Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

evvet tatlım mesaiye geldim ben sende mi çalışıyorsun yoksA

CUMARTESİ GÜNLERİ HEP ÇALIŞIYORUM.. KEŞKE BİZDEDE MESAİ OLSAA AMA MALESEF

zor ya c.tesileri çalışmak sende istanbuldasın sanırım ..biz arada geliyoruz ama iş yerim uzak olduğundann yarım günde gelsek tam günüm gidiyor ve o haftasonu bana hiiç yetmiyor.senin aşılama mı yapılacaktı peki onu ben atladım sanırım

zor ya c.tesileri çalışmak sende istanbuldasın sanırım ..biz arada geliyoruz ama iş yerim uzak olduğundann yarım günde gelsek tam günüm gidiyor ve o haftasonu bana hiiç yetmiyor.senin aşılama mı yapılacaktı peki onu ben atladım sanırım

İSTANBULDA NERDE OTURUYORSUN? EVET BENİM AŞILAMA YAPILACAK. FOLİKÜL TAKİBİNE BAŞLANACAK. ŞUAN FEMARA TABLET KULLANIYORUM DAHA 3. GÜNÜM BENİM İÇİN GÜNLER GEÇMEK BİLMİYOR. ÇOK SABIRSIZLANIYORUM, AMA NE ÇARE BEKLEMEK GEREKİYOR

İSTANBULDA NERDE OTURUYORSUN? EVET BENİM AŞILAMA YAPILACAK. FOLİKÜL TAKİBİNE BAŞLANACAK. ŞUAN FEMARA TABLET KULLANIYORUM DAHA 3. GÜNÜM BENİM İÇİN GÜNLER GEÇMEK BİLMİYOR. ÇOK SABIRSIZLANIYORUM, AMA NE ÇARE BEKLEMEK GEREKİYOR

hadi inşallah canım tutar ilk seferde aşılaman.
ben bahçeşehirdeyim sen ataşehirdesin galiba

sizinle konuşmak çok ii geldi bana umut doluyum sayenizde :)

tabi canım ya gel sık sık bekleriz burada derdimizi de sevincimizi de paylaşıyoruz hepimize çok iyi geliyor bu bir süre sonra bağımlılık yapıyor tabi:))

Son düzenleme:
öyle sayılırım aslen köken farklı ama balıkesirde büyüdüm yarı balıkesirliyim şuan istanbuldayım ama
sen balıkesirdemisin peki şuan

ben aslen balıkesırlıyım.orada dogdum orada buyudum ama sımdı orada oturmuyorum.esım asker benım gezıyoruz

gunayyydin canlar.... bugun saat 10.30da oglusla bulusucaz...heyecandan erken kalktik... ha papilim bu arada bende 100 tane tefriciye okudum..ekleyiver kuzum..opuldunuz bbbb

kızlaaar ben geldimmm kan tahlili sonucum 30.7 çıktı=) hamilelik war gibi görünüyor ama dr değer çok düşük ve daa erken haftaya belli olur dedi çok ağrım war die progestan werdi inşallah bi aksilik olmaz değerim düşük die sewinemedim bile pazartesi tahlili tekrarlıycaz 2ye katlarsa herşey normalmş noolurrr dua edin bana =( allahh isteyen herkese nasip etsin inşallah

Ay çok sevindin tatlımMMMMM :nazar: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :KK16:

gunayyydin canlar.... bugun saat 10.30da oglusla bulusucaz...heyecandan erken kalktik... ha papilim bu arada bende 100 tane tefriciye okudum..ekleyiver kuzum..opuldunuz bbbb

Günaydın bitanem ben de heyecan yaptım şimdi oğluşu bi gör hasret gider bakalım :KK16: dönüşte müsait olursan yaz bize de..Allah kabul etsin kuzum bu arada ben de 20 tane okuyabildim sadece :KK50: ama bugün üstüne eğilicem, hemennn ekliyorummmmm

salat-tefriciye listemiz (4444 adet)
adet
papılloamour
110
ebebebruli
40
efsunn07
30
asyahayat
30
edlin100
clore1
kalan
4139

günaydın kıslar ben geldim.benim yumurtalar çok büyüdükten sonra çatlıyo sanırım 21.günde ovulasyonda çift çizgiyi gördüm sancılarım hala devam ediyo.saten doktorda çatlama problemin var demişti.ben önümüzdeki ay incir havuç kürüne başlıyayım.1-2 ay böyle gitsin bakalım sonrada doktor yolları bana gözükecek gibi.çünkü kocaman olduktan sonra çatlıyolar:KK43:

X