Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aaaaaaaaaaaaa inanamıyorum oldu sonunda efsun tebrikler canım rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inşallah.çok çok çok sevindim en kısa zamanda inşallah bizlerde bu müjdeyi veririz.kıslar toplanın sonunda içimizden biri hamile kaldı sıradaki kim:)

canım benim ne kadar güzel bir haber değilmii??? inşallahh hepimiz anniş olucazzzzz hepinizi çoooooooooook seviyorummmmmmmmmmmmm

canım sağol . inşallah canım. sevgi sen ebru taliha küçükpisi fatma burcu inşallah inşallah sizlerden de alırız bu güzel haberi sağlıkla en yakın zamanda dualarımdasınız Rabbim sizlerede göstersin en yakın zamanda

betüşüm süper bir haber bu çooook seindim var ya Allah ım sağlıklı bir şekilde kucağınada almayı nasip etsin tatlım çok dua ettim hepinize ayyyyy gözlerim doldu mutluluktan çok sevindim ya .... bu arada bendede süpriz bir gelişme oldu dün yumurtam kendiliğinden çatlamış ve ben bunu hissettim ilişkide oldu inş.tutmuştur benim yumurtam hiç çatlamıyordu çatladığı sıra kist oluyordu çokk mutluyum ve arkadan bir yumurta daha geliyormuş bu da hafta sonu muhtemelen çatlar dedi doktorum gün aşırı ilişki verdi p.tesi tekrar görmek istiyorum seni dedi Allah ım hepimiz için hayırlısını versin

canım benim sağol inşallah bu ay hepinizin güzel haberini alırız :) çok sevindim çatlamasına.
varya bu ay benimm 12-14-16 günleri değerlendirdik 13. gün ciddi bir yumurtalık ağrısı yaşadım
artık çatlamamıydı bilemiyorum ama ciddi ağrı çektim o gün

inşallah cnm benim benim 20.gunu çatlamış ve 1 gun öncede değerlendirmiştik bende dün ağrı yaşadım inş.tutar benimde bu ay cnm

ebrucum mesaj yazdım az önce ama gitmemiş netimde bir sorun var. çok sevindim hadi bakalım bu ay seninde hayırlı haberlerini alalım inşallah.. betüşüm ayağını sürt arkandan geleceğiz kalabalık bi şekilde :))) ne güzel bir gün inşallah hergünümüz böyle mutlu olur, böyle mutlu haberlerle dolu olur :)

inşallah cnm benim hep beraber hamiş kalırız çok dua ediyorum sen naptın doktora gidiyormusun cnm

inşallah cnm benim hep beraber hamiş kalırız çok dua ediyorum sen naptın doktora gidiyormusun cnm
tatlım geçen ay bayrama denk geldi, nasipse bu ay gidicem. sadece 21. gün progesteron testi yaptırdım 20 küsur çıktı bu da yumurtlama olmuş demek sanırım. döllenme oldumu bilmiyoruz ama olmadıysa 3. gün beni doktor yolları bekliyor:) bakalım hormonlarım ne alemde :) sen ne zaman gidiceksin bir dahaki kontrole?

Çok tebrik ederim efsuncum. Değerin gayet iyi. Bir hafta var diyorsun adetime. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ne zamandır bakmıyordum buraya. İyiki bakmışım. Darısı asyahayata ve ebruya olsun.

inş.herşeyin normale dönmüştür canım benim kontrolum pazartesi akmı karamı belli olacak :)

merhaba..
Ara ara yazıyorum buraya.ama hep takipteyim.bizde bebek istiyoruz eşimle.ovulasyon testi kullanıyorum 2aydır.6-7 aydırda korunmuyoruz.ama hala bebişko yok inşallah hayırlı zamanda gelir.dr a gittim bi sorun yok dedi.folik asit kullanan varmı aranızda.ben çok düzenli kullanmıyorum.sanırım bebek için düzenli içmek şart.Allah isteyen herkese versin inşallah..

Çok tebrik ederim efsuncum. Değerin gayet iyi. Bir hafta var diyorsun adetime. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Ne zamandır bakmıyordum buraya. İyiki bakmışım. Darısı asyahayata ve ebruya olsun.

sağol tatlım inş.herbirimizin yüzü güler senin nasıl gidiyor hamilelik bıdık yoruyormu seni :)

canım çok teşekkür ederim.Allah sana da sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin

bende pek düzenli almadım ama almak gerekiyormuş bence düzenli almaya başla sende

canım benim inşallah ak olacak bembeyaz bir sayfa olacak :)))) içime hep iyi şeyler doğuyor :)

canım benim güzel düşünelim ki güzel olsun iyi şeyler olacak hissediyorum bende

canım benim inşallah ak olacak bembeyaz bir sayfa olacak :)))) içime hep iyi şeyler doğuyor :)

hastanede bir kadın vardı hastaymış dediki kızım kapa bakim gözlerini kapattım demezmi hamilemisin sen yok dedim bu ay hamile kalacaksın dedi yüzün gülecek dedi çok mutlu oldum var ya inş.öyledir bende çok umutluyum bu ay nedense allah ım yardım etsin bize

hoşgeldin ezgi.. hep bekleriz.. ben de kullandım ovülasyon testi ancak gelmedi bebiş bekliyorum bende 7 ay geçti.. folik asiti düzenli kullanmamız gerekiyormuş doktor öyle söyledi ben de bi ara bırakmıştım ama sonra yeniden başladım hergün akşam 1 tane folidoce içiyorum.. birde eşin gittimi doktora, spermiyogram falan yaptırdınızmı?

yaa hadi inşallah ebrucuğum yaaa.. dualarımdasın güzelim, pazartesi de böyle mutlu bi gün olsun inşalah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…