Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım benim inanki ben de çok etkilendim rüyamdan. Ama hayra alamet, hep iyi şeyler yazıyor inşallahh canım inşallah yüzümüz gülecek bende kocamanannnn öpüyorummmm :KK54:

canım benim neden iyi hissetmiyorsun anlat hele? belki klomenle olur fıstık aşılamaya gerek kalmaz inşallah :KK49: Yeni eviniz hayırlı olsun buarada canım :nazar: Allah hayırla bebişli bebişli oturayı nasip etsin inşallah :KK16:

merhaba canımm benim..inşallah olmuştur tatlım hayırlsı olsun artık..nebilim yaaa çok sıkıldım bu durumdan öyle kötü hissettim ekndimi işde..

canım benim Allah tüm dualarımızı kabul etsin inşallahhhhhhhhhhh :KK16:

kıslar ben hastalanınca klomen kullansam bide incir havuç çatlaması için doktora gitmesem bişi olumu?valla doktora gitmek hiç içimden gelmiyo.2 ay böyle oyalıcam kendimi bakalım.TALİHA hoşgeldin canım inşallah 2013 de bizde anne oluruz.meryem suresinede devam ediyorum inşallah rabbim kabul eder.

hoşbuldum canımmm..inşallah duan kabul olurr..bencede kafana göre klomen kullanma kötü etkileride oluyor kist gibi mesela canımm.

canım hoş geldin sefalar getirdin inanki seni burda görmeyi özledim Allah ım yeni evinizde ağız tadıyla oturmayı nasip etsin belkide tedaviye gerek kalmadan gelir bebişiniz ki inşallah öyle olur umutsuz olma her ay yeni bir umut bizler için bunu unutma

hoşbuldum fıstıgımmm sağoll çok teşekkür ederimmm...allahım olmayanlarada nasip eder inş. inşallah tatlımm güzel haberler veririm size 1 hafta sonra :KK70:

amin tatlımmmmm
canım benim inanki ben de çok etkilendim rüyamdan. Ama hayra alamet, hep iyi şeyler yazıyor inşallahh canım inşallah yüzümüz gülecek bende kocamanannnn öpüyorummmm :KK54:
Hayır olsun kuzummm inşallah gülücek bitanem az kaldı*
canım benim Allah tüm dualarımızı kabul etsin inşallahhhhhhhhhhh

canım benim neden iyi hissetmiyorsun anlat hele? belki klomenle olur fıstık aşılamaya gerek kalmaz inşallah :KK49: Yeni eviniz hayırlı olsun buarada canım :nazar: Allah hayırla bebişli bebişli oturayı nasip etsin inşallah :KK16:

cnm bence kafana göre alma ilaç klomen başlı başına hormon ilacı doktoruna danış derim ayrıca havuç incir kürünü ben denedim faydasını görmedim ama herkezde aynı olmaz tabiki bende bu ay arkadaşımın aktara yaptırdığı macunu ve soğan suyuna başladım şifamız olur inşallah senin yumurtaların klomensiz gelişmiyormu tatlım

canım 1 tane gelişiyo ama çatlamıyo kocaman olduktan sonra çatlıyo mesela 28mm bu sebepten benim adet döngüm 37 günmüş.geç çatladığı için geç adet oluyom.tamam canım klomen kullanmayayım bu ay incir havuç yaparım 2 ay bitkisellerle oyalanırım ondan sonra doktora devam.

ay canım ona ben de başlıcam önümüzdeki aya (inşallah gerek kalmaz ama bence gerek kalacak :KK50: ) neyse.. onu erkeklerde kullanabiliyomuş sperm kalitesi için. eşinede birer kaşık ver olmazsa, ben yediricem.. Biz o kadar cefayı çekiyoruz onlarda azıcık ağzının tadını bozuversin :KK53:
benimki zannetmiyorum yesin birşey olmaz alışırsın diyor bana :KK36:
canım 1 tane gelişiyo ama çatlamıyo kocaman olduktan sonra çatlıyo mesela 28mm bu sebepten benim adet döngüm 37 günmüş.geç çatladığı için geç adet oluyom.tamam canım klomen kullanmayayım bu ay incir havuç yaparım 2 ay bitkisellerle oyalanırım ondan sonra doktora devam.

geç çatladığı içinde kaliteli yumurtlamıyorsun benimde aynen öyle soğan suyunuda denesene o da çok faydalı

Rüyamda seni gördüm canım. Çok net hatırlıyorum rüyayı anlatıcam şimdi.

