Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

diyorumki girmeyeyim kk ya yazmayayım ama durmak ne mümkün merak ediyorum sizleri ben yapamıyorum sizsiz iyiki varsınız kuzucuklarım çok seviyorum sizi

ama ben yazımın yanına sızın koydugunuz bebıslerden koyamıyorum nasıl yapıyorsunuz onu?

kızlar meraba nasılsınız bakalım.bende giremedim bu aralar babamız hasta bakalım hayırlısı ile iyileşir inşallah.sizde durumlar nasıl mutlu sona yakın olan varmı?

ama ben yazımın yanına sızın koydugunuz bebıslerden koyamıyorum nasıl yapıyorsunuz onu?

canım kullanıcı kontrol panelinden, seçenekleri düzenleye giriyosun.. ondan sonra sanırım gelişmiş düzenleyiciyi seçiyosun. bide orda smiley göster diye bi bölüm var onu tikle, sonra mesajı yazacağın zaman aşağına çıkmaya başlıyor öyle hatırlıyorum

kızlar meraba nasılsınız bakalım.bende giremedim bu aralar babamız hasta bakalım hayırlısı ile iyileşir inşallah.sizde durumlar nasıl mutlu sona yakın olan varmı?

canım babanız nası oldu, inşallah daha iyidir hastanedemi çıktımı, merak ettim seni

Son düzenleme:

tesekkurler cnm ben bı bakayım.

çıkma canım hala hastanede.bakalım allahtan hayırlısı hep dua ediyorum rabbim onu bize bağışlasın.

evet teyzesiiiiii :) kendım uzun boylu zayıf bır ınsanım.. karnımın ortasında sankı basket topu var D cok komık gorunuyoruz :)))
oyy oyyy annesi iyi bak kuzucuğuna allah ım size iyilik versin

Allah ım şifasını versin cnm bol bol dua edin inşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur sen nasılsın ne alemdesin tatlım

diyorumki girmeyeyim kk ya yazmayayım ama durmak ne mümkün merak ediyorum sizleri ben yapamıyorum sizsiz iyiki varsınız kuzucuklarım çok seviyorum sizi

canım benim ben de çok seviyorum ben deeeee

gel gel sarılak

o zaman haydi sarılalımmmmmmmm

pozitif enerjimizi tüm dünyaya yayalım

noluyor burda 2 dk gelmedik hemen sevgi yumağı olmuşunuz burada:118:

canım çok geçmiş olsun nasıl oldu babanız yoğun bakımda demiştin en son

kızlarrr merhaba,,,görüşmeyeli nasılsınız epeydir giremedim bende bu sabah hastalandım canlarımm...bekliyordum zaten..pazartesi doktora gidicem aşılamayı planlıcazz hayırlısı bakalımm.. ama nedense umut yok içimde

inşallah ilk aşılamandan hamile kalacaksın tatlımm

kızlar biraz önce bi isim buldum 'İLKCAN' DİYE.. ilk doğan erkek çocuklara verilen isimmiş.. sizce nasıl???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…