Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canım sen ne yaptın korunmayı bırakalı ne kadar oldu?

7 ay denedik tatlım biz.. ama benim tiroid problemim varya önce onu halletmem lazım sanırım.. ilaç kullanıyorum bu seferde aşrı düştü değerlerim işte kasımda başka bi doktora gidicem.. tiroidi olan arkadaşlarım var baya bekleyip hamile kaldılar o yüzden şu anda bende kendimi bu yönde telkin ediyorum gaza gelmiyim diye

tahmin ediyorum tatlım benimde içimden neler geçiyor ama o kadar sakinimki aksine :)) bundan sonra yaşanacakları o kadar merak ediyorum hayat süprizlerle dolu iyi yada kötü artık ölümden başka şu hayatta hiçbirşeye şaşırmam diye düşünüyorum :)
aslında bu iyi bişey acaba hiç düzenini bozmasan mı çünkü benimde çok düzenli soğan falan bozmuştu ya.. sen zaten yumurta takibi yaptırıyodun değil mi.. aşılamayı mı denesen direk?

selam tatlım valla hepinizi özlemişim yaa :)) evet tatlım biiz boşansakta o birgün kesinlikle pişman olacak şuan bile pişmandır ama asla aramaz inadı öyle var yani guruunu ezmez benim aramamı bekliyor şuan eminim bende aramam asla kendi etti kendi düzeltsin istiyosa çünkü o benden hiç bunu beklemiyorduki o hep zannettiki ne dersem diim eşim beni bırakmaz nasıl olsa çünkü o kadar şımarttım ve değer verdim ama ailemle gidince beni almaya geldiklerinde neye uğradığını şaşırdı bin pişman olsun benim bütün hayallerimi yıktı benim en çok çocuk hayallerimi yıktı sırf bu yüzden bile onu affetmeyi hiç düşünmüyorum yarı yolda bıraktı resmen beni neyse iikide bazen çocuğumuz olmamış diyorum Allah biliyor işte başımıza neler geleceğini bi nedeni varmış olmamasının ama biz insanlar sabırsız oluyoruz keşke olmasak
inşallah tatlım bence dene aşılama bir kere hemen tutar inşallah benim bu hayallerim son buldu rabbim sizlere versin inşallahh

evet o benim şuan yatak döşek yattığımı düşünüyordur eminim :)) çünkü ben onsuz nefes alamayacağımı çok ii belli etmiştim ona ama çok gariptirki süper nefes alıyorum hiç olmamış gibi hayatımda sanki ben bile kendime şaşıryorum :) çok çocukça ve cahilce davrandı şimdi geride dönemiyor benim aramamı bekliyor kendi adım atmasın da ne olursa olsun istiyor heyy gidi heyyy o beni daha tanımıyorr hiçte arayasım gelmiyor bile rabbime binlerce kez şükürler olsun beni bu kadar güçlü yaptığı için

ahh canımmm aahhhhh neler demek geliyor içimden vallaa tutuyorum kendimi.. zaman geçtikçe şokun etkisi kendini sinire bırakmıştır eminim sen de.. bin pişman olup kapında yalvardığı günleri de görceksin yüzde yüz eminim bundan.. affetsen bile süründür biraz..

canım bizim burda da 800- 1000 arasındaymış fiyatlar.. bence ordada ondan fazla değildir

beni de ......
inan hayatımın en büyük şaşkınlığını yaşadım ben rabbim büyük sabırlar verdi çok şükür ki biz tüp bebek için bütün evraklarımızı bile hazırlamıştık ta kii eşim güzel bi kazık atana kadar herşey yarıda kaldı hiç affetmeyeceğim onu herkes çok kırgın ona çokQUOTE=katinamm;27125396]kızlar nasılsınız..herşey yolundamı??
bilgemadam yaşadıkların beni çok üzdü..hiç beklemiyordum çocuk beklerken bu haberini..:KK43:
ebru nasıl efsun nasıl?
aengin hayırlı olsun canım gebeliğin..

