Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

olabilir tatlım ama mesela benim akıntım yeşil geliyo sarı akıntı hamilelik belirtisimi bilmiyorum

gebelik belirtisi de olabilir, enfeksiyon da olabilir.. günün geçti mi? bir test yap istersen.. umarım pozitifi görürsün...

----- HORMON (2) ------------- -------------------- ----------------- --------------------
B-HCG <1,00 mIU/ml Erkek < 2.50 mIU/mlKadın premenapozal,hamile olmayan < 5.00 mIU/mlgray zone 5.00 - 30.00 mIU/mlPozitif > 30.00

bu tahlil sonucunu bana yorumlar mısınız?

gebelik belirtisi de olabilir, enfeksiyon da olabilir.. günün geçti mi? bir test yap istersen.. umarım pozitifi görürsün...

ekim ayının 6-24-25.günleri korunmadık sadece bugun ayın 2si bir ay bile olmadı bugun test yaptım negatif cıktı 1 hafta öncede daha erken olmasına ragmen kkan testı yaptırdım yıne negatif cıktı ayın 6sında tutmus olsaydı kanda cıkardı benı dusunduren 24-25"i bılmıyorum yaa kafam karıstı kasıntı yanma yok sadece bel agrısı ve sarı-kokulu akıntım var

günaydınnn...ebebrulim burdasınnn :) tatlım yaa benim adetime 4 gün var ama dün akşam bir test yapayım dedim negatif çıktı...bitti bekleyişim artık olurum benn 4 günde bişi değişmez

Canımmmm :) bence erken yapmışsın hemen olmadı dıyede üzülme bekle bakalım adet gunünü hayırlısı ne ise o olacaktır canım benım

Demekki vücudun kist yapmaya elverişli tatlım bence de aşılama en mantıklısı.benım kıstım çok sukur 2 aydır yok doktorada gıtmemiştim salı gunü gıttım hersey yolunda olduğunu söyledı klomen verdı içiyorum ayın 7 sınde de kontrole gıdıcem çatlatma iğnemi olucam hayırlısıyla bu arada da soğan suyundan devam bana ıyı geldi hem tadıda kötü değil içmeye devam et canım benim eğer bu tedavide cevap vermezse direk aşılama dedi doktorum hayırlısı Allah'tan artık tatlım verende o.. O yüzden çok dua edelim

kızlar nasılsınız..herşey yolundamı??
bilgemadam yaşadıkların beni çok üzdü..hiç beklemiyordum çocuk beklerken bu haberini..
ebru nasıl efsun nasıl?
aengin hayırlı olsun canım gebeliğin..

Çok sukur ıyıyım tatlım tedavıyede başladık hayırlısı Allah'tan artık hamilelik nasıl gidiyor canım yoruyormu bıdık seni

ALlah iyilik versin efsuncum..cinsiyetimiz erkek canım..darısı sizlere olsun inşallah..dualarımdasınız her zaman..

Çok sukur ıyıyım tatlım tedavıyede başladık hayırlısı Allah'tan artık hamilelik nasıl gidiyor canım yoruyormu bıdık seni

çok sevindim canım tedaviye başlamanı..Rabbim bu yolda yoldaş olsun sana..
bıdık beni ilk zamanlar yormadı değil..çalışınca tuz biber oldu tabi..tabi şimdi daha iyiyim..3 aydan sonra normal hayatıma döndüm çok şükür..

selam canlarr ne kadar uzun zaman oldu özlemişim valla sizleri nezor zamanları paylaştık yaa ..nasılsın ebrucum tanıdık tanımadıklar nasılsınızzz

ALlah iyilik versin efsuncum..cinsiyetimiz erkek canım..darısı sizlere olsun inşallah..dualarımdasınız her zaman..

oy maşallah paşaya .. sağol canım benim sende sağlıkla kavuş yavruna

selam canlarr ne kadar uzun zaman oldu özlemişim valla sizleri nezor zamanları paylaştık yaa ..nasılsın ebrucum tanıdık tanımadıklar nasılsınızzz

oo mavihayal nasılsın canım nasıl gidiyor hamilelik

ben iş yoğunluğum izin verdiği sürece buradayım. yıl sonu geldiğinden çok arttı iş yüküm.
sen nasılsın fatma kuzun nasıl?

iyidir cnm bu aralar çok düşüyor bana önceden herşeyi kendi yapardı şimdi.yemeğini bile sen yedir diyor.kardeşi olsa kıskançlıktan diyeceğim ama ....kolay gelsin cnm sanada...

öyle düşünme canım gerçi bende öyle düşünüyorum rahim filmlerini falan soruyorum hep..ama bence ilk eşin gitmediyse o gitsin doktora ondan sonra sen o aşamalara gir..fakat allahın izniyle güzel düşünürsen güzel olur inşalah..biliyosun psikoloji çok önemli..

bugün bat günüm

hayırlı haberlerini bekliyoruz canımm...inşalah bize güzel haberler verirsin..

eğer 24-25inde tutmuşsa çok erken öğrenmek için kandada çıkmaması normal.. biraz daha bekle bakalım umuyorum hamilesindir

günaydın kızlar kimse yokmu bugün kaçtımı herkes yine....

günaydın tatlımm

ben iş yoğunluğum izin verdiği sürece buradayım. yıl sonu geldiğinden çok arttı iş yüküm.
sen nasılsın fatma kuzun nasıl?

bugün bat günüm

hadi bakalım talihacım, güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…