Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın kıslar.2013 yılımız sağlıklı sıhhatli mutlu mesut hayırlı bol bebişli geçer inşallah.

duydum geldim :21:
daha yeni oturdum valla yılsonunu atlattık derken başka bir yoğunluğa daldık nasılsınız güzeller
2013 hepimize sağlık mutluluk ve sağlıklı bebiş getirsin

holayyy sesimi duydunuzzzzzz :KK16: yılsonu yılbaşı bi koşuşturmayla ömür geçiyor vallahaa.. neşe içinde huzur içinde bebişlerimizle geçer inşallah 2013

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
260
ebebebruli
40
efsunn07
30
asyahayat
30
edlin
100
clore
8
kalan
3982

50 tane okudum kızlar Allah kabul etsin inşallahh

merhaba arkadaşlar.... nasılsınız?

yeni yıl hepimize sağlık, mutluluk, huzur, barış ve bebiş getirsin...

merhaba kızlar,uzun süredir yazmıyorum burada,sadece arada girip okudum yazılanları,buradan uzak kalırsam "bebek" konusu ile ilgilenmemiş olurum,kafama takmam diye düşündüm kendimce..ama çok da alakası olmadı..beni belki bazılarınız hatırlamaz ama olsun,yeniden aranıza dahil olmak istiyorum..

bu ay tam 1 yıl oluyo bebek isteyeli...ama hala bişey yok..ağustosta muayene oldum,herhangi bi sorun çıkmadı..
bu ya da önümüzdeki hafta bir kez daha gidicem..

insanların sürekli bebek sormasından çok rahatsız oluyorum!!
"hadi artık yap,ne bekliyosunuz" laflarından sıkıldım!!
daha 15 ay oldu evleneli,tamam ben de istiyorum ama Allah nasip etmedikçe ne yapabilirizki......
kimseye böyle demiyorum ama :KK43:

öyle işte kızlar................................................

merhaba kızlar,uzun süredir yazmıyorum burada,sadece arada girip okudum yazılanları,buradan uzak kalırsam "bebek" konusu ile ilgilenmemiş olurum,kafama takmam diye düşündüm kendimce..ama çok da alakası olmadı..beni belki bazılarınız hatırlamaz ama olsun,yeniden aranıza dahil olmak istiyorum..

bu ay tam 1 yıl oluyo bebek isteyeli...ama hala bişey yok..ağustosta muayene oldum,herhangi bi sorun çıkmadı..

daha 15 ay oldu evleneli,tamam ben de istiyorum ama Allah nasip etmedikçe ne yapabilirizki......

Tabi canım hatırlamazmıyız seni, biliyorum kafanı rahatlatmak için yazmıyordun. Canım bu işin kafa rahatlatmakla, stresli olmakla, ovülasyon gününü tutturmakla hiç bir ilgisi yokmuş. Allah Ol derse olacak. Yapabileceğimiz şey dua etmek, iyi beslenmek, kendimize dikkat etmek, karıkoca iyi geçinmek, konu komşu eş dost akrabanın söylediklerini takmamak... İnsanlar ya çok acımasız ya da gerçekten farkında olmadan yapıyorlar ama Allah hepsini görüyor sen hiç üzülme. Muayene olduğunu da yazmıştın hatırlıyorum canım. Eşin de gitmişmiydi doktora? Test falan yaptırdı mı? Ben de bu ay yumurta takibine başladım, Belki doktorun senin de başlar. Allahtan ümit kesilmez canım Elbet bizimde bebişkolarımız olacak günün birinde :KK49: Her zaman bekleriz seni burada, özletme kendini :KK16:

Tabi canım hatırlamazmıyız seni, biliyorum kafanı rahatlatmak için yazmıyordun. Canım bu işin kafa rahatlatmakla, stresli olmakla, ovülasyon gününü tutturmakla hiç bir ilgisi yokmuş. Allah Ol derse olacak. Yapabileceğimiz şey dua etmek, iyi beslenmek, kendimize dikkat etmek, karıkoca iyi geçinmek, konu komşu eş dost akrabanın söylediklerini takmamak... İnsanlar ya çok acımasız ya da gerçekten farkında olmadan yapıyorlar ama Allah hepsini görüyor sen hiç üzülme. Muayene olduğunu da yazmıştın hatırlıyorum canım. Eşin de gitmişmiydi doktora? Test falan yaptırdı mı? Ben de bu ay yumurta takibine başladım, Belki doktorun senin de başlar. Allahtan ümit kesilmez canım Elbet bizimde bebişkolarımız olacak günün birinde :KK49: Her zaman bekleriz seni burada, özletme kendini :KK16:

canım çok sağol..
artık bu ovulasyon günlerine bile inanmıyorum ben de :) sadece nasip kısmet,Allah ne zaman dilerse....

beslenmeme pek dikkat etmeyen biriyim,canım hiç kıymetli değil malesef,açlıktan bayılacak noktaya gelene kadar bişey yemem,saçma sapan huylarım var :KK53:

eşim de gitti doktora,test sonuçları çok iyi çıktı,çok şükür..
yani görünürde ikimizde de bi sorun yok..ama ben yine gidicem,belki takibe başlar dediğin gibi..
elbet olacak,elbet Allah bizlere de nasip edecek sadece sabırsızlanıyoruz işte,hayırlısıyla sağlıkla versin de Allahım..
bundan sonra buraya daha sık giricem,en azından siz benden daha tecrübelisiniz,yani doktor,test vs konusunda...hem sohbetiniz çok güzel :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
canım çok sağol..
artık bu ovulasyon günlerine bile inanmıyorum ben de :) sadece nasip kısmet,Allah ne zaman dilerse....

