Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

ebru, asya, remziye selamm kızlar nabersiniz

canım hayırlısı nasıl iyi, rahat olacaksa öyle olsun tabii önemli olan senin ve bebişinin sağlığı

aynı canım yaa az atlattık sayılır ıste yarından ıtıbaren 7 gun oruc tutacam bol bol dua edecem tup bebege gerek kalmaz ınsallah :44:

remziyem Allah ım tuttuğun oruçları kabul etsin cnm benim dua et bol bol rabbim ol derse herşey olur

çok şükür cnm benim iyiyim sen nasılsın tatlım :)

canım benim bende iyiyim :) yarın doktora gidicem ben de :) bakalım neler olacak gelince yazarım size

aynı canım yaa az atlattık sayılır ıste yarından ıtıbaren 7 gun oruc tutacam bol bol dua edecem tup bebege gerek kalmaz ınsallah :44:

sen neler yaptın sekerım

Canım benim çok iyi düşünmüşsün Allah kabul etsin tüm dualarımızı, inşallah gerek kalmayacak tüpe, ben öyle hissediyorum Rabbim hayırlısını verir.. Ben de iyiyim canım, bir değişiklik yok vallaha bebekle ilgili ne yazıkki
ama az önce işimle ilgili çok güzel bişiy oldu uzun süredir çok sıkıntılarım vardı düşünceliydim ama benim adıma güzel bi gelişme var o yüzden içim rahatladı bir de bebeğim gelirse hayırlısıyla çok çok güzel olacak :))

Merhabalar kızlarr...
Bi süredir ara vermiştim..ilk aşılamam tutmayınca.. şimdi bugün itibariyle 2. Aşılama için start vermiş bulunmaktayız.sizlere sormak istediğim bişey var..
Dr. Beni muayene ederken yanındaki hemşireye not aldırıyordu,o sırada duydum pco dedi... Ama sonrasında bana herhangi bir bilgi vermedi..açıklamada yapmadı..sizce benim aşamamda pco nun durumu nedir?yani moral bozucu bi durum mu ki?yaşayan var mı böyle bişey ?

Selam canım evet bayadır yazmamıştın nasılsın? inşallah bu seferki aşılamam tutacak hayırlısıyla bu ay başladınız değilmi? açıkçası pco yu çok bilmiyorum daha önce söylememişlermiydi?.. pco hamile kalmayı biraz zorlaştırıyor diye biliyorum kk da okuduğum kadarıyla ama pcolu olup hamile kalan çoook kişi var.. Ayrıca sen tedavi sürecindesin zaten dolayısıyla bunu kafana takma, stres yapmamaya çalış.. Doktorun en doğru şekilde planlamıştır yapılması gerekenleri..inşallah güzel haberlerle gelirsin tatlım

yaz gelince cnm bende gidicem yarın doktora inş.güzel haberlerle döneriz

canımm iyi diyelim iyi olalım inşallah.. Evet bugün 2. Aşılama için başladık tekrar...daha önce söylememişlerdi ya çok enteresan dr direk bana da bilgi vermedi,ben dediğim gibi hemşireye söylerken duydum,sonra doktoru kaçırdım,onu bulamadım.bende durumu hemşireye sordum.. ''dr. Pco var dedi dedğil mi?'' dedim,o da evet dedi birazcık bilgi verdi.. Ayy inşallah olur bişeyler bu sefer ( allah bütün isteyenlere de hayırlısıyla versin inşallah....

İnşallah bu sefer olumlu olur canım.valla pco konusunda benimde fazla bir bilgim yok ama adet düzensizliği horman bozukluğu falan sanırım ama bu şekilde olup hamile kalan birçek insan var yani sana engel değil.tek sıkıntı bu ise olur.rabbim ol dedikten sonra her şekilde olurda doğru zamanı gelmemiş demekki.bende bu ay aşılama istedim ama doktor bana senin aşılamalık bir durumun yok dedi.yumurta geliştirmek için iğne verdi.sana ne vardi canım iğne verdilermi?

bende bu ay klomen kullandım cnm 3 yumurtam oluştu ama iğne yapmadan kendiliğinden çatladı gerek görmüyorum iğneyi sana dedi boş yere vucuduna hormon yuklemeyelim dedi inş.cnm bu ay yuzumuz guler

3 yumurta çok güzel kendiliğindende çatlamış eee ben anlamadım o saman senin sorunun yok.bebek olmaması içinde sebep yok.inşallah bu ay olacak.kaç gün var canım adetine?

3 yumurta çok güzel kendiliğindende çatlamış eee ben anlamadım o saman senin sorunun yok.bebek olmaması içinde sebep yok.inşallah bu ay olacak.kaç gün var canım adetine?

cnm evet ilk defa kendiliğinden çatlamış diğer türlü çatlarken kiste dönüşüyordu soğan suyu içtim bu ay buyuk ihtimal ondan herşey yolunda tatlım adetime 7-8 gun var kısmet artık

cnm evet ilk defa kendiliğinden çatlamış diğer türlü çatlarken kiste dönüşüyordu soğan suyu içtim bu ay buyuk ihtimal ondan herşey yolunda tatlım adetime 7-8 gun var kısmet artık

rabbim gönlümüze göre versin inşallah.gerçekten zor beklemek sabretmek ama olacak hayırlısıyla bu ay önüümüzdeki ay yada ondan sonraki ay.

Bence hiç olumsuz düşünme tatlım inşallah bu aşılaman tutacak :) Bir daha ne zaman gideceksin kontrole?

Bence hiç olumsuz düşünme tatlım inşallah bu aşılaman tutacak :) Bir daha ne zaman gideceksin kontrole?

inşallah canım yaaaaa,inşallah bakalım.... :) aynen Allahım ol desin,inşallah hepimize hayırlı haberler gelsin :) demek ki gerçekten sende aşılamaya ihtiyaç duymadı canım,yani krndiliğinden olur belki hem iyi düşünelim iyi olsun.. bide böyle deneyelim...
evet canım iğne verdiler bana,daha öncekini koldan vurdurmuştum,bu sefer göbekten vurdurcam bakalım nolcak....? aynı iğneyi verdi ama gonal-f...

ayy canım benim hadi bakalım inşallah tutar bakalım.... şimdi bugün itibariyle gonal-f kullanmaya başlıcam 75ml, cuma sabahtan tekrar kontrole gitcem bakalım ne dicek ... :)
HEPİNİZİN DUALARINI BEKKLİYORUMMMM KIZLAR.. BENİMDE DUALARIM HEP İSTEYENLERLE...HAYIRLISIYLA HEPİMİZİN OLCAK İNŞALLAH...

İnşallah canım dualarım seninle ve hepinizle.. Allah hakkımızda hayırlısını verecek..

bana neden gonal f vermedi acaba.bana puregon verdi oda iğne hergün 100ml 4 gün boyunca.iğne+yumurta takibi+çatlatma iğnesi :500 tl aşılama yaptırsam 1250 falan dedi.kıslar ya çok çalışıp doktormu olsam acaba ama bu saatten sonra zorlanırım heralde:) güzel para kazanıyolar hayırlısı ile bide paramızın hakkını alırsak deymeyin keyfimize.

vallaha ya ben de çok düşünürüm bunu, tıp okusaydım keşke diye ama sonra hemen vazgeçiyorum çünkü ben kandan iğneden herşeyden korkarım hiç yapamazdım o okul bitmezdi :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…