Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

İlk seferde tutarmı bilmiyorum ama inşallah rabbim en kısa zamanda bizimde yüzümüze güler.kıslar aşılama konusunda bir fiyat bilginiz varmı?ben 1000 tl civarı umuyorum ama fazlada olabilir sanırım hiç bir fikrim yok çünkü.bu ay maaşımı ona vereyim:)

tatlımm..ben geçen ay özelde yaptırcaktım doktorum iptal etti demiştim..o ay bana dediki aşılama 2 şekilde yapılıyor..1. klomen ile deniyoruz bu olmazsa 2. iğne ile yapıyoruz dedi..benim yumurtalarım zaten oluyordu bu yüzden ben klomen olan ile yaptık gittim 4 yumurtam olmuş ama yapmadı işte uyuz karııı çogul gebelik riski var dedi hastaneye sadece 400 tl vericektim artı ilaçlar işte klomen bişi olmadıgı için bana 400 patlıcaktı ama iğneler pahalı onlarda 500 700 tutuyormuş tatlım artı hastane parası 1 küsür falan oluyor.

Son düzenleme:
canım benim adetim düzenli ama 30 günde bir olurum hiç şaşmaz ki

aslında bu iyi bişey acaba hiç düzenini bozmasan mı çünkü benimde çok düzenli soğan falan bozmuştu ya.. sen zaten yumurta takibi yaptırıyodun değil mi.. aşılamayı mı denesen direk?

Hadi bakalım hakkında hayırlısı eğer bu ay olmassa öyle dene bencede süreç zorlayıcı olsa da mükafatı mükemmel, her şeye değer

merhaba kızlar..
bu aya hazırlık soğan kürü uyguladım...
incir kürü uyguladım..
ve bal çörekotu tarçın üçlüsünü kullandım..
yetmedi bide klomen kullandım..
şimdi çalışma aşamasındayım..ne olucak bilmiyorum..
ama olmicak gibi geliyo bana..
sanki bu iş rahim filmiyle başlıcak, ameliyat, aşılamalar, çatlatma iğneleri
vs vs vs... uzun süre devam edicek ve canıma okucak gibi geliyo.

oyyy gerçekten bissürü şey yapmışsın ya umuyorum bu ay tutturursunuz..evet o süreç göz korkutuyor hakkaten ama ne yazıldıysa onu yaşıyoruz değiştiremiyoruz ki hiç bi şeyi.. şimdi çalışma aşamasındaymışsın ve ne kadar ben desemde sen içini yemeye devam ediceksin ama sana doktorumun bana anlattığı bi şeyi anlatıcam

15 senedir bu işi yapıyor, stresten deliye dönmüş kadınlar görmüş hep, ne yaparsak olmuyor onu deniyoruz bunu deniyoruz yokkk en son artık tüp bebekle çocuk sahisi yapıyoruz onlarıda diyor.. doğum oluyor diyormuşki korunun.. aman doktor hanım 1 sene olmamış 2 sene olmamış 5 sene olmamış şimdimi olacak.. çoğu 2. 3. hatta 1. ayında hamile kalıyormuş.. tüpten sonra bebek aldıran o kadar çokmuş kii, içleri üzülerek bakamıcam diye aldırıyolarmış erken diye aldırıyolarmış.. sonra bana bi araştırma anlattı nerede yapıldığını hatırlamıyorum ama aynı yaş grubundan sorunu olmayan yüz çift, yumurtlama dönemlerinde düzenli ilişki ile ilk altı ay başarı oranı yüzde 30 olmuş.. sürekli bu konuyu düşünme oluruna bırak ve kendini yıpratma dedi bana.. hoş bende biraz zor yapıyorum ama bunu yapmalıyız kendi iyiliğimiz için.. hakkında hayırlısı umarım hiiiçç beklemezsinnnnn

