Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: $babaydog2.jpg $babydog.jpg $baby.jpg

gunaydın kızçelerim nasılsınız bende doktordan geldim 2 yumurtam oluşmuş iğne vurmak istemiyorum dedi sonuçta binevi hormon dedi kendi haline bırakalım dedi çooook mutluyum :KK49:

gunaydın kızçelerim nasılsınız bende doktordan geldim 2 yumurtam oluşmuş iğne vurmak istemiyorum dedi sonuçta binevi hormon dedi kendi haline bırakalım dedi çooook mutluyum :KK49:

hadi inşallah hayırlısıyla bu ay olur.kaç milimmiş canım söyledimi.zamanını bol bol çalışarak geçir canım.bakalım inşallah bu ay güzel haberi verirsin.bende hasta olmayı bekliyorum doğum kontrol hapı biteli 2 gün oldu.sanırım 2 güne kadar olurum cumarteside doktora giderim kist erimişmi onu öğrenirim.bu ay bayağı heyecanlı geçecek gibi:) sonuçalrıda pozitif olur inşallah

hadi inşallah hayırlısıyla bu ay olur.kaç milimmiş canım söyledimi.zamanını bol bol çalışarak geçir canım.bakalım inşallah bu ay güzel haberi verirsin.bende hasta olmayı bekliyorum doğum kontrol hapı biteli 2 gün oldu.sanırım 2 güne kadar olurum cumarteside doktora giderim kist erimişmi onu öğrenirim.bu ay bayağı heyecanlı geçecek gibi:) sonuçalrıda pozitif olur inşallah

amin cnm inş.birde grip oldum çok fena ama hastalık beni yenemiycek :) biri 21 mm diğeride 19 mm miş 19 mm arkadan geliyor dedi cnm bence soğan suyu iç kesinlikle kiste iyi geliyor bendede hep vardı biliyorsun şu 3 aydır yok çok şükür inşallah bu ay yuzumuz guler tatlım :KK49:

yardımcı olursanız çok sevinirim size duacı olcam benim kürtajıma 2 ay oldu doktor serephone vermişti kullandım dün doktora gittim sadece 1 yumurtam olmuş 20 milimin üzerindeymiş çatlatma iğnesi vermedi progestan yazdı acaba iğne olmadan bu bir yumurtayla gebe kalırmıyım yardım edin ne olur...:KK43:(((((((((((

günaydınlarr canlarım
kızlar bir haberim var :))
sabah isdrar testi yaptım adetime 1 hafta var bir kurtlandım yapayım dedim çok çok silik bir 2.çizgi.eşimi uyandırdım çünkü o kadar silikki emin olamadım kendimden o da gördü ama gölge gibi çok silik dedi. neyse içime sinmedi kan testine gittim biraz önce sonuç geldi.ve sonuuuuuuuuuuçççççççç

27,56 :)))
bilmiyorum biraz düşük ama sanırım var birşeyler.tabi bu değerin katlanarak artması lazım o yüzden hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi.ama mutluyum tabi:KK9:
öyle işte hadi gelin kızlar ya konuşalımm

günaydınlarr canlarımkızlar bir haberim var :))sabah isdrar testi yaptım adetime 1 hafta var bir kurtlandım yapayım dedim çok çok silik bir 2.çizgi.eşimi uyandırdım çünkü o kadar silikki emin olamadım kendimden o da gördü ama gölge gibi çok silik dedi. neyse içime sinmedi kan testine gittim biraz önce sonuç geldi.ve sonuuuuuuuuuuçççççççç 27,56 :)))bilmiyorum biraz düşük ama sanırım var birşeyler.tabi bu değerin katlanarak artması lazım o yüzden hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi.ama mutluyum tabi:KK9:öyle işte hadi gelin kızlar ya konuşalımm
Canım benim içi güzel dışı güzel arkadaşım,Sabahtan beri yerimde duramıyorum sevinçten içimde çoşkulu bir sevinç yumağı var gibi.. Bebeğin geliyor kuzucuğun geliyor Allahım onu analı babalı büyütsün, sağlıkla doğsun neşeli musmutlu bir çocuk olsun... Ailesine hayırlı evlat olsun, kardeşine eşsiz bir dost olsun.. Diyorum ya kelimeler kifayetsiz.. Şimdi sevinç gözyaşlarının sırası..Rabbime şükürler olsun :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

günaydınlarr canlarım
sabah isdrar testi yaptım adetime 1 hafta var bir kurtlandım yapayım dedim çok çok silik bir 2.çizgi.eşimi uyandırdım çünkü o kadar silikki emin olamadım kendimden o da gördü ama gölge gibi çok silik dedi. neyse içime sinmedi kan testine gittim biraz önce sonuç geldi.ve sonuuuuuuuuuuçççççççç

