iğne verdi. Asyam haklıymışsın. göbüşten iğne yapıcam kendime :26: bugün gösterdiler. haftaya cuma tekrar gidicemmmmmmm.. biraz korktum biraz heyecanladım garip duygulara kapıldım. inşallah olur bu sefer güzellerimmm hepimizin olur inşallahhhhhhhhhhh Allahım emeklerimizi dualarımızı bizleri gör Yarabimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

yeni tedavin hayırlı olsun canım iğne senin daha iyi bu sefer allah izin verirse 2-3 adet belki daha fazla yumurtan olur istenelen olgunluğa gelince birde çatlatma iğnesi olursun sonra ilişkiler başlasın döllenmede sıkıntı olmazda rabbim nasip ederse bu ay gelsin bebişlerin.kıs bebişlerin dedim ikizmi olcak ne:KK1: rabbim senin hakkkında hayırlısı ne ise onu versin canım.
hepinizi öpüyorum arkadaşlar sağlıklı mutlu hafta sonları geçirin inşallah.

yeni tedavin hayırlı olsun canım iğne senin daha iyi bu sefer allah izin verirse 2-3 adet belki daha fazla yumurtan olur istenelen olgunluğa gelince birde çatlatma iğnesi olursun sonra ilişkiler başlasın döllenmede sıkıntı olmazda rabbim nasip ederse bu ay gelsin bebişlerin.kıs bebişlerin dedim ikizmi olcak ne:KK1: rabbim senin hakkkında hayırlısı ne ise onu versin canım.
hepinizi öpüyorum arkadaşlar sağlıklı mutlu hafta sonları geçirin inşallah.

canım arkadaşımm ağzın bal yesin bol bol bebişlenesin emi :)))) bitanem çok çok teşekürr ederim. inşallah Rabbim yüzümüze güler. ya asyam biraz tırsıtoyurm gösüşten iğneye ama sen yapmışmıydın, zormuydu? iyi haftasonları kuzucum kocaamannnn öptümmmmmmmmmmmmmmmmm :KK54:

ayyyyy cnm heyecannnn yaptım şimciiikkkkk:21::21: anaammmmm.... hadi hayırlısı bakalım..yavrucum hakkında HAYIRLISIIIIII.... hep HAYIRLI olanı iste....

asya bebişlerin deyince aklıma geldi:KK9::KK9: biz sevgiliyken eşimle hep ikiz bebiş hayali kurardık:KK19::KK48:ama her iki tarafta da ikiz yok cok zor ihtimaldi :KK9: neysemmmmm hiç belli olmaz bakarsın sen 1 tane isterken rabbim 3 tane veriyomuşşşş 3üzz hehehe ne gülerim ammaa:KK9::KK9::KK49::KK49::KK52::KK52::KK49: hadi kuzucum güzel haberlerini bekliyoruzzzzzz:KK55:

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum..27 yaşındayım 2 yıllık evliyim 7 aydır bebek istiyoruz bu ay hayatımda ilk defa hastalığım 17 gün gecikti.5 gün önce doktora gittim rahmin baya kalınlaşmış ama hamilelik görünmüyo dedi.testlerde negatif çıkıyor.on gün daha bekleyelim dedi.yoksa adet söktürücü verecekmiş :KK43: işin garibi anneminde hamilelikleri testlerde çok geç çıkarmış bebek 3 yada 4 aylıkken.ona çekmiş olabilirmiyimki yorum yazarsanız çokk sevinirim.

günaydınlar
şükür girebildim kka.genelde uyarı veriyor giremiyorum anlamadım nedenini.
sizler nasılsınız kuzular
buıgün 31.günüm hastlanmayı bekliyorum sıkıntılıyım fizyolojik olarak ve ruhsal olarak hastalanmaya çok hazır durumdayım ama gelen giden yok

günaydınlar
buıgün 31.günüm hastlanmayı bekliyorum sıkıntılıyım fizyolojik olarak ve ruhsal olarak hastalanmaya çok hazır durumdayım ama gelen giden yok

Günaydın canım benim de bugün 36.günüm bekliyorum bakalım saten hep geç olurum.hastalanınca allah kısmet ederse aşılamaya gitcem bende.

canım arkadaşımm ağzın bal yesin bol bol bebişlenesin emi :)))) bitanem çok çok teşekürr ederim. inşallah Rabbim yüzümüze güler. ya asyam biraz tırsıtoyurm gösüşten iğneye ama sen yapmışmıydın, zormuydu? iyi haftasonları kuzucum kocaamannnn öptümmmmmmmmmmmmmmmmm :KK54:

canım hiç zor değil iğneler ben hisetmiyodum desem yeri var kendimiz yapıyoruz saten birde hergün aynı saate yap canım aksatma.inşallah olumlu sonuç alacaksın canım.