canlarımmm nasılsınıııızzzzzzz:KK16::KK16::KK3::KK3::KK3: umarım beni hatırlarsınız :18::18: çok uzun zamandır giremiyordum kulübe, nolur küsmeyin bana:KK17::KK17::KK17:şöööööyyyyllllleeeee bir göz attım da, tanımadığım çok arkadaş gelmiş ben gittiğimden beriii:KK16::KK16:maşallah maşallah, hepinizi hamiş olursunuz inşallah hayırlısıyla canolar :KK49::KK49::KK9: buarada ben iyice hamiş moduna girdim ,6. aya girmeme 1 hafta kaldı:KK9::KK9::KK49::KK49: veeeeeeeeee bir kızçem olacakmışşşşşş:emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49: sizler de nevar ne yok ?:KK52::KK52:

canlarımmm nasılsınıııızzzzzzz:KK16::KK16::KK3::KK3::KK3: umarım beni hatırlarsınız :18::18: çok uzun zamandır giremiyordum kulübe, nolur küsmeyin bana:KK17::KK17::KK17:şöööööyyyyllllleeeee bir göz attım da, tanımadığım çok arkadaş gelmiş ben gittiğimden beriii:KK16::KK16:maşallah maşallah, hepinizi hamiş olursunuz inşallah hayırlısıyla canolar :KK49::KK49::KK9: buarada ben iyice hamiş moduna girdim ,6. aya girmeme 1 hafta kaldı:KK9::KK9::KK49::KK49: veeeeeeeeee bir kızçem olacakmışşşşşş:emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49: sizler de nevar ne yok ?:KK52::KK52:

ayyyyy hayırlı olsun canımmmmmmmmmm...:) bizde hala çalışmalara devam yaaa :KK43:

ayyyyy hayırlı olsun canımmmmmmmmmm...:) bizde hala çalışmalara devam yaaa :KK43:

olsun canımmmm, tabiki yılmadan çalışmalara devam edeceksiniz , hayırlsıyla tutacak elbet, bu nasip kısmet , çok takılmadan halledeceksiniz inşallah hayırlısıylaaaaaa :KK16: canım benim :KK16: giremedim nete ama hala dualarımı esirgemiyorum sizden, hiç untmadım sizleri söylemeyi :KK16::KK16:

olsun canımmmm, tabiki yılmadan çalışmalara devam edeceksiniz , hayırlsıyla tutacak elbet, bu nasip kısmet , çok takılmadan halledeceksiniz inşallah hayırlısıylaaaaaa :KK16: canım benim :KK16: giremedim nete ama hala dualarımı esirgemiyorum sizden, hiç untmadım sizleri söylemeyi :KK16::KK16:

saol tatlım yaaa yüreğine sağlıkkk...benimde bat günü yaklaştı canımm..4 gün falan var ama ümitli değilimm akşam test yaptım negatifi gördüm gene olmadı bu iş..

saol tatlım yaaa yüreğine sağlıkkk...benimde bat günü yaklaştı canımm..4 gün falan var ama ümitli değilimm akşam test yaptım negatifi gördüm gene olmadı bu iş..

ya canım battan önce niye test yapıyorsun :KK20::KK20: boşuna önceden kendini gericen, üzecen, daha belli olmaz o, hemen karamsarlığa kapılma, batın 1-2 gün geçse bile bazen belli olamayabiliyor kitlerde, ancak kanda olabilir belki, ama o da bir iki gün geçsin bırak, dayan biraz yaaaa canımm yaaaaaa:KK49::KK49:

ya canım battan önce niye test yapıyorsun :KK20::KK20: boşuna önceden kendini gericen, üzecen, daha belli olmaz o, hemen karamsarlığa kapılma, batın 1-2 gün geçse bile bazen belli olamayabiliyor kitlerde, ancak kanda olabilir belki, ama o da bir iki gün geçsin bırak, dayan biraz yaaaa canımm yaaaaaa:KK49::KK49:

tecrübe ettim artık valla canım yaaa napimm..her negatifi gördüğümde iş bitti geliyor kırmızılar buda öyle olucak biliyorumm..