bilmiyorum biraz düşük ama sanırım var birşeyler.tabi bu değerin katlanarak artması lazım o yüzden hiç hamile gibi hissetmiyorum kendimi.ama mutluyum tabi:KK9:

efsunn :)) hamilesin!!!!
benim de çizgim çok silikti ve sana kan testi sonucumu söyleyeyim de için rahatlasın : 8.97 çıkmıştı beta hcg ve doktor 1 günlük filan hamile olduğumu söylemişti. 4 gün sonra kan testini tekrarladım: bu kez 128 çıkmıştı.
gözün aydın :)) çok sevindim, bunu çok istediğini biliyodum! :)

:nazar::nazar::nazar:
günaydınlarr canlarım

tebrikederim betülcüm değerinde az değil daha 1 hafta var diyorsun çok güzel bir değer tabi katlanarak gitmesi önemli olan:nazar::KK49:

Canım benim içi güzel dışı güzel arkadaşım,Sabahtan beri yerimde duramıyorum sevinçten içimde çoşkulu bir sevinç yumağı var gibi.. Bebeğin geliyor kuzucuğun geliyor Allahım onu analı babalı büyütsün, sağlıkla doğsun neşeli musmutlu bir çocuk olsun... Ailesine hayırlı evlat olsun, kardeşine eşsiz bir dost olsun.. Diyorum ya kelimeler kifayetsiz.. Şimdi sevinç gözyaşlarının sırası..Rabbime şükürler olsun :KK16: :KK16: :KK16: :KK16: :KK16:

canımıniçi tatlı arkadaşım benimle birlikte bekledin sonucu heyecanımı paylaştın sağol canım arkadaşım.
darısı başına RAbbim en kısa zamanda sizlere de göstersin en yakın zamanda sağlıkla.
inşallah benim değerde artsın sağlıkla gelsin minik:))

efsunn :)) hamilesin!!!!
benim de çizgim çok silikti ve sana kan testi sonucumu söyleyeyim de için rahatlasın : 8.97 çıkmıştı beta hcg ve doktor 1 günlük filan hamile olduğumu söylemişti. 4 gün sonra kan testini tekrarladım: bu kez 128 çıkmıştı.
gözün aydın :)) çok sevindim, bunu çok istediğini biliyodum! :)

çok teşekkür ederim canım . gerçekten içimi rahatlattın sağol Rabbim sana da hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin

:nazar::nazar::nazar:

tebrikederim betülcüm değerinde az değil daha 1 hafta var diyorsun çok güzel bir değer tabi katlanarak gitmesi önemli olan:nazar::KK49:

teşekkür ederim fatmacım sağol .
inşallah katlanarak yükselir dediğin gibi.Rabbim sana da göstersin güzel kızına sağlıkla bir kardeş en yakın zamanda

canımıniçi tatlı arkadaşım benimle birlikte bekledin sonucu heyecanımı paylaştın sağol canım arkadaşım.darısı başına RAbbim en kısa zamanda sizlere de göstersin en yakın zamanda sağlıkla.inşallah benim değerde artsın sağlıkla gelsin minik:))çok teşekkür ederim canım . gerçekten içimi rahatlattın sağol Rabbim sana da hayırlı sağlıklı doğumlar nasip etsin
artacak tabi bitanem sen içini ferah tut, her şey çok güzel olacak canım arkadaşım :KK19: bebiş geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr kuzuların kuzusu geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çok çok çok çok çok mutluyummmmmmmmmmmmmmmm :KK16:

günaydınlarr canlarım

owwww efsunnnnsüperrrr hamilesin işte kuzummm daha çok erken oldugu için düşük değer bak 1 hfta sonra tekrar yaptırr yüksek çıkarrrr...sonunda canım yaaa çokk sevindim vallaaaa...

artacak tabi bitanem sen içini ferah tut, her şey çok güzel olacak canım arkadaşım :KK19: bebiş geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr kuzuların kuzusu geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çok çok çok çok çok mutluyummmmmmmmmmmmmmmm :KK16:

canım benim inşallaahh

owwww efsunnnnsüperrrr hamilesin işte kuzummm daha çok erken oldugu için düşük değer bak 1 hfta sonra tekrar yaptırr yüksek çıkarrrr...sonunda canım yaaa çokk sevindim vallaaaa...

talihacım sağol tatlım inşallah Rabbim en yakın zmanda sizlere de göstersin sağlıkla hayırla..

X