"Benim çok yakın bir arkadaşım var eşinin işi dolayısıyla yurtdışında yaşıyor. Uzun süredir görüşemiyoruz en son 1 yıl önce gördüm malesef çok çok özledim. (Eskiden onunla tenis oynardık. Ben 2 3 senedir elime raket almadım ama önceden baya aktif oynuyorduk.) Bugünkü hallerimizle (ikimizde evliyiz) tenis oynuyoruz birgün, ben son bir isabetli atış daha yapıyorum ama yine de maçı alamıyorum ve yeniliyorum. Üzülüyorum çok. Sonra o eve dönüyor ben de biraz yürüyüş yapmak istediğimi söylüyorum. Ebruyu arıyorum. Evdeysen sana gelmek istiyorum diyorum. O da annem var evdeyiz o da seninle tanışmayı çok istiyor diyor. Ben de gidiyorum. Ebru ben annesi oturuyoruz sohbet muhabbet. Ebruların bi akraba kız geliyor.(Kuzeninin eşi falan olabilir- o derece yakın) Hamile olduğunu söylüyor Tebrik ediyoruz bizde. Kız çok oturmuyor, hemen kalkıyor. Sonra Ebru ben kahve yapıyım diyor ama surat düşmüş biraz. bizde o arada onların yaptığı el işlerine bakıyoruz (facete gördüğüm herşeyi rüyamda çok net gördüm bebek altaçmaları, hediyelikler)neyse benim içime sinmiyor ve yanına gidiyorum. Surat düşük yine. Çok mutluydun ne oldu canım diyorum. Yok bir şey diyor. Ben de "Üzülme kuzum bizim de olacak ben inanıyorum gerçekten bak, Allah bizi boynu bükük bırakmaz diyorum" Ağlamaya başlıyor. Sarılıyorum Ben de ağlıyorum. Uzun bir süre birbirimize sarılarak ağlıyoruz, ağlıyoruz. Sonra sakinleşince diyorki "Kız çıkarken, hiç istemiyorduk biz korunuyorduk nasıl oldu anlamadım.." vss vsss bu tarz şeyler. Sonra tekrar ağlıyoruz. Öyle ağlayarak uyandım. Sonra düşündüm gerçekten demekki kafama takıyorum üzülüyorum bizim için :KK31: İçinizi şişirdim ama rüyada ağlamak iyiymiş, ferahladığına işaretmiş, Hamiş olasın emi Ebruuuuu :KK49: Valla etkisinden kurtulamadım rüyanın :KK19:
ayy bı tuhaf oldum okuyunca..hayırlara vesıle olsun cnm..inş güzel gunlere...aglamıssınız ıns gercekte gulersınız..
kızlarr merhaba nasılsınız..uzun bir süredir giremedim siteye...yıl sonu işleri baya yogunduu zaman ayıramadım kızlarr özledim ama sizleri..naptınız varmı bir yaramazlıkk yada güzel haberler bakimm...beni soracak olursanızz..bu ay aşılama yapcaktık klomen kullandım ama sonraz vazgeçtim :S neden diceksinizz aslında hazır olmadıgımı anladımm nedense birde bu ay ps,kolojik olarak hiç iyi hisstemiyordum kendimii..bu arada ev aldık onun koşturması vardı..karar verdim bende yeni evime taşınana kadar doktora gitmicem..mart gibi taşınmayı düşünüyoruz..hayırlısı artık kızlar valla bu arada kafam dağlır belki dedim :KK43: ocak 6 gibi hastalanmayı bekliyorumm..bakalımm bu ay durum nee gene umutsuzum ama kısmet işte beliyoruz :KK70: 2013 bize şans getirsin kızlarrr inş. bu yıl hepimiz bebekleneceğiz :KK70: :KK49:
cnm moral ıstek gercekten onemlı..ıstemıyorsan eger bı anlamı yok hayrını goremezsın..hazır olman gercekten cok önemlı..yenı evınızdede gule gule saglıcakla oturun cnm..
canlarım gunaydın nasılsınız ? bu gece eşim kuran okuyacak malum bende hasta olduğum için dinleyeceğim Allah ım kabul eder inşallah hepinize dua edicem :KK16:

amın cnm..allah kabul etsın..

bende kontrolden geldım. bı sıkıntımız yok..tek sıkıntım ıdrardi onun ıcınde tahlıl verdık.. doktor hedefımız 28.haftayı atlatmaktı atlattık sımdı sıra 32.haftada dedı..kılomuz 1260 gr mıs.. 1hafta onde gıdıyoruz dedı.. bızden haberler boyle kızlar..

benimki zannetmiyorum yesin birşey olmaz alışırsın diyor bana :KK36:

geç çatladığı içinde kaliteli yumurtlamıyorsun benimde aynen öyle soğan suyunuda denesene o da çok faydalı

benimle birlikte bu güzel gıdaları yiyerek bana destek olabilirsin kocacık de bence :KK60:

bende kontrolden geldım. bı sıkıntımız yok..tek sıkıntım ıdrardi onun ıcınde tahlıl verdık.. doktor hedefımız 28.haftayı atlatmaktı atlattık sımdı sıra 32.haftada dedı..kılomuz 1260 gr mıs.. 1hafta onde gıdıyoruz dedı.. bızden haberler boyle kızlar..

