Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

Kıslar ben bu ay ne yaptım biiliyonuzmu.doktor doğum kontrol hapı vermişti ya hastalığımın 3.günü başlattı bende başladım 6 kere içtikten sonra eşimdende uzaktım 3 gün unuttum pat tekrar hasta oldum ben böyle olcağını bilmiyodum bunuda öğrenmiş oldum.sonra yeni bir paket açmak gerekiyomuş bende yeni bir paket açtım bitince doktora gitcem.siz siz olun üst üste 3 gün hapınızı unutmayın yoksa kırmızılar hucum ediyo valla:)

ama dün test yaptım negatif çıktı kızlarr ümidim yok

bu ay regl olursan üzülme lütfen, aşılama isticeksin ya doktorunda umuyorum bir kaç aya kadar güzel haberlerini alacağız bak göreceksin

ay evet canım ya kullanmayınca geliveriyo :) döngünü de değiştirmişmi oldun böylece

inşallah canım hayırlısı neyse o olsun tabii...

Evet canım ya aklıma yanayım ben.yarın hasta olmam gerekiyodu ama maalesef 10 gün sonra hasta olcam kısmet ya bilseydim daha dikkatli olurdum açıkcası 1 hafta sonra tekrar hasta olabileceğimi düşünmedimm.neyse geç olsunda güç olmasın.bakalım doktor beni dinleyip aşılama yapacakmı.

amin cnm benim allah ım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip eder
selam canlarr ne kadar uzun zaman oldu özlemişim valla sizleri nezor zamanları paylaştık yaa ..nasılsın ebrucum tanıdık tanımadıklar nasılsınızzz
canımmmm iyiyim çok şükür sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor tatlım
bugün bat günüm
canım inş.gelmez kırmızılar allah ım hayırlısını versin

iyi fıstıkım nasıl olsun eşimle gezdim dolaştım soğan suyuna başladım adetime 10 gün var içimde işe yarar inşallah kistim gider.

aman cnm dikkat et kendine iç iç faydasını görürsün bak ben gördüm 2 aydır kistim yok bende 7 gundur de içiyorum

inşallah canım hayırlısı neyse o olsun tabii...

tabiki canım hep diyoruz hayırlısı ne ise o olsun..

bence ısrarcı ol umuyorum kabul eder bu arada bi besin takviyesi yaparsınız karı koca..

kızlar burda pastırma sıcakları devam ediyor, klimalar çalışıyo 20 derecede :))) istanbul ve bursa nasıl?

valla canım bursası soğuk ben sabah hırka kazak giydim ama abarttım sanırım:) sabah soğuk oluyo ama öğleden sonra fena değil.sanırım 1-2 haftaya kadar doğalgazları açarız.

yok yok...
bebek hemen gelsin gibi bi sıkıntım yok.yani denemeye daha bu ay başladım sayılır.allah ne zaman isterse o zaman olur.
dert etmiyorum yani kendime.
benim sıkıntım bebek olması yada olmaması değil.
ben daha önce bi dış gebelik geçirdim.çok zor bir dönemdi.ona bağlı olarak canımı sıkıcak şeyler olmasından yana tedirginim sadece.
inşallah bi sorunum sıkıntım çıkmazda...bebeğimde ne zaman canı isterse o zaman gelir : )

canımmm nasılsın napıyorsun

iyidir canım soğanı içiyom şu haftalar çabucak geçsin diye bekliyom sen çarşamba günü çatlatma iğnesimi vurulcan.yumurtalar gelişmişmi kaçtane gelişmiş hadi hakkında hayırlısı inşallah bu ay olacak.

hadi ya cnm istanbul soğudu gündüzleri sıcak ama hırkasız durulmuyor 21 derece bugun

valla canım bursası soğuk ben sabah hırka kazak giydim ama abarttım sanırım:) sabah soğuk oluyo ama öğleden sonra fena değil.sanırım 1-2 haftaya kadar doğalgazları açarız.

hadi yaaa buradada yalancıktan hırka alıyoruz ama durulmuyo onunla elimizde kolumuzda kalıyor, yazlık moddayız biz hala daha da soğuyacağı yok gibi duruyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…