Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kızlar günaydın :)

Edlin çok sevindim tatlım çok şükür :KK16:

Betüş ne güzel rüyaymış o ya, üstelik sütlü tatlılara bayılırımmm :KK56:

Kızlar ben kitabı bitirdim, sonlarında ağla ağla öldüm yaa, çok güzeldi ya mükemmeldi, son zamanlarda okuduğum en güzel kitaptı :KK5:

çok merak ediyorum ya herkes aynı şeyi söylüyor sonu için..

çok merak ediyorum ya herkes aynı şeyi söylüyor sonu için..

şöyle söyliyim; son zamanlarda beni bu kadar ağlatan bi kitap olmadı hatırladığım.. :KK43: :KK43: :KK43: ya zaten son 30 sf şıp diye bitiyo, verdiği mesajlar ardarda bi o kadar güzel... işyerinde okula fırsatın oluyomu canım senin? ben sabahtan bitirdim burda :KK1:

şöyle söyliyim; son zamanlarda beni bu kadar ağlatan bi kitap olmadı hatırladığım.. :KK43: :KK43: :KK43: ya zaten son 30 sf şıp diye bitiyo, verdiği mesajlar ardarda bi o kadar güzel... işyerinde okula fırsatın oluyomu canım senin? ben sabahtan bitirdim burda :KK1:

allahtan bugün iş pek yok okuyorum bol bol

o damı ahmet Ümit in?
buarada sen zülfü livaneli seranatı okudun mu okumadıysan onuda tavsiye ederim

yok canım o amin maalof un. istanbul hatırasını okuyacaktım aslında, aşırı ahmet ümit yüklemesi olmasın diye araya başka kitap aldım :KK1: serenadı okumadım ama kardeşimde tavsiye etmişti, onu da alayım o zaman ben bugün :KK1:

günaydın kuzularım

uykucu tosbiğiniz geldi :KK55:
:KK55:

yok canım o amin maalof un. istanbul hatırasını okuyacaktım aslında, aşırı ahmet ümit yüklemesi olmasın diye araya başka kitap aldım :KK1: serenadı okumadım ama kardeşimde tavsiye etmişti, onu da alayım o zaman ben bugün :KK1:

bitirdim kitabı sonunda ben dfe çok ağladım ve deçok etkilendim ya:KK5:
:KK5:

kızlarrrr... neden bukadar sessisizzzzz??

canım dün kitaba daldım ben sonra da internet gitti işyerinde :KK8:

hadi gelin kızlar sıkı sıkı sarılalımmmmm :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19: :KK19:

gunaydın cnm nasılsın :KK19:

ben geldim sarılmayaaa:KK19:
:KK48:

günaydın kuzularım

bitirdim kitabı sonunda ben dfe çok ağladım ve deçok etkilendim ya:KK5:

canım dün kitaba daldım ben sonra da internet gitti işyerinde :KK8:

ben geldim sarılmayaaa:KK19:

ben hala etkesindeyim :KK5: :KK5: :KK5: ne kadar etkileyiciydi dimi?

ben senin uyuyakaldığını bildim :KK53: böyle dedim ya yarın işe geç kalırım kesin :KK8: :KK19:

Son düzenleme:
günaydın kızlar.. nasılsınız.. ben aynı, iyiyim. kırmızıları bekliom gelmiyolar:KK1:. bebiş düşünseydik yirmi kere test yapardım. ama yok. eminim.. öle işte...

ben senin uyuyakaldığını bildim :KK53: böyle dedim ya yarın işe geç kalırım kesin :KK8: :KK19:

bir kitap furyası başlamış. hayırdır ne kitabı... pek kültürlü maş. topiğimiz:nazar:. ama ben utandım şimdi.:KK17: en son kitabı 2 ay oldu okuyalı...

günaydın kızlar.. nasılsınız.. ben aynı, iyiyim. kırmızıları bekliom gelmiyolar:KK1:. bebiş düşünseydik yirmi kere test yapardım. ama yok. eminim.. öle işte...

bir kitap furyası başlamış. hayırdır ne kitabı... pek kültürlü maş. topiğimiz:nazar:. ama ben utandım şimdi.:KK17: en son kitabı 2 ay oldu okuyalı...

canım benim inşallah önümüzdeki ay çalışma yaparsınız ve bebiş gelir :KK49: iyice kitap kurdu olduk kız biz, ardı ardına okuyoruz valla :KK1: gel sen de katıl bu furyaya.. heemn önerilerimizi diziverelim :KK1: iyi oluyo pisicim ya kafa dağılıyo yoksa düşün düşün öylee geçiyor günler :KK55:

canım benim inşallah önümüzdeki ay çalışma yaparsınız ve bebiş gelir :KK49: iyice kitap kurdu olduk kız biz, ardı ardına okuyoruz valla :KK1: gel sen de katıl bu furyaya.. heemn önerilerimizi diziverelim :KK1: iyi oluyo pisicim ya kafa dağılıyo yoksa düşün düşün öylee geçiyor günler :KK55:

evde vaktim olsa bende okuyacağım. yeni taşındık ya. oturtamadım evi... güzel ama ya okumak. kitabın içine giriyorsun.

şu etkilendim dediğiniz kitabın ismi ne merak ettim.

günaydın kuzularım

Bitirdim kitabı sonunda ben dfe çok ağladım ve deçok etkilendim ya:KK5:

Canım dün kitaba daldım ben sonra da internet gitti işyerinde :KK8:

Ben geldim sarılmayaaa:KK19:

hoşgeldin canummm sefalar getirdin öpüyorum seni koskocaman :KK54::KK54::KK49::KK49::KK16:

sen de uyuyakalda yarın dalga geçeyimm bende:KK37: şimdi tanrıdaima tebdili kıyafet gezer diye bir kaitaba başlıyorum bunu da çok övüyorlar.topiğimiz kitap topiği oldu :KK9:

X