Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Son düzenleme:
salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
90
ebebebruli
40
efsunn07
30
asyahayat
30
kalan
4260

öyle sayılırım aslen köken farklı ama balıkesirde büyüdüm yarı balıkesirliyim şuan istanbuldayım ama
sen balıkesirdemisin peki şuan

ben aslen balıkesırlıyım.orada dogdum orada buyudum ama sımdı orada oturmuyorum.esım asker benım gezıyoruz

gunayyydin canlar.... bugun saat 10.30da oglusla bulusucaz...heyecandan erken kalktik... ha papilim bu arada bende 100 tane tefriciye okudum..ekleyiver kuzum..opuldunuz bbbb

Ay çok sevindin tatlımMMMMM Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

gunayyydin canlar.... bugun saat 10.30da oglusla bulusucaz...heyecandan erken kalktik... ha papilim bu arada bende 100 tane tefriciye okudum..ekleyiver kuzum..opuldunuz bbbb

Günaydın bitanem ben de heyecan yaptım şimdi oğluşu bi gör hasret gider bakalım dönüşte müsait olursan yaz bize de..Allah kabul etsin kuzum bu arada ben de 20 tane okuyabildim sadece ama bugün üstüne eğilicem, hemennn ekliyorummmmm

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
110
ebebebruli
40
efsunn07
30
asyahayat
30
edlin100
clore1
kalan
4139

günaydın kıslar ben geldim.benim yumurtalar çok büyüdükten sonra çatlıyo sanırım 21.günde ovulasyonda çift çizgiyi gördüm sancılarım hala devam ediyo.saten doktorda çatlama problemin var demişti.ben önümüzdeki ay incir havuç kürüne başlıyayım.1-2 ay böyle gitsin bakalım sonrada doktor yolları bana gözükecek gibi.çünkü kocaman olduktan sonra çatlıyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…