Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

amin tatlımm ama rabbimin verdiği sabır binlerce kez şükür varlığı çok büyük çookk yoksa mümkün değil insanın ayakta sağlam durması o kadar aşkla büyüttüğün sevginin bir gün o insan tarafından yıkılması ama güçlüyüm sabırlıyım çalışıyorum herşeyin hayırlısı pişman olacağı günleri bekliyorumm kimsenin ettiği kimsenin yanına kalmaz bu hayatta olmadı ahirette göreceğim ama muhakkak göreceğimi bildiğim için daha güçlüyüm
sağol tatlım hayırlısı diyelim Allah çok büyük herşeyi görüyor ve biliyor bu çok güzel birşey

bir bakayım topiğimize dedim kim neler yapıyor;

hayırlısı olsun bilgeadam... inş. sonunda çok mutlu olacağın günler gelir...

yeni hamişlerimizide tebrik ediyorum...

beni merak eden varsa bebişe araverdik.

Canım rahatsızlığınlamı ilgili? hayırlısı olsun.. inşallah sana bu ara çok iyi gelir, her şey çok güzel olur tatlım..

gerçekten güçlü bi insansın tatlım Allah mükafatını verecek, her şey çok daha güzel olacak senin için

Kıslar merabalar.maşallah gene bir araya gelmişsiniz arada girip çıkın muhabbet edelim.
BİLGEADAM: canım üzülme ve hiçbir zaman kendini salma.güçlü ol ayakta dur normal yaşantına bir şekilde devam et.boşanmaya gelince boşanacağınızı düşünmüyorum çünkü seninki eşşekler gibi pişman olacak ve dönecek.ama sen asla ve asla kendini ezdirme.hakkında hayırlısı olsun rabbim alnımıza ne yazmışsa onu yaşıcaz.
kıslar 2 hafta sonra doğum kontrol hapım bitiyo eğer kistim gitmişse aşılama talep etcem doktor olur derse yapmayı düşünüyorum bir kere deneyim.siz ne diyorsunuz akıl verin bana.

cnm senin her ay mı kistin oluyor tekrarlıyormu bu

günaydınnn...ebebrulim burdasınnn :) tatlım yaa benim adetime 4 gün var ama dün akşam bir test yapayım dedim negatif çıktı...bitti bekleyişim artık olurum benn 4 günde bişi değişmez

günaydınnn...ebebrulim burdasınnn :) tatlım yaa benim adetime 4 gün var ama dün akşam bir test yapayım dedim negatif çıktı...bitti bekleyişim artık olurum benn 4 günde bişi değişmez

erken yapmissin canim belli mi olur stres yapma kendine

günaydınlar canlarımmm

canım erken yapmışsın hemen kötü düşünme inşallah hayırlısıyla bebeğin seninledir.

bu arada yeni hamilelerimizi listeye ekledim

günaydınlar canlarımmm

canım erken yapmışsın hemen kötü düşünme inşallah hayırlısıyla bebeğin seninledir.

bu arada yeni hamilelerimizi listeye ekledim

inş. canımm hayırlısı artıkkk napalım iyi yapmışsın canımanlmm hepiniz hayırlı bir hamilelik geçirirsiniz inş.. canlarımm dualarını eksik etmeyin bizden

cnm senin her ay mı kistin oluyor tekrarlıyormu bu

Yok canım ben klomen kullanmıştım sonra çatlatma iğnesi o ay bebek olmadı kist oldu.2 aydırda küçültmek için doğum kontrol hapı içiyorum yanındada soğan suyu.6 cm biraz büyüktü şimdi 1,5 cm ye düşmüş bu ay gene gitcem bakalım gitmişmi yoksa başka kist varmı?senin kistin gitti dimi canım bebek yapmaya başladın?ben bu ay eşime söyledim kist gitmişse çokta masraflı değilse aşılama yaptırcam birde öyle deneyeyim bakalım gücüm tükeniyo artık.

selam kızlar nasılsınız çok mutlu oldum gönderileri okuyunca bizim hamiş ayımız bu aymış galiba listemiz hamiş doldu... bu arada bilgemedem canım arkadaşım gerçekten şok oldum insanın hiç aklına gelmicek bişey üstelik çocuk planları yaparken aslında bi yandan şükretmek lazım iyiki olmamış ya hamile kaldıktan sonra bunları söyleseydi sana... allah yardımcın olsun canım benim...

asya, benim fikrimi sorarsan eğer kistin gittiyse aşılama yaptır derim umuyorum bu ay tutar

taliha, daha 4 gün varmış hemen moralini bozma ama, femoloveın dediği gibi hayıt tohumu kaynatıp içebirilirsin eğer regl düzensizliği yada çok uzunsa eğer döngü onları falanda düzene sokuyormuş çok yerde okudum ben de.. biraz araştırdım acayip faydalı bi bitki..

herkese selam kızlar

canım benim adetim düzenli ama 30 günde bir olurum hiç şaşmaz ki

selam tatlım valla hepinizi özlemişim yaa :)) evet tatlım biiz boşansakta o birgün kesinlikle pişman olacak şuan bile pişmandır ama asla aramaz inadı öyle var yani guruunu ezmez benim aramamı bekliyor şuan eminim bende aramam asla kendi etti kendi düzeltsin istiyosa çünkü o benden hiç bunu beklemiyorduki o hep zannettiki ne dersem diim eşim beni bırakmaz nasıl olsa çünkü o kadar şımarttım ve değer verdim ama ailemle gidince beni almaya geldiklerinde neye uğradığını şaşırdı bin pişman olsun benim bütün hayallerimi yıktı benim en çok çocuk hayallerimi yıktı sırf bu yüzden bile onu affetmeyi hiç düşünmüyorum yarı yolda bıraktı resmen beni neyse iikide bazen çocuğumuz olmamış diyorum Allah biliyor işte başımıza neler geleceğini bi nedeni varmış olmamasının ama biz insanlar sabırsız oluyoruz keşke olmasak
inşallah tatlım bence dene aşılama bir kere hemen tutar inşallah benim bu hayallerim son buldu rabbim sizlere versin inşallahh
evet o benim şuan yatak döşek yattığımı düşünüyordur eminim :)) çünkü ben onsuz nefes alamayacağımı çok ii belli etmiştim ona ama çok gariptirki süper nefes alıyorum hiç olmamış gibi hayatımda sanki ben bile kendime şaşıryorum :) çok çocukça ve cahilce davrandı şimdi geride dönemiyor benim aramamı bekliyor kendi adım atmasın da ne olursa olsun istiyor heyy gidi heyyy o beni daha tanımıyorr hiçte arayasım gelmiyor bile rabbime binlerce kez şükürler olsun beni bu kadar güçlü yaptığı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…