Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

aksamüstü geldigimde herseyi tek tek okuyordum ama silinmis:KK43:( neyse, saglik olsun. benim de BAT 11 agustos. ben Almanyada yasiyorum ve o tarihlerde insallah Türkiyede annecigimin yaninda olmayi hayal ediyorum. biletimi yarin alicaz. ovulasyon teslerini yapiyorum ilk yaptigimda cok silik bir cizgi vardi yavas yavas koyulasiyoooorrrr.... ilk defa bu testi yapiyorum. hayirlisi bakalimm

Yeni topik hayırlı olsun. Benim bat 26 Temmuz yani bugün. İnşallah kırmızılar gelmez. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

kızlar selam sahura kadar oturan bi ben varım anlaşılan ee tabi sabaha kadar oturunca ölene kadarda uyuyorum sonra temizlikti oydu buydu derken azcık girebiliyorum nete:KK43: ama hep aklımdasınız ne yazıldı diye merak ediyorum özlüyorum sizleri:)

kızlar bide bu imzaları nasıl ekliyorsunuz ben deniyorum fakat öğeyi denetle diyor anlamadım gitti:KK52:

ilk gecıktıgındede yazmıstım gerci ama hala adet olmadım gelmedı gecıkmelerım olur genelde ama bugun 6. gunum hayırlısı inş.dua edın lütfen. testi soracak olursanız 2 kez yaptım ama bozuktu ıkısıde yapmadım bırdaha gecsın 10 gun öyle yapcam
her ay kana gıdıyorum bu gecıkmeler yuzunden cünkü:KK19:

günaydınlar..

nasılsınız bakim
dün okadar istanbulu sevmiyorum lafımın üzerine evime 3 saatte gittim kabus gibiydi trafik:KK47:

Yeni topik hayırlı olsun. Benim bat 26 Temmuz yani bugün. İnşallah kırmızılar gelmez. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.

hadi bakalım gelmez inşallah

ilk gecıktıgındede yazmıstım gerci ama hala adet olmadım gelmedı gecıkmelerım olur genelde ama bugun 6. gunum hayırlısı inş.dua edın lütfen. testi soracak olursanız 2 kez yaptım ama bozuktu ıkısıde yapmadım bırdaha gecsın 10 gun öyle yapcam
her ay kana gıdıyorum bu gecıkmeler yuzunden cünkü:KK19:

hadi bakalım güzel haberini bekliyoruz canım

günaydın kızlarrrrrrrrr...varmı gelişmeler..dün 16.günümdü ama biz bişi yapamadık yaa uyuyakalmışız ikimizde bu ayydaa olumsuz benim için yaa :KK43:

kızlar bide bu imzaları nasıl ekliyorsunuz ben deniyorum fakat öğeyi denetle diyor anlamadım gitti:KK52:
canım o konuda uzmanımız ENABE gelince el atar senin olaya :KK9:

günaydın kızlarrrrrrrrr...varmı gelişmeler..dün 16.günümdü ama biz bişi yapamadık yaa uyuyakalmışız ikimizde bu ayydaa olumsuz benim için yaa :KK43:

günaydın canım olsun siz devam edin yinede hiç belli olmuyor bu işler:KK8:

evet canm benm işyerin sokagımın başında :KK1::KK1:

peeehh çok kıskandım bak şimdi :KK37:

X