Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

sağol tatlım inş.herbirimizin yüzü güler senin nasıl gidiyor hamilelik bıdık yoruyormu seni :)

Allaha şükür iyi gidiyor. Umarım böyle devam eder. Başından beri miğde bulantısı falan da çekmediğim için her şeyi yedim. İştahım gayet açıktı. Halada öğle. Çok kilo aldım ben bu yüzden. Doktor kızıp duruyor. Onun haricinde her şey yolunda. Bebek şimdilik yormuyor beni ama şimdiden sonra daha zorlu süreç başlayacak. Altı aydan sonra bakalım neler olacak.
En kısa zamanda allah isteyen herkese nasip eder inşallah.

Allah ım yardımcın olsun cnm amin inş.

oyyy oyyy senin takvimini yeyim ben yerrrr :)

süpersin şeker, pek güzel oldu

ne güzel rahat geçirmişsin inşallah bundan sonrasınıda rahat geçirrisin

Selam papilloamour.evet ikimizde kontrolden geçtik.benim eşim hekim aynı zamanda,kendiyle ilgili başka testlerde yaptı.bende jinekolag yardımı aldım.kist vb şeyler çıkmadı 2 ay oldu gideli.aklıma geldikçe folbiol içiyorum.ama unutmamam lazım.eşim soruyo içtinmi diye hep evet diyorum ama unutmuş oluyorum daha önce d.kontrol hapı kullandım 1 yıl.sanırım hap yüzünden geç gebelik olabiliyormuş.beklemekteyiz kısmet bakalım.

canlarım benim mesai bitti ama yarın mesaiye gelicem hepinize iyi tatiller.çok öpüyorum sizi ve de çook seviyorumm

ekranı açtım bir türlü yazamadım biraz yoğunlaştıda kusura bakma ezgi inşallah gitmemişsindin ve okursun; eşinin doktor olması ne şans :) benimki acayip inatçı daha hala kontrole gitmedi.. bak ben şöyle bi şey yaptım telefonuma kaydettim ilaç saatlerimi aldığım başka ilaçlarda varda bu hatırlatma sayesinde unutmuyorum hiç :) d. kontrol hapının öyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum hiç kullanmadım ben.. kısmet tabi ya bakalım ne zaman tutturucaz hayırlı inşallahh daha fazla beklemeyiz yıpratıcı bi süreç cidden
canlarım benim mesai bitti ama yarın mesaiye gelicem hepinize iyi tatiller.çok öpüyorum sizi ve de çook seviyorumm
canım benim öptüm seni şapidik şupidik kendine ve merciminiğe iyi bak bolbol dinlennnnnnn

günaydınlar canlarım
ben mesaiye geldim öğleden sonra bebek görmeye gidicem
hepinize iyi tatiller

Yazdığını yeni gördüm papilloamour'cum.bazen şans bazende dezavantaj olabiliyo tabi:) erkeklerde genellikle istememe oluyor.ikna etmek lazım bir şekilde sabırla:) bende heryere koydum haptan mutfak yatak odası vs..aklıma geliyor görünce düzene koyucam .hayırlısıyla bebek sahibi olucaz hepimiz inşallahh..çalışmalara devam,napalımm:)

günaydınlar canlarım güzel bir hafta olsun hepimize

Eki Görüntüle 555870 sonucumu yorumlar mısınız ???

canım benimki de böyleydi bence hamilesin sen.sen yanlış hatırlamıyorsam bir süredir bekliyordun çok sevindim tatlım ya.Allah sağlıkla kavuştursun yavruna.bence kan testine git sen

tatlımmm çooook sevindim yaaa ne zamandır giremiyorum yani gördüm hamiş olduğunu ayyy çok mutlu oldum yaa allah kucağına almayı nasip etsin

amin canım sağol allah sanada sağlıklı doğumlar nasip etsin

kıslar günaydın.doktora gittim kistim çok küçülmüş.doktor yok sayılır artık dedi.bende aşılama istedim.senin aşılama yaptırcak bir durumun yok dedi.aşılama sperm sayısı az olan kanallarda sorun olan harekette sorun olanlar için yapılır dedi.bu ay benim fikrim iğnelerle birden fazla yumurta geliştirmek ve çatlatma iğnesi yapmak dedi.bende onu dinledim ve onun dediği gibi yapıyoz olacağını zannetmiyom ama bakalım.pregon diye bi iğne verdi hergün 100 ml.kıslar bu iğneden vuruldunuzmu hiç?biraz sancı yaptı ama şimdilik iyiyim.hayırlısıyla bebeklerimize bi kavuşsak.

canım inşallah tez zamanda sağlıkla kavuşursun yavruna.sen ne kadar süredir aynı dra gidiyorsun

Son düzenleme:

Evet uzun sūredir bekliyorum o yüzden çok heyecan yaptım gidemiyorum şimdi kan testine negatiften çok sıkıldım :18: korkunun ecele faydası yok ama napayım :18:

canım inşallah tez zamanda sağlıkla kavuşursun yavruna.sen ne kadar süredir aynı dra gidiyorsun

inşallah canım.bu 5. ayım ama 2-3 ay hiç bişi yapmadı kist vardı onu eritmek için.bir ay klomen kullandırdı olmadı.bir ay klomen+çatlatma iğnesi olmadı.2 ay kist işte bu ay hemen iğnelere geçti bakalım sonuçları ne olcak.iyi bir doktor memnunumda insan hemen olsun istiyo.sabretcez ne yapalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…