Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Evet uzun sūredir bekliyorum o yüzden çok heyecan yaptım gidemiyorum şimdi kan testine negatiften çok sıkıldım :18: korkunun ecele faydası yok ama napayım :18:

canım idrarda çıktıysa vardır bence sen korkma git güzel haberini de paylaşırsın burda inşallah

inşallah canım ya . herkesin ayrı işte imtihanı daha önce de yazdım Rabbim kaldıramayacağımız dertler vermesin.ben inanıyorum hepiniz alacaksınız güzel haberi.

evet doğru söylüyorsun bi şekilde ikna olacak, kendi de üzülmeye başladığı zaman ikna olur umarım iş işten geçmeden :) iyi olmuş gözünün görebileceği kritik noktalara koyman, zaten bi süre sonra alışırsın.. inşallah canım inşallah güzel haberler :)))

Eki Görüntüle 555870 sonucumu yorumlar mısınız ???
w

hamilesin tatlımmmm, kan testine git bakalım.. hayırlı olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın

kistin küçülmesine çok sevindim canım.. doktorunu dinlemekle iyi yapmışsın en kötü ihtimalle bu ay olmassa diğer ay istersin aşılamayı tekrar.. inşallah gerek kalmıcak.. iğne olayını hiç bilmiyorum tatlım ama yumurta büyürken ve çatlarken ağrı yapabilir tabi, normaldir bence.. inşallah betüştenr sonra senin ve ebrununda pozitif sonucunu görürüz bu ay :))

günaydın kuzuuummm

günaydın şekerimmmm haftasonu aklıma ne geldi ışıldak gözlü ikizler bebeğini hatırlıyomusun :) seni gaza getirmiştim.. senin minik 23 temmuza kadar gelirse ikizler olacak oyy teyzesi yer onu

hatırlamammı o ay fena gaza gelmiştik ışıldak gözlü bebekler için.
yok kuzum yengeç oluyor ikizleri kaçırdık :)) 23 temmuz-23 ağustos aslan oluyormuş şimdi baktım

hatırlamammı o ay fena gaza gelmiştik ışıldak gözlü bebekler için.
yok kuzum yengeç oluyor ikizleri kaçırdık :)) 23 temmuz-23 ağustos aslan oluyormuş şimdi baktım

aa doğruya o haziran ayıydı :))) yengeç duygusal, aslan da çekici bi burç bakalım hangisi olacak bizim fındık :) sen normal mi doğurmuştun canım zeynoşu yoksa sezeryanmı ?

sezeryandı canım o yüzden bir 10 gün falan önce alıyorlar

hmm o zaman yengeç olcak gibi hayırsıyla kuzucuk :) o günler bi gelsin hayırlısıyla :) aslında ben sezeryan sonrası normal doğum diye bi topik görmüştüm bi ara mümkünmüş öyle bişiy :)) fırtlatıverirsin olmassa

bakalım hele yarın kan testinde güzel sonuçlar alırım inşallah da rahatlarım biraz daha
onu her doktor yaptırmıyor bildiğim kadarıyla bir ara araştırdım onu ben cesaret edebilirmiyim ona bilemiyorum

kızlar ya bugun kontrolum vardı doktorum bir gel göreyim dedi ama canım hiç gitmek istemiyor nedense ya birşey varsa diye sonuçta alttan mudehale ediyor acaba yarınmı gitsem diye düşünüyorum

asyacım bende çatlatma iğnesi olmuştum 4-5 ay oldu ağrı hissetmiştim inş.hakkında hayırlısı olur tatlım

kızlar ya bugun kontrolum vardı doktorum bir gel göreyim dedi ama canım hiç gitmek istemiyor nedense ya birşey varsa diye sonuçta alttan mudehale ediyor acaba yarınmı gitsem diye düşünüyorum

Korkma canım bişi olmaz çağırdıysa git doktoruna güven.canım bende çatlatma iğnesi oldum ama hap olarak klomen içmiştim bu sefer klomen yerine yumurtalar gelişsin daha çok olsun diye iğne verdi hergün aynı saatte 100 ml 4 gün boyunca vurulcan bunlar senin çok yumurtan olmasını sağlıcak dedi.bende ona bıraktım herşeyi bakalım hayırlısı.sende korkme bence git kontrolünü ol canım.

bende bu ay klomen kullandım cnm 3 yumurtam oluştu ama iğne yapmadan kendiliğinden çatladı gerek görmüyorum iğneyi sana dedi boş yere vucuduna hormon yuklemeyelim dedi inş.cnm bu ay yuzumuz guler

betusss canım benım sımdı bakayım dedım neler var neler yok dıye gozlerıme ınanamadım cok sevındım ınsallah saglıklı bır sekılde gecırırsın 9 ayı cok cok tbrkler canımın ıcı Allah tamamına erdırsın bende yarından ıtıbaren 7 gun boyunca oruc tutacam yer gok dua ustune ınsallah bende bır gun guzel haberı verırım sıze

remziyem canım benim sağol tatlım Rabbim sizlere de göstersin en yakın zamanda..biraz erken öğrendim onun tedirginliği var işte

Son düzenleme:
ebru, asya, remziye selamm kızlar nabersiniz

bakalım hele yarın kan testinde güzel sonuçlar alırım inşallah da rahatlarım biraz daha
onu her doktor yaptırmıyor bildiğim kadarıyla bir ara araştırdım onu ben cesaret edebilirmiyim ona bilemiyorum

canım hayırlısı nasıl iyi, rahat olacaksa öyle olsun tabii önemli olan senin ve bebişinin sağlığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…