beslenmeme pek dikkat etmeyen biriyim,canım hiç kıymetli değil malesef,açlıktan bayılacak noktaya gelene kadar bişey yemem,saçma sapan huylarım var :KK53:

eşim de gitti doktora,test sonuçları çok iyi çıktı,çok şükür..
yani görünürde ikimizde de bi sorun yok..ama ben yine gidicem,belki takibe başlar dediğin gibi..
elbet olacak,elbet Allah bizlere de nasip edecek sadece sabırsızlanıyoruz işte,hayırlısıyla sağlıkla versin de Allahım..
bundan sonra buraya daha sık giricem,en azından siz benden daha tecrübelisiniz,yani doktor,test vs konusunda...hem sohbetiniz çok güzel :KK16:

Evet canım sana da takibe başlayabilir, yumurtalar normal gelişiyormu görmek ister diye düşünüyorum. Belki ondan önce Hsg çektirmeni isteyebilir, benden istemişti geçen ay çektirdim Çok Şükür temiz çıktı. Her zaman gel canım inşallah kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz da doktor kontrolü muhabbeti yaparız. Nasip Allah büyük..

canım inşallahhhhh :KK16: ben iyiyim fazla işim yok takılıyorum öyle :KK1: sen nasılsın keyiflen nasıl

aman nolsun. işerim azıcık yoğun. arada bakabiliyorum.. öle işte... nolsun...

bende hatırlıyorum seni.. herşey nasiple. ayrıca aman millet konuşur durur sen takılmamaya çalış. bebiş geldiğindede 2.yi soracaklar. kimisi erken dur diyecek kimisi aman çabuk ol diyecek. salla gitsin... konuşacak çok şey bulurlar nasılsa...

bende bebek istiyorum dört ay oldu henüz bişey yok,genel yapım itibariyle hassas,herşeyi takabilen biriyim,işim stresli,napacağım bilmiyorum hep hayırlısıysa bize de nasip et diye dua ediyorum,eşim benim rahat olmam gerektiğini söylüyor,aklıma takmadığımı sanıyorum ama olmuyor galiba anlamadım,hayırlısı olur umarım bekliyorum,herkese bol şanslar.

bende bebek istiyorum dört ay oldu henüz bişey yok,genel yapım itibariyle hassas,herşeyi takabilen biriyim,işim stresli,napacağım bilmiyorum hep hayırlısıysa bize de nasip et diye dua ediyorum,eşim benim rahat olmam gerektiğini söylüyor,aklıma takmadığımı sanıyorum ama olmuyor galiba anlamadım,hayırlısı olur umarım bekliyorum,herkese bol şanslar.

hoşgeldin xray, aynen ben de çok panik ve takıntılı bir tipim bu sebepten beklemekte zor çok haklsın. kaç yaşındasın? inşallah hemen gelir bebeğin çok beklemezsin

aman nolsun. işerim azıcık yoğun. arada bakabiliyorum.. öle işte... nolsun...

bende hatırlıyorum seni.. herşey nasiple. ayrıca aman millet konuşur durur sen takılmamaya çalış. bebiş geldiğindede 2.yi soracaklar. kimisi erken dur diyecek kimisi aman çabuk ol diyecek. salla gitsin... konuşacak çok şey bulurlar nasılsa...

çok doğru söylüyosun,evlenmeden önce de evlilik soran insanlar bunlar,hep soracak irdeleyecek bişey buluyolar,bazen can sıkıyo işte,ama takmamak gerek gerçekten..

Evet canım sana da takibe başlayabilir, yumurtalar normal gelişiyormu görmek ister diye düşünüyorum. Belki ondan önce Hsg çektirmeni isteyebilir, benden istemişti geçen ay çektirdim Çok Şükür temiz çıktı. Her zaman gel canım inşallah kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz da doktor kontrolü muhabbeti yaparız. Nasip Allah büyük..

inşallah,o konularda konuşacağımız günler de gelecek,gelecek,inanıyorum.....
benim de takibim başlasın paylaşırım burda..

sağolun kızlar :KK16:

kafaya takılmadan olmuyor... şimdi yok desekte. stresli değilsekte kırmızılar gelmeye yakın strese başlıyoruz. nasip.....

çok doğru söylüyosun,evlenmeden önce de evlilik soran insanlar bunlar,hep soracak irdeleyecek bişey buluyolar,bazen can sıkıyo işte,ama takmamak gerek gerçekten..

inşallah,o konularda konuşacağımız günler de gelecek,gelecek,inanıyorum.....
benim de takibim başlasın paylaşırım burda..

sağolun kızlar :KK16:

sana diyorumda bezen bende takıyorum... ama ben çıkış yolunu buldum. hayırlısı nasip diyorum. oda olmassa astım varda bu durumumun düzelmesini bekliyorum nasip diyorum:KK1:. yaşlanıncada daha ölmedin mi diyecekler herhalde. işin suyunu çıkaracaklar az kaldı...

merhaba arkadaşlar.... nasılsınız?

yeni yıl hepimize sağlık, mutluluk, huzur, barış ve bebiş getirsin...
merhaba canım bende iyiyim çok şükür sen nasılsın nasıl gidiyor işler güçler :KK49:

merhaba canım hoş geldin sefalar getirdin seni çok çok iyi anlıyorum aynı şeyleri inan bende yaşıyorum napalım rabbim böyle uygun görmüş yapılacak birşey yok ama mukafatını en iyi şekilde alıcağız emin ol sadece dua bak ne guzel saglığımız yerinde eslerimizde saglıklı en önemlisi bu değilmi ? o yuzden sıkma canını tevekkül et vardır rabbimin bir bildiği yeterki ol desin Allah ım hepimizin yar ve yardımcısı olsun tatlım.

hoş geldin aramıza daha çok yenisin doktora gittinmi peki ?

X