Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

gözler onemlı cnm.. senınde masallahı var koca koca gözler.. bende buyuk gozlere bayılırım.. cok guzel oluyor ya:nazar::nazar::nazar::nazar:

sağol canımmm evet benim gözler biraz irice :KK1: bi de makyaj hastasıyım özellikle de eyeliner, rimel, göz kalemi, sürme :KK1: :KK23: göze sürülen herşeyi severim :21: göbüşlü resmini koymadın dimi face e, göremedim ben

gecen sene antalya belek'e subat ayında egıtım kampına gelmıstık :) cok guzeldı.. ama hava soguktu kapalıydı..denız ona ragmen guzeldı.. cocuklar dalga gectı akdenız kısın ılık derdınız bu ne soguk dıye :)) ama bız orda derı montla gezerken dıger ıllerde kardan yolların kapalı oldugunu cocuklar bılmıyordu :)) gelde ıspatla ıste :))

sağol canımmm evet benim gözler biraz irice :KK1: bi de makyaj hastasıyım özellikle de eyeliner, rimel, göz kalemi, sürme :KK1: :KK23: göze sürülen herşeyi severim :21: göbüşlü resmini koymadın dimi face e, göremedim ben

cnm ebrulıde sordu aynı soruyu da sureklı yattıgımdan bırde ılkı dusuk oldugundan foto koymaya cekınıyorum :KK43:

benim gözlerim pek buyuk değil olsun yeter bana yahu :KK49::KK52::KK52:

yeter arkadaşım yeter güzel bakan gözler en önemlisiiii hepimizde var Allaha şükür :KK16:

gecen sene antalya belek'e subat ayında egıtım kampına gelmıstık :) cok guzeldı.. ama hava soguktu kapalıydı..denız ona ragmen guzeldı.. cocuklar dalga gectı akdenız kısın ılık derdınız bu ne soguk dıye :)) ama bız orda derı montla gezerken dıger ıllerde kardan yolların kapalı oldugunu cocuklar bılmıyordu :)) gelde ıspatla ıste :))

şubatta biraz soğur canım ama mesela genel olarak benim halam, eşiyle birlikte 4 mevsim denize girerler hergün :KK1: alışkanlık olmuş artık :KK1: ama ayazı fenadır antalyanın.. hiç karla oynayamayız şehirde ama karın tüm soğuğunu da çekeriz :KK1:

Son düzenleme:
cnm ebrulıde sordu aynı soruyu da sureklı yattıgımdan bırde ılkı dusuk oldugundan foto koymaya cekınıyorum :KK43:

anladım canım boşver o zaman.. inşallah bebişko sağlıkla doğunca albüm yaparsın bir güzel.. bizde beğeniriz tüm resimleri :KK16: şimdi ne zaman doğacak kısmetse bebışkonn

tuba tatlım hoşgeldim.. nasılsın?

anladım canım boşver o zaman.. inşallah bebişko sağlıkla doğunca albüm yaparsın bir güzel.. bizde beğeniriz tüm resimleri :KK16: şimdi ne zaman doğacak kısmetse bebışkonn

tuba tatlım hoşgeldim.. nasılsın?

nasıpse cnm mart sonu.. 6.ayımıza gırdık.. göbişi resimleyemedik ama bebişi resimleriz nasıpse :)

kuzenim 2.ye hamileymiş hepsi birer birer hamile kalıyor sıkıldım daraldım artık allah ım yardım et nolur :KK14:

kuzenim 2.ye hamileymiş hepsi birer birer hamile kalıyor sıkıldım daraldım artık allah ım yardım et nolur :KK14:

canım benim nolur yapma böyle. her zaman hayırlısını istemiyor muyuz. önemli olan sağlıkla huzurla ağız tadıyla mutlulukla gelmesi bebeklerimizin. çevremde o kadar mutsuz insan var ki küçücük yavruları var ama ne sorunlarla mücadele ediyorlar. sadece biraz zamana ihtiyacımız var.. inşallah bu günleri unutacaksın ve unutacağız kuzucuğum.. üzülme hırpalama kendini lütfen :KK16: akrabalarından bu konuda densiz tipler var mı? valla benim oluyo arada görüşmeyeveriyorum en mantıklısı bu. bazı insanlar bile bile canını acıtmaya çalışsada gül geç en iyisi bu. Allah hepsini görüyor, ve kimsenin ahı kimsede kalmıyor kuzum