ayyyyy cnm heyecannnn yaptım şimciiikkkkk:21::21: anaammmmm.... hadi hayırlısı bakalım..yavrucum hakkında HAYIRLISIIIIII.... hep HAYIRLI olanı iste....

asya bebişlerin deyince aklıma geldi:KK9::KK9: biz sevgiliyken eşimle hep ikiz bebiş hayali kurardık:KK19::KK48:ama her iki tarafta da ikiz yok cok zor ihtimaldi :KK9: neysemmmmm hiç belli olmaz bakarsın sen 1 tane isterken rabbim 3 tane veriyomuşşşş 3üzz hehehe ne gülerim ammaa:KK9::KK9::KK49::KK49::KK52::KK52::KK49: hadi kuzucum güzel haberlerini bekliyoruzzzzzz:KK55:

kuzucuğummmmm :KK16: :KK16: :KK16: bakalım neler olacak yaa ben de merakle heyecanla bekliyorum :KK49: :KK49: :KK49: dün kocam da acaba ikiz mi olcak dedi :KK55: ayyyy inşallahhhhhhhhhhhhhh. yani bu ay olmayabilir sonuçta Allah ne zaman kısmet ederse. Her sonuca hazırlıklıyım. neyyyyyy 3üz müü :KK53: :KK53: :KK53: bak böyle gözlerim pörtlediiiii :KK53: Herşey Allahtan inşalahhhh bana bebiş ya da bebişlerimi verir hayırlısıyla. Hepimize inşallah :KK16:

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum..27 yaşındayım 2 yıllık evliyim 7 aydır bebek istiyoruz bu ay hayatımda ilk defa hastalığım 17 gün gecikti.5 gün önce doktora gittim rahmin baya kalınlaşmış ama hamilelik görünmüyo dedi.testlerde negatif çıkıyor.on gün daha bekleyelim dedi.yoksa adet söktürücü verecekmiş :KK43: işin garibi anneminde hamilelikleri testlerde çok geç çıkarmış bebek 3 yada 4 aylıkken.ona çekmiş olabilirmiyimki yorum yazarsanız çokk sevinirim.

merhaba canım, kan testi sonucun ne çıktı. yani kandı baktırdın değil mi? bence bebek varsa 10 güne çıkar diye düşünüyorum ve inşallah vardır. Belki geç döllenmedir. Hakkında hayırlısı canım :KK49:

günaydınlar

datlum gel artık ben burdan yazışmayı özledim senle :KK5: düzelsin artık şu sistem bilgisayar :KK43: ve artık regl gelsinnnnnnnnnnnnnnnnn yaa , daha önümüzdeki maçlara bakacauk :KK49:

Günaydın canım benim de bugün 36.günüm bekliyorum bakalım saten hep geç olurum.hastalanınca allah kısmet ederse aşılamaya gitcem bende.

canım hiç zor değil iğneler ben hisetmiyodum desem yeri var kendimiz yapıyoruz saten birde hergün aynı saate yap canım aksatma.inşallah olumlu sonuç alacaksın canım.

canım sen test yaptın mı gülüm? :KK49: inş aşılamadan önce süpriz yapar ce eeee der bebiş. benimde kocam yapıyo kuzum iğneyi. ben biraz tırsak ödlek olduğum için :KK17: canım çok datlu olduğu için :KK17: o da yapıyo acıdı mı diyo. acıdı dersem pis pis gülüyo sırıtıyo, sadist koca :KK47: şaka bi yana acımıyo ya dediğin gibi :KK53: meğersem korkulcak bişiy yokmuş, iğneler benden korksun :KK33: cuma günü gidicem doktora bakalım ne alemdeyimmmm

canım sen test yaptın mı gülüm? :KK49: inş aşılamadan önce süpriz yapar ce eeee der bebiş. benimde kocam yapıyo kuzum iğneyi. ben biraz tırsak ödlek olduğum için :KK17: canım çok datlu olduğu için :KK17: o da yapıyo acıdı mı diyo. acıdı dersem pis pis gülüyo sırıtıyo, sadist koca :KK47: şaka bi yana acımıyo ya dediğin gibi :KK53: meğersem korkulcak bişiy yokmuş, iğneler benden korksun :KK33: cuma günü gidicem doktora bakalım ne alemdeyimmmm[/QUOTE]

canım 5 dakka önce geldi benim kırmızılar birazdan doktoru arayıp sorcam ne zaman geleyim diye.bakalım sen hangi iğneyi kullanıyon canım hergün ne kadar vuruluyon?

X