Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

hoşbuldum canımmm..inşallah duan kabul olurr..bencede kafana göre klomen kullanma kötü etkileride oluyor kist gibi mesela canımm.

canım 1 tane gelişiyo ama çatlamıyo kocaman olduktan sonra çatlıyo mesela 28mm bu sebepten benim adet döngüm 37 günmüş.geç çatladığı için geç adet oluyom.tamam canım klomen kullanmayayım bu ay incir havuç yaparım 2 ay bitkisellerle oyalanırım ondan sonra doktora devam.

benimki zannetmiyorum yesin birşey olmaz alışırsın diyor bana

geç çatladığı içinde kaliteli yumurtlamıyorsun benimde aynen öyle soğan suyunuda denesene o da çok faydalı

ayy bı tuhaf oldum okuyunca..hayırlara vesıle olsun cnm..inş güzel gunlere...aglamıssınız ıns gercekte gulersınız..
cnm moral ıstek gercekten onemlı..ıstemıyorsan eger bı anlamı yok hayrını goremezsın..hazır olman gercekten cok önemlı..yenı evınızdede gule gule saglıcakla oturun cnm..
canlarım gunaydın nasılsınız ? bu gece eşim kuran okuyacak malum bende hasta olduğum için dinleyeceğim Allah ım kabul eder inşallah hepinize dua edicem

amın cnm..allah kabul etsın..

bende kontrolden geldım. bı sıkıntımız yok..tek sıkıntım ıdrardi onun ıcınde tahlıl verdık.. doktor hedefımız 28.haftayı atlatmaktı atlattık sımdı sıra 32.haftada dedı..kılomuz 1260 gr mıs.. 1hafta onde gıdıyoruz dedı.. bızden haberler boyle kızlar..

benimki zannetmiyorum yesin birşey olmaz alışırsın diyor bana

geç çatladığı içinde kaliteli yumurtlamıyorsun benimde aynen öyle soğan suyunuda denesene o da çok faydalı

benimle birlikte bu güzel gıdaları yiyerek bana destek olabilirsin kocacık de bence

maşşallahhhhh kuzunaaa kırkbirkere canım dün benim bir arkadaşım 30. haftasında doğum yaptı (ki onunki çok sıkıntılıydı rahmi diktiler hep yattı hastanede Allah korusun senin gayet iyi gidiyor maşallah ) neyse doğum yaptı dün apar topar. bebiş iyi Maşşallah Süphanallah. 1300 GR. Şuan küvezde. biz göremedik ama doktorla konuştuk sağlığı iyi dedi :) çok sevindik:) öyle işte bebeğimmm hiç içini sıkma. kaldıki hep söylüyorum sana sen 40 doğurcaksınnn !! bak demedi deme oğluş damadım benimmmmmmm çok sevindim yaaaaaa

maşallah canım benim paşa buyuyor Allah ım saglıklı bir sekilde kucağınızada almayı nasip eder yerimmm sizi bennnn

Kızlar internetim gidip geliyor sürekli bir problem var. Şimdiden iyi yıllar diliyorum hepinize Tüm sevdiklerimizle birlikte sağlıkla, sıhhatli, mutlu, barış içinde, neşe dolu, dopdolu bir yıl dilerim. 2013 tüm güzellikleriyle bize gelir; esenlik, mutluluk, bebişler getirir inşallahhhhhhhhhhhhhhh

aaaa yavrum benım ya..saglıgı ıyıymıs cok sevındım..kuzucuk ya ıns bıran once toparlanır.. cokmu zor du ya nıe hastanede yattıkı... öyle işte cnm ıyı haberlerımızı aldık geldık..bıdahakı kontrol 15gunsonra..nasıp artık ya doktor rahat ol dogacak olsa bıle yasar dedı..ama durabıldıgı kadar ıcerde dursun dedi.. D nasıp artık
maşallah canım benim paşa buyuyor Allah ım saglıklı bir sekilde kucağınızada almayı nasip eder yerimmm sizi bennnn

inş canım benım cok sagol..rabbım sızede nasıp etsın AMİNNNN

Yeni yıll... yeni umutlar... yeni sevinçler.. yeni yaşlar... ugursuz hıcbır şeye yer vermıyoruz.. umarım dilekler bu yesyenı yılda bızleri bulur..

Herkesin yeni yılı kutlu olsun.sağlık,mutluluk,huzur hep bizlerle birlikte olsun inşallah... :):)

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
210
ebebebruli
40
efsunn07
30
asyahayat
30
edlin
100
clore
8
kalan
4032

Ekledim Clorecim Allah kabul etsin inşallah

Tatlım arkadaşımım durumunu sormuşsun çıkmıştım görmemişim. Ya onun ilk gebeliğinde de erken doğum riski vardı Bebek tutunamıyormuş ve aşağıya yerleşiyormuş o yüzden ikisinde de yattı hep. Ama nur topu gibi iki bebesi var sağlığı iyi ufaklığında çok şükür.. Nasip canım dediğin gibi inşallah sizin için en hayırlı doğum olur hem bebiş hem senin için

günaydın kıslar.2013 yılımız sağlıklı sıhhatli mutlu mesut hayırlı bol bebişli geçer inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…