Son düzenleme:
bayanlar yardım lütfen 6+4 günlük hamileyim 1 hafta önce birkaç damla kan geldi doktora gittim idrar kan tahlili temiz çıktı düşük olmasın diye progestan diye hap verdi 10 gün sonra kontrole çağırdı.yanlız bugun bir hafta oldu ama bugunde kahverengi leke ve kahverengi akıntım var doktora gitmeye korkuyorum.6 ay önce ilk gebeliğim gelişmedi diye sonlandırıldı.benim gibi şeyler yaşayan oldumu

bayanlar yardım lütfen 6+4 günlük hamileyim 1 hafta önce birkaç damla kan geldi doktora gittim idrar kan tahlili temiz çıktı düşük olmasın diye progestan diye hap verdi 10 gün sonra kontrole çağırdı.yanlız bugun bir hafta oldu ama bugunde kahverengi leke ve kahverengi akıntım var doktora gitmeye korkuyorum.6 ay önce ilk gebeliğim gelişmedi diye sonlandırıldı.benim gibi şeyler yaşayan oldumu

aycan bence hiç ihmal etme, hemen doktorunu ara.. akıntı kırmızıya dönerse riskli diyorlar ama olsun hatta acile git bir an evvel.. daha önceden de kaybın varmış temkinli olmakta fayda var diye düşünüyorum. içini ferah tut inşallah sağlıkla kucağına alırsın kuzunu :nazar:

canım benim nolur yapma böyle. her zaman hayırlısını istemiyor muyuz. önemli olan sağlıkla huzurla ağız tadıyla mutlulukla gelmesi bebeklerimizin. çevremde o kadar mutsuz insan var ki küçücük yavruları var ama ne sorunlarla mücadele ediyorlar. sadece biraz zamana ihtiyacımız var.. inşallah bu günleri unutacaksın ve unutacağız kuzucuğum.. üzülme hırpalama kendini lütfen :KK16: akrabalarından bu konuda densiz tipler var mı? valla benim oluyo arada görüşmeyeveriyorum en mantıklısı bu. bazı insanlar bile bile canını acıtmaya çalışsada gül geç en iyisi bu. Allah hepsini görüyor, ve kimsenin ahı kimsede kalmıyor kuzum

tabiki cnm allah ım verirse hayırlısını versin her namaz kıldığımda secdede affet beni allah ım diye yalvarıyorum diyorum acaba çokmu gunahım var bunlarınmı bedelini öduyorum hamile haberlerini duydukça üzülüyorum Allah ım fazla aratmadan versin nolur yarabbim sen çok buyuksun kimseyi takmıyorum artık veren rabbim var çok şükür huzurluyum eşimlede mutluyuz inşallah unuturum bu gunleri gulecek gunlerimi iple çekiyorum :KK17:

cnm bılıyorsun kı bu cıddı bır durum.gebelıkte leke yada kan cok iç acıcı durumlar degıldır..malesef dusuk TEHLIKESI habercısıdır.DÜŞÜK degıl.once bunu kavramak ve sıkıntı yapmamak lazım.erken tedavı ıle hamılelık 9ay boyunca surdurulebılıyor.. bazen kanama dusuk tehdıdı olmayıp gerı kalan yumurtaların catlaması ılede meydana geleebılıyor.. bu yuzden en saglıklı cvbı doktorun verecektır... ıns sorun yoktur..dua ıle...

ooo kuzummm benimmm..seni çokk iyi anlıyorummm :KK43: sanki nasıl bir duyguu biliyormusun..çokk yakının sana kazık atmış gibi bir duygu...seni ezmişler gibi bir duygu ama alışıyor insan :) bizimde olacak ebrumm..rabbimm bizede verecek.

X