Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aynen cnm saglıklı sıhhatli hayırlı bir evlat olsunda bana yeter bu

Allah ım yanında olsun cnm hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah herşey çok guzel olucam inşallah :KK49:

HERSEY ÇOK GÜZEL OLACAK:KK16: aynen öyle kuzum hepımız ıcın.. gonlunun guzelliği yüzüne yansımız guzel arkadasım benım bahtında guzel olsun..

evet bencede biraz dobiş olsa iyi olacak, eşim 5 kg ben 4.700 doğmuşuz, bizden ben en az 4 kg bekliyorum :KK60: kızım tombiş görünmesin sonra yanında :KK1:

anacım babamızı anlattımya babasına cekerse ooooo yandım vallahı ıkısınıde doyuramam artık.. senın kızla beraber tencere kapak mısalı olurlar :KK56::KK56::KK56: :KK9::KK9:

HERSEY ÇOK GÜZEL OLACAK:KK16: aynen öyle kuzum hepımız ıcın.. gonlunun guzelliği yüzüne yansımız guzel arkadasım benım bahtında guzel olsun..

canımsın sende öylesin pırıl pırıl bir kalbin var Allah ım herbirimize ne sıkıntısı varsa yardım etsin iyiki varsınız kuzucukklarımmmm

kızlar ben çıkıyorummmmm hepinizi koskocaman öpüyorummmmm :KK54: :KK54: :KK54:

Sabahtan beri sorucam sorucam soramadım Taliha'yı. Göremiyorum kaç zamandır inşallah iyidir. Kız bi ses ver facetede göremedim.. Ses ver şeker. Herkese muckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

kızlaaar ben geldimmm kan tahlili sonucum 30.7 çıktı=) hamilelik war gibi görünüyor ama dr değer çok düşük ve daa erken haftaya belli olur dedi çok ağrım war die progestan werdi inşallah bi aksilik olmaz değerim düşük die sewinemedim bile pazartesi tahlili tekrarlıycaz 2ye katlarsa herşey normalmş noolurrr dua edin bana =( allahh isteyen herkese nasip etsin inşallah

kızlaaar ben geldimmm kan tahlili sonucum 30.7 çıktı=) hamilelik war gibi görünüyor ama dr değer çok düşük ve daa erken haftaya belli olur dedi çok ağrım war die progestan werdi inşallah bi aksilik olmaz değerim düşük die sewinemedim bile pazartesi tahlili tekrarlıycaz 2ye katlarsa herşey normalmş noolurrr dua edin bana =( allahh isteyen herkese nasip etsin inşallah

ıns cnm hersey gonlunce olsun..unuttum kusura bakma su ıdrar testı fotosunu paylasan arkadas senmıydın? saat 4te yaptıgını soylemıssın sabah ılk ıdrarla yapsan daha dogru olurdu..ıstersen bırde oyle dene:KK34:

ıns cnm hersey gonlunce olsun..unuttum kusura bakma su ıdrar testı fotosunu paylasan arkadas senmıydın? saat 4te yaptıgını soylemıssın sabah ılk ıdrarla yapsan daha dogru olurdu..ıstersen bırde oyle dene:KK34:

ewet bendim canım=) kan tatlili kesin sonuç die gidip yaptırdım pazartesi 2 ye katlarsa sonucum gidişatı normalmiş belimde ve kalçamda çok kötü ağrı var dr olablr dedi ama sırtımın ağrısından duramyrm sizce normalmi

kızlar ben çıkıyorummmmm hepinizi koskocaman öpüyorummmmm :KK54: :KK54: :KK54:

Sabahtan beri sorucam sorucam soramadım Taliha'yı. Göremiyorum kaç zamandır inşallah iyidir. Kız bi ses ver facetede göremedim.. Ses ver şeker. Herkese muckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

canım kendine iyi bak bende öptümmm taliha iyi iyi yıl sonu malum yoğun yazışıyoruz arada feceden :):KK54:

dualarımbız seninle canım,inşallah bebişin seninledir...

günaydın canlarımm
dün ne kaa çeneniz düşmüş öyle oku oku bitiremedim yahu :KK53:

merhaba kızlar bende geldim hemen kendimi tanıtayım 6 aylık eviyim ben 27 eşim 31 yaşında bebek şimdi değil ama bi kaç ay sonra düşünüyoruz yani çalışmalara başlamak için dün doktora gittim folik asit yazdı bide kansızlık var bende daha önce hap kullanmıştım dün bu şişelerde olan kan ilaçlarından yazdı bi kaç yememe içme dikkat edip sonra hamile kalmak istiyorum. Kısmet artık.

canım hoşgeldin
iyi yapmışsın başta doktorra giderek inşallah gönlüne göre olur

ayy siz yeterkı sorunnn seve seve cevaplarım..benım eksık kaldıgım yerde efsunumuz tamamlar..daha deneyım lı nede olsa:KK16:efsunum öptüm senı denk gelmıyoruz pek :KK9:

evet tatlım denk gelemiyoruz pek inşallah birkaç gün sonra bol bol sohbet edebiliriz.tabi
herşekilde soruları yanıtlarız ah o günler bir gelse hepimiz hamile olsak da onun sohbetini etsek :KK31:

evet efsunum betüşüm geleydi iyiydi, yoğun bu sıralar yıl sonu işlemleri nedeniyle :KK31: ahh o benden neler çekti bugüne kadar ne kadar başını ağrıttım bıdı bıdı yaptım hala da yapıyorum sağolsun hiç kırmaz hep olumlu konuşur, çok vefalıdır kuzum benim :KK16: bendende kockocaman öpücük :KK54:

oy canım benim sen de öylesin kuzum benim sende az çekmiyorsun beni :KK34:

evet:)sendemı balıkesırlısın

öyle sayılırım aslen köken farklı ama balıkesirde büyüdüm yarı balıkesirliyim şuan istanbuldayım ama
sen balıkesirdemisin peki şuan

çok sevindim canım inşallah bebeğini sağlıkla doğurursun :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

X