ya kızlar benim aklımı kurcalayan bişey ver size danışmak istiyorum... ben geçtiğimiz ayın 18 inde doktora gittim her zaman gittiğim doktordan farklı bi doktora gittim çocuğumuz olmuyo bir seneden beri diye ve beni alttan muayene etti ve ben bu muayeneden sonra iki defa bayıldım daha doktorun odasındayken ve bundan tam 6 gün sonra 5 haftalık hamile olduğumu üğrendim yani doktora gittiğimde yaklaşık 1 aylık hamileydim ve doktor muayene sırasınde bana hiç bişey söylemedi hamilesin falan diye görmemiş olabilirmi sizce ve ben korkuyorum aca bu muayene bebeğime zarar vermişmidir diye... sizce olabilirmi böyle bişey annem rahim kendini korur sen merak etme falan dedi ama aklımda hep hamile olduğumu üğrendikten sonrda henüz dokora gitmedim pazartesi gitcem inşallah ama korkuyorum sizce bişey varmıdır???

ya kızlar benim aklımı kurcalayan bişey ver size danışmak istiyorum... ben geçtiğimiz ayın 18 inde doktora gittim her zaman gittiğim doktordan farklı bi doktora gittim çocuğumuz olmuyo bir seneden beri diye ve beni alttan muayene etti ve ben bu muayeneden sonra iki defa bayıldım daha doktorun odasındayken ve bundan tam 6 gün sonra 5 haftalık hamile olduğumu üğrendim yani doktora gittiğimde yaklaşık 1 aylık hamileydim ve doktor muayene sırasınde bana hiç bişey söylemedi hamilesin falan diye görmemiş olabilirmi sizce ve ben korkuyorum aca bu muayene bebeğime zarar vermişmidir diye... sizce olabilirmi böyle bişey annem rahim kendini korur sen merak etme falan dedi ama aklımda hep hamile olduğumu üğrendikten sonrda henüz dokora gitmedim pazartesi gitcem inşallah ama korkuyorum sizce bişey varmıdır??

kızlar nasılsınız..herşey yolundamı??
bilgemadam yaşadıkların beni çok üzdü..hiç beklemiyordum çocuk beklerken bu haberini..
ebru nasıl efsun nasıl?
aengin hayırlı olsun canım gebeliğin..

yok canım bişey olmaz allahın izniyle .ben birkaç kere alttan muayene olmuştum ilk dönemlerimde . ayrıca geç görülüyor sen içini ferah tut.

kızlar nasılsınız..herşey yolundamı??
bilgemadam yaşadıkların beni çok üzdü..hiç beklemiyordum çocuk beklerken bu haberini..
ebru nasıl efsun nasıl?
aengin hayırlı olsun canım gebeliğin..

canım ben iyiyim çok şükür.senin kuzunun cinsiyeti belli oldumu?

saol efsuncum gerçekten çok ihtiyacım vardı çok çok teşekkür edrim

Keşke ısrar etseydin canım yapın olsun çoğulada razıyım hayırlısı olsun diye.genede yapmazmıydı acaba?bu arada sanki 4 ü birden tutcağı ne malum belki sadece biri yada 2 si tutacak.canım sen ne zaman gideceksin doktora aşılama yaptırcan gene dimi?haberdar et canım merak ediyorum

canım sen ne yaptın korunmayı bırakalı ne kadar oldu?

yok yapmıyor tatlım yaa bakalım hastalancan mı tatlım.4 gün falan var işte..3. günü doktora gidicem gene bakalım.haber veririm tabi canımm.

yok yapmıyor tatlım yaa bakalım hastalancan mı tatlım.4 gün falan var işte..3. günü doktora gidicem gene bakalım.haber veririm tabi canımm.

bu ay 4 yumurta ile inşallah hamile kalmışsındır canım.umudunu yüksek tut fazlada sitres yapma pazartesi falan test yaparsın inşallah pozitifi görürsün.

Son düzenleme:
bu ay 4 yumurta ile inşallah hamile kalmışsındır canım.umudunu yüksek tut fazlada sitres yapma pazartesi falan test yaparsın inşallah pozitifi görürsün.

evde bir tane test kaldı işte onu da bat günü yapmak istiyorumm..inş. onda 2.çizgiyi görürüm ümidim yok ama kısmet işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…