Ooooo Canim mansallah sen buyutmussun bebegini hayirli olsun kiz anasi oluyorsun ne guzel :KK16: ben de bu ay hamile oldum cok sukur RAbbim herkeze nasip etsin insallah

Ooooo Canim mansallah sen buyutmussun bebegini hayirli olsun kiz anasi oluyorsun ne guzel :KK16: ben de bu ay hamile oldum cok sukur RAbbim herkeze nasip etsin insallah

ayyyyy tatlım hayırlı uğurlu olsun, rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah hayırlısıyla, evet herkese nasip etsin inşallahhh,:KK16:
:KK16:

canım hoşgeldin.bizde saten 2-3 aydır doğru düzgün girmiyorduk öle karar almıştık kafamız dağılsın diye ama gene olmadı.inşallah bizde senin gibi murada erenlerden oluruz en kısa zamanda.rabbim seninde bebeğini bir solukta kucağına versin inşallah.

7 ay denedik tatlım biz.. ama benim tiroid problemim varya önce onu halletmem lazım sanırım.. ilaç kullanıyorum bu seferde aşrı düştü değerlerim işte kasımda başka bi doktora gidicem.. tiroidi olan arkadaşlarım var baya bekleyip hamile kaldılar o yüzden şu anda bende kendimi bu yönde telkin ediyorum gaza gelmiyim diye

tiroid hamileliğe engel yani.inşallah en kısa zamanda sorunun çözülürde bizlerde hep beraber anne oluruz.
ya ben anlamıyom herkez hormon testi falan yapmış herşeyine bakmış benim doktorlar niye benim kanıma falan bakmadı direk yumurta tembelliği dediler o kadar bazen bunalıyom valla.ama artık başa dönemem bu doktorda devam etcem hayırlısıyla aşılamamı da yaparsa duruma göre bakıcam

hatırlamaz olurmuyuz hiç tatlım kocaman olmuş maşallah kızçen darısı başımıza benim mercimeğimde daha 6 haftalık bayramın ilk günü öğrendim çifte bayram yaptık ailecek :KK49:

canım niye küselim ayıp ediyon :)))) kızın nasıl tekmeler tepikler yapıyormu hissediyormusun? inşallah doğum haberinide alırız sağlıkla.

hatırlamaz olurmuyuz hiç tatlım kocaman olmuş maşallah kızçen darısı başımıza benim mercimeğimde daha 6 haftalık bayramın ilk günü öğrendim çifte bayram yaptık ailecek :KK49:

kızlar valla çok özlemişim sizlerle konuşmayı :KK43: rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsinn...

canım şöyle ki ; yumurtlama fonksiyonlarında sorunlara yol açabilyomuş, genelde regl düzensizlikleri oluyormuş benim o yok şükür de..benim haşimato yada hipotiroidi olup hamile kalan baya arkadaşım var ama zamanla ve tiroid için gerekli tedavi ilerledikten sonra oldu çoğu.. geçen ay 21. gün progesteron yaptırdım 13.9.. doktor gayet iyi yumurtlamışsın dedi ama takip için gitmedim bir kaç ay gitmeyeceğim önce tiroidi biraz düzeltmek istiyorum.. aslında bunun içinde bir kür varmış Dereotu kürü ama gel görki dereotundan nefret ederim nasıl yerim bilmiyorum çok faydalı bitki aslında.. bir de selenyum E nin faydası çokmuş ona başlayacağım..

senden hormon tahlili istememelerine gerçekten şaşırıyorum tamam yumurta tembelliği olabilir ama kan değerlerinde önemli 3. gün ve 21.gün bazı hormon sonuçları tedavide belirleyici olabiliyor acaba bir sorsanmı ki doktoruna, gerçi benden çok mu biliyosun dermi, bilemedim.. ama ben olsam sorardım canım..

slm nasılsınız gorusmeyelı yenı uyeler sızede mrb.en yıne hamılelık suphesı içersindeyim ekım ayında korunmadım 15-20 gündür cok yoğun sarı akıntım var ve bel ağrım sizce hamılelık belırtısımı?

X