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşşallahhhhh kuzunaaa kırkbirkere :nazar: canım dün benim bir arkadaşım 30. haftasında doğum yaptı (ki onunki çok sıkıntılıydı rahmi diktiler hep yattı hastanede Allah korusun senin gayet iyi gidiyor maşallah ) neyse doğum yaptı dün apar topar. bebiş iyi Maşşallah Süphanallah. 1300 GR. Şuan küvezde. biz göremedik ama doktorla konuştuk sağlığı iyi dedi :) çok sevindik:) öyle işte bebeğimmm hiç içini sıkma. kaldıki hep söylüyorum sana sen 40 doğurcaksınnn !! bak demedi deme :KK1: oğluş damadım benimmmmmmm çok sevindim yaaaaaa :nazar:

maşallah canım benim paşa buyuyor :nazar::nazar:Allah ım saglıklı bir sekilde kucağınızada almayı nasip eder yerimmm sizi bennnn :KK54::KK16:

Kızlar internetim gidip geliyor sürekli bir problem var. Şimdiden iyi yıllar diliyorum hepinize :KK16: Tüm sevdiklerimizle birlikte sağlıkla, sıhhatli, mutlu, barış içinde, neşe dolu, dopdolu bir yıl dilerim. 2013 tüm güzellikleriyle bize gelir; esenlik, mutluluk, bebişler getirir inşallahhhhhhhhhhhhhhh :KK49: :KK49: :KK49: :KK49: :KK49:

benimle birlikte bu güzel gıdaları yiyerek bana destek olabilirsin kocacık de bence :KK60:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşşallahhhhh kuzunaaa kırkbirkere :nazar: canım dün benim bir arkadaşım 30. haftasında doğum yaptı (ki onunki çok sıkıntılıydı rahmi diktiler hep yattı hastanede Allah korusun senin gayet iyi gidiyor maşallah ) neyse doğum yaptı dün apar topar. bebiş iyi Maşşallah Süphanallah. 1300 GR. Şuan küvezde. biz göremedik ama doktorla konuştuk sağlığı iyi dedi :) çok sevindik:) öyle işte bebeğimmm hiç içini sıkma. kaldıki hep söylüyorum sana sen 40 doğurcaksınnn !! bak demedi deme :KK1: oğluş damadım benimmmmmmm çok sevindim yaaaaaa :nazar:
aaaa yavrum benım ya..saglıgı ıyıymıs cok sevındım..kuzucuk ya ıns bıran once toparlanır.. cokmu zor du ya nıe hastanede yattıkı... öyle işte cnm ıyı haberlerımızı aldık geldık..bıdahakı kontrol 15gunsonra..nasıp artık ya doktor rahat ol dogacak olsa bıle yasar dedı..ama durabıldıgı kadar ıcerde dursun dedi.. :KK70:D nasıp artık
maşallah canım benim paşa buyuyor :nazar::nazar:Allah ım saglıklı bir sekilde kucağınızada almayı nasip eder yerimmm sizi bennnn :KK54::KK16:

inş canım benım cok sagol..rabbım sızede nasıp etsın AMİNNNN

Yeni yıll... yeni umutlar... yeni sevinçler.. yeni yaşlar... ugursuz hıcbır şeye yer vermıyoruz.. umarım dilekler bu yesyenı yılda bızleri bulur.. :KK16:

Herkesin yeni yılı kutlu olsun.sağlık,mutluluk,huzur hep bizlerle birlikte olsun inşallah... :):)

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
210
ebebebruli
40
efsunn07
30
asyahayat
30
edlin
100
clore
8
kalan
4032

Ekledim Clorecim Allah kabul etsin inşallah :KK16:

aaaa yavrum benım ya..saglıgı ıyıymıs cok sevındım..kuzucuk ya ıns bıran once toparlanır.. cokmu zor du ya nıe hastanede yattıkı... öyle işte cnm ıyı haberlerımızı aldık geldık..bıdahakı kontrol 15gunsonra..nasıp artık ya doktor rahat ol dogacak olsa bıle yasar dedı..ama durabıldıgı kadar ıcerde dursun dedi.. :KK70:D nasıp artık

inş canım benım cok sagol..rabbım sızede nasıp etsın AMİNNNN

Tatlım arkadaşımım durumunu sormuşsun çıkmıştım görmemişim. Ya onun ilk gebeliğinde de erken doğum riski vardı Bebek tutunamıyormuş ve aşağıya yerleşiyormuş o yüzden ikisinde de yattı hep. Ama nur topu gibi iki bebesi var:emir_bebek::emir_bebek: sağlığı iyi ufaklığında çok şükür.. Nasip canım dediğin gibi inşallah sizin için en hayırlı doğum olur hem bebiş hem senin için :KK16:

günaydın kıslar.2013 yılımız sağlıklı sıhhatli mutlu mesut hayırlı bol bebişli geçer inşallah.

X