Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

günaydın kızlarrrrrrrrr...varmı gelişmeler..dün 16.günümdü ama biz bişi yapamadık yaa uyuyakalmışız ikimizde bu ayydaa olumsuz benim için yaa

gunaydın cnm aynen bende uyumuşum ramazanda zor oluyor ya zaten bende ümitli deyilim bu aydan malum kistim var soğan suyunu içiyorum sen naptın devammı soğana

gunaydın cnm aynen bende uyumuşum ramazanda zor oluyor ya zaten bende ümitli deyilim bu aydan malum kistim var soğan suyunu içiyorum sen naptın devammı soğana

4-5 gündür içmiyorumm canım yaaa..10 gün içtim sadece.bugün başlasam mı olur mu..zor oluyor yaaa iftardan sonra nasıl yapıyon yatarken mi içiyosun sadece yoksa iftardan sonra hemen içiyon mu.

Çengelköydeyim bende

ooo güzel yerdeymişsiniz orada çok yakın arkadaşımız var arada geliriz

bilmiyorum hayırlısı tabi..dün gece rüyamda hastalandıgımı gördümm..kısmet artık napalım..

rüyalar tersine de çıkar yine iyi düşünelim iyi olsun canım

gunaydın cnm sanırım dun her yerde trafik vardı bende geç gittim

günaydın canımm ramazan da etkili tabi iftar trafiği oluyor

sevgi kelebeğim naptı bugün batı geldi mi acaca kırmızıları

4-5 gündür içmiyorumm canım yaaa..10 gün içtim sadece.bugün başlasam mı olur mu..zor oluyor yaaa iftardan sonra nasıl yapıyon yatarken mi içiyosun sadece yoksa iftardan sonra hemen içiyon mu.

bende birkaç gun yapamadım sende başla yine ben iftarda hazırlıyorum yatarken de koca bardak içiyorum

eger bu seferde tutmazsa diğer ay aşılama yapacak doktorum kızım ondan bu çaban ona gerek kalmadan olsun istiyorum

hmm şekerim pardon ben orayı atlamısım hayırlısı olsun ne dielim belkide boşa üzülüyosundur çoktan tutunmuştur bebeğin sen yinede sıkma canını her şey bizim için bizde böle imtahan oluyoruz napalım eger bebek olucaksa aşılamayla olsun bişey olmaz olsun yeterki

günaydın kızlarrr çok ilginç bişey oldu benim kırmızılar dün teşrif etti 4. gün ilaca başlayacağım umarım kistim de kaybolmuş olurr bi sonrakii aya

belkide cnm ramazandan oluyor trafik sevgi kelebemmden haber yok şimcik inş.gelmemiştir kırmızıları
2 sene önce bende öle gidiyorum ama çok şükür 2 senedir burdayımm insan yolda daha çok yoruluyo ya eve geldigimde pestilim çıkıyodu

aynen benimde haşatım çıkıyor sallanmaktan

günaydın kızlar... bata kaldı bir gün. belirti hala yok. arada hafif bir kasık ağrısı giriyor. o bat yaklaşırken olan bir şey zaten.
dün uzman tv de ibrahim saraçoğlu hamile kalmayı kolaylaştıran ve zorlaştıran yiyecekleri sıralıyordu. onu izledim. hamile kalmak için soğan suyu diyor her zamanki gibi. Hamile kalmayı zorlaştıran şeyler ise tohumlardır diyor. Bebek düşünen kadınlar ay çekirdeği, kabak çekirdeği,ceviz, fıstık, badem gibi yemişlerdn uzak dursunlar. Bu gıdalar hormanları uyarır ve hamile kalmak güçleşir diyor. Bende şaşırdım yaww. Habire çiğ badem ceviz falan yiyordum bende. iyi olacağını düşündüğümden. Valla ne yapacağımı şaşırdım artık.

evet güsel yerdir belkide tanıyorumdur bile arakdaşını

belkide cnm ramazandan oluyor trafik sevgi kelebemmden haber yok şimcik inş.gelmemiştir kırmızıları

aynen benimde haşatım çıkıyor sallanmaktan

Allah kolaylık versin tatlım bütün o uzakta çalışanlara Rabbim beni kurtardı sizide kurtarır inşallah sallanmaktan

günaydın kızlarrr çok ilginç bişey oldu benim kırmızılar dün teşrif etti 4. gün ilaca başlayacağım umarım kistim de kaybolmuş olurr bi sonrakii aya

gunaydın tatlım sağlık olsun napalım önümüzdeki aylara inş.doktorunmu vermişti kistin için ilaç bende soğan suyu deniyorum inş.gerek kalmaz ilaca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…