Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

canim ama ben ilk medineye gittim ondan sonra mekkeye gelmistim :) ayy evet yaa yesil isik kabenin kapisinin tam karsisi hep kapiyi ve hacerul esvedi gorebilecegim yere oturuyodum ayy cok fena oldum ya ama ben cok ozledim cook ( peki bisi sorcam sen istedigin zaman gidemiyomusun cok mu uzak yoksa size sinirlama falan var mi ? ben yakin olsam bos oldugum heran orda alirdim ilk nefesimi herhalde :)

kizlar bende iftara davetliyim bizim iftar 6:30 oluyor da sicaktan pistik zaten neyse yarin gorusuruz

geçmiyor gun bitmek bilmedi yahu

kızlarr ne alemdesin pek giremedim ben nete bugünn..çıkış saatimde geldi bugün hiç vakit geçmedi yaaaa...şimdi akşam ne yemek yapsam die düşünüyorum aramıza yeni katılan arkadaşlar olmuş hoşgelmişlerrrrr...

ebebruli ne alemdesin canımm varmı gelişme.bugün 16.günüm akşam kesin halvet yaparım :) arada kasıklarıma sancı giriyor gögüslerim hafif dolgunlaştı ama agrı yok.tek bişi fark ettim yaa yuvarlak renkli bölüm varya o böle su toplamış gibi şiş duruyor anlam veremedim yaw.

evt kızlar bugun banamı geçmedi dicektim ama sizede geçmemiş...
ben 1 saat daha burdayımm..çıkalım bian önce yapalım yemeklerimizi açalım orucumuzu..

canımmmm hiç bir durum yok kız öyle bakınıyorum inş.sende vardır birşeyler benim bu ay yok umudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…