Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

çok şükür cnm bugun mutluluk var içimde herşey güzel olacak inşallah

canım benim ha şöyle yaa.. işte ben seni böyle görmek istiyorum ebrucum sevinç dolu umut dolu Allah mutluluğunu daim etsin kuzummm

evde vaktim olsa bende okuyacağım. yeni taşındık ya. oturtamadım evi... güzel ama ya okumak. kitabın içine giriyorsun.

şu etkilendim dediğiniz kitabın ismi ne merak ettim.

topiğe uğrayamıyorum ya bu aralar. senin durum nasıl canım. beklemedemiydin...

canımcım bende evde okuyomıyorum ya, işte fırsatım çok oluyor genelde boş olduğum için. yerimde çok kuytu 2 günde 1 kitap bitiriyorum evde uykum geliyo benimde

ben buay rahim filmi çektirdim, bide tiroid için doktora gittim ikisi de korunun dediler, bizde dediklerini uyguladık 1 kere kocam unuttu saftirik ama hemen gittim duşa gittim falan, hoş zaten olcağı yokta yine de salakça bi korku oluyo insanda. regl iken gidicem doktora bi ilaç verecekmiş öyle söyledi.. bakalım tatlım yaa artık çok istiyorum ben de anne olucam demeyi, hepimiz gibi...

canım hiç sorma şu kistlerle başım belada yine kistim var ve bu sebeple tedavi bile olamıyorum arkadaşım aktarda çalışıyor macun yaptırcakmış bakalım inş.iyi gelir

inş. iyi gelir canım. baksana hepimizin bi yerlerinde sıkıntı var. ne çürüküz biz böle ... eskiler bölemiydi diye başlarmışım. Allah şifamızı versin inş.

olcaz hayırlısıyla canım. zamanını bekliyor bizim veletler. az değil bizimkiler. maksuz geç gelecekelrde değerli olacaklar akılları sıra

dersın tatlım dersın sende dersın ebrulıde der dıgerlerıde.. hepınız zamanı geldıgınde su topiğe teker teker dökuleceksınız :)) bızde hızınıza yetısıp hangınızı tebrık edecegımıozı sasıracagız :)

valla ya amma da çürük çıktık Allah başka dert keder vermesin, bugünümüze şükür tabikide.. hem ne yaramaz inatçı çıktılar yaaa hepsinin o küçük popolarını ısırmak istiyorum şimdiden insan bu kadar üzülür mü yaa insan annesine babasına teyzelerine acımazmııı !!! her ay kumrucuk gibi düşündürüyolar bizi inşallah bir an evvel sağlıkla hayırla hepiciği göbüşlerimize konmuş olur, minik kelebekler

Allah ım herbirimizin yardımcısı olsun
canım senin kistlere soğan kürü iyi gelmişti dimi? tekrar yapsana onu..
cnm şu anda d.kontrol kullanıyorum ya o yüzden gerek varmıki acaba soğan suyuna
ha şöylee yaaaa :))))))

canımmmmm

Aminn canım benim inşallahhhh o günlerde gelecek inşallah valla teker teker dökülelim ya hiç hamile olmayan ya da doğurmayan kalmasın hahahaha.. bu sözümü bana hatırlatın ben bigün doğrurursam hiç konunmıcam nasolsa hemen olmuyo

kesin ozmanda hemen olacağı tutar

Allah ım herbirimizin yardımcısı olsun

cnm şu anda d.kontrol kullanıyorum ya o yüzden gerek varmıki acaba soğan suyuna

canımmmmm

haa o zaman gerek yoktur heralde tatlım, zaten o hapıda kist gitsin diye alıyosun, inş önümüzdeki ay tertemiz kist mist kalmaz. acaba önümüzdeki ay çatlatma falanmı istesen doktordan kuzum, sen ondan hiç yaptırmadın demi

kesin ozmanda hemen olacağı tutar

evet ya kuzenimin kızı nazlı bebek çkmıştı 1 sene bekletti, şimdi küçük oğluyla kız arasında 11 ay var

inşallah canlarım ya bu gece rüyamda namaz kılıyordum mutlu uyandım rabbim buyuk o ol derse herşey olur

Amin cnm çok şükür sağlığımız yerinde benimde annemin 3 yıl olmamış çocuğu genlerede bağlı olabilir hele bir gelsin hepinize benden bebek kurabiyeleri söz bak yeterki gelsin sağlıcakla

gazetede okumustum.kadının bırının dogustan rahmı yokmus turkıyede ılk kez rahım naklı yapılmıs ve hamıle kalması beklenıyormus ıkız yada ucuz :) neler var nelerrrr anacım... allah beterınden korusun... facede bırıyle tanıstım benım durumumda olan bır hastayla.. hamılelıgı boyunca yanı 5 ay sureklı yatmıs..tuvaletını bıle altından annesı almıs..hıc banyo yapamamıs 30a yakın ılac kullanmıss...bu sekılde bebegımı dogurdum dedı.. bana halıne sukret dedı en azından wc ıcın ayaga kalkıyorsun dedı.. gercekten oyle kızlar.. dert bır tane degılkı...

bende dusundum haklı dedım allah beterınden korusun hayırlısını versın.. ıgneden korkan ben hergun kendıme ıgne yapar hale geldım..olsun bebegıme deger yeterkı o saglıklı dogsun..ben yıne elım tıtreye tıtreye dogana kadar ıgnemı yaparım..

ahhhh kızlar ahhh.... RABBIM BIZI EVLATLA IMTIHAN ETMESIN AMA ONUN YOKLUGUNUDA GOSTERMESIN... ER YADA GEC HAYIRLI OLANI VERSIN...

kuzum benim güzel yürekli arkadaşımmmm

bak bu olabılır..bızım komsumuzda bu var.. annesının 5yıl aradan sonra olmus..kızları evlendı buyuk kızın 5yıl sonra oldu..kucu evlendı 3yıl oldu hala bebegı yok.. o rahat bızde boyle annemle ablamın 5 yıl aradan sonra olmus benım daha 2yılım var dıyor.. bu gercek yanı

Evet canım antalyada yapıldı o operasyon.. Antalyamızın medarı iftaharı Ömer Özkan Hocamızın biricik eşi Özlenen Özkanın operasyonu. İkisi de gururumuz Allah onlara uzun ömürler versin çok başarılı olsunlar nice hayatlara umut olsunlar inşallah

Dediğin gibi neler var canım, er geç Allahım gönlümüzün muradını versin inşallahhh

off tamam alıntı yapıyorum cevap yazıcam biri geliyor kapatıyorum
neyse şekerler hepiniz anne olcaksınız inşallah ya
temmuz topiğinde bir bayan var ilki tüp bebek nasılsa olmuyor diye korunmamışlar şimde hamileymiş yine kendiliğinden 1 yaş bile yokmuş 2 bebişin arasında

evet benim kuzenin kızıda tüp,onu doğurdu oğlana 2 ay sonra hamile kalmıştı

belkide cnm benimde öyle olacak 2 yılım oldu daha inş.2013 uğurlu gelir bize

benimde 1.olsun 2.sinide hemen yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…