Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

oyy istanbula aşığım ben onsuz olmaz diyorum o kalabalığı tarfiği güzelleştiriyo onu :)) küçük bi yerde patlardım sanırım çünkü git git hep aynı yer ama benim daha istanbulda gitmediğim görmediğim milyon yer var hepsini görmek istiyorum
bende istanbuldayım malesef. kurumsal bir şirkette çalışıyorum. Eşimde bende özeldeyiz. Bende küçük şehirde yaşamak çokk isterdim. Sevmiyorum istanbulu.:KK53::KK53:

denizlide
ben deniz de özle bir şirkette hijyenist olarak çalışıyorum, biyolog'um .:104:

1bucuk sene oldu canim aslen konyaliyim ama dogma buyume kibristaydim simdide riyadh da geziyom ben oyleee:KK52::KK52:

evet canim saudi arabistanin halki oyle yerler dun misafirlige gittim oyle yediler mesela butun araplar oyle degil tabii benim esim filistinli onlar oyle degil mesela:KK52::KK52::KK52:ilk garip geliyordu ama alistim

bende umreye gittim diye bashetmistim :) sole bisey var oralar o kadar guzel o kadar guzel ki insan topragina basmaya kiyamiyor ama omur boyu yasamak icin orada dogup buyumek gerekiyor bence ben oraya gittigimde resmen buyulenmistim hatta hic donmek istemiyordum ama turkiyeye donunce ne kadar sansli oldugumuzu anladim cok sukretmeliyiz cok :) bide oranin halki cok soguk geldi bana ama filistinliler cok arkadasim var bnmde cok candan cok iyiler :)

Hayırlı olsun hepimize..

yaş:29---denemede üçüncü ayımız. bat temmuzun 30'u ama sanki bu ayda yandı bizim.---ağustos 30 diyelim en basiti.

ekledim canım gönlüne göre olsun

oyy istanbula aşığım ben onsuz olmaz diyorum o kalabalığı tarfiği güzelleştiriyo onu :)) küçük bi yerde patlardım sanırım çünkü git git hep aynı yer ama benim daha istanbulda gitmediğim görmediğim milyon yer var hepsini görmek istiyorum

denizlide

evle iş arası nasıl?

size bişiy sölicem inanamıcaksınız ama bunu paylaşmak istiyorum; biz antalyalılar kışın üşürüz donarız hatta :KK9: çünkü evlerimizde kalorifer (doğal gaz vss ) olmadığından klimayla yada eletkrikli sobalarla ısınmaya çalışırız bi tarafımız ısınırken öbür tarafımız donarrrrrr :KK52: ama yazında hemen hemen her yerde cayır cayır çalışan klimalar vardır, evde işte otobüste cafelerin teraslarında falan soğuk su atıcı şeyler aklınıza gelebilcek heryerde, o yüzden kendimizi sık sık atabileceğimiz soğuk bi yerler muhakkak vardır...hatta ben işyerinde şu tepemdeki klimadan o kadar muzdaribimki 18 derecede ve sürekli açık hasta ediyo beni hep :2: bu sene doğal gaz geliyimişşş öyle diyolar bakalım göreceğikkkk :KK9:

gelsin tabiki doğalgaz çok buyuk rahatlık kuzummm :KK49:

amanın amanın, bu da iyiymiş yani :KK37: tatlişkom taaaaa antalyalar damısın sen yawwwwww:KK52:
evet kuşummmmm antalyadayımm :KK9:
sen sıcağı seviyorsun heralde benim dayımlarda antalyadalar 1 yaz gitmiştim nefes alınmıyordu sıcaktan
yani ben sıcağa alışkınım diyelim burda doğdum burda büyüdüm beni pek etkilemiyor da olabilir

denizlide

yok canım denizli de felan değilim yaaaa:KK1::KK1: ben kocaelideyim :KK9::KK9:orda yazımda bir yanlış anlaşılma oldu galiba :KK49:

$asset.jpg

kızlar doğurun doğum hediyesi gönderelim :)):KK49::KK49::KK49:

bende umreye gittim diye bashetmistim :) sole bisey var oralar o kadar guzel o kadar guzel ki insan topragina basmaya kiyamiyor ama omur boyu yasamak icin orada dogup buyumek gerekiyor bence ben oraya gittigimde resmen buyulenmistim hatta hic donmek istemiyordum ama turkiyeye donunce ne kadar sansli oldugumuzu anladim cok sukretmeliyiz cok :) bide oranin halki cok soguk geldi bana ama filistinliler cok arkadasim var bnmde cok candan cok iyiler :)

oyle mi ne zaman geldin umreye bende ocakta gittim insallah yine gitmeyi dusunuyoruz mekke ve medine cook karisik sonucta dunyanin her yerinden ziyarete geliyorlar bin bir cesit insan benim arabistanli bir arkadasim var mesela cok iyi birisi fakat esim ondan baska arabistanli birine kesinlikle gondermez turkiyede cok farkli komsuluk iliskiler burdan bin kat daha iyi tabii ki alistim sayilir aslinda arabcada ogrendim ailesiyle falan konusabiliyorum artik onceleri tek kelime etmeden otururdum:KK9::KK9:

oyle mi ne zaman geldin umreye bende ocakta gittim insallah yine gitmeyi dusunuyoruz mekke ve medine cook karisik sonucta dunyanin her yerinden ziyarete geliyorlar bin bir cesit insan benim arabistanli bir arkadasim var mesela cok iyi birisi fakat esim ondan baska arabistanli birine kesinlikle gondermez turkiyede cok farkli komsuluk iliskiler burdan bin kat daha iyi tabii ki alistim sayilir aslinda arabcada ogrendim ailesiyle falan konusabiliyorum artik onceleri tek kelime etmeden otururdum:KK9::KK9:

aaa bende ocakta ordaydim ocak 20 de ordaydim oralari hicbirseye degismem rabbim herkese gormeyi nasip etsin o mubarek topraklari :) oooofff offf valla doldu gozlerim medinemi yesil kubbemi mekkemi ksbemi ozledim allah izin verirse en kisa zamanda tekrar gelicem insallah :) evet biraz karisik acikcasi insaatlar falanda varya ondan biraz karisik daha kalabalik gozukuyo bide ben gittigimde daha umre zamani yeni basliyodu fazla kalabalik degildi allahtan cok guzeldi coooookkk :KK43:((

aaa bende ocakta ordaydim ocak 20 de ordaydim oralari hicbirseye degismem rabbim herkese gormeyi nasip etsin o mubarek topraklari :) oooofff offf valla doldu gozlerim medinemi yesil kubbemi mekkemi ksbemi ozledim allah izin verirse en kisa zamanda tekrar gelicem insallah :) evet biraz karisik acikcasi insaatlar falanda varya ondan biraz karisik daha kalabalik gozukuyo bide ben gittigimde daha umre zamani yeni basliyodu fazla kalabalik degildi allahtan cok guzeldi coooookkk :KK43:((

hadi canim bende 20 gibi ordaydim 5 gun kaldim hatta turkiyeyi ozledim diye genelde bizim umreciler yesil isigin altinda oturur ya oraya gidip turk umrecilerle tanistim falan memleket hasretinden:KK9::KK9::KK9:belkide karsilastik kim bilir :44::44:medine mekkeye gore daha rahattir ne de olsa ensarin sehri peygamber efendimiz orda:KK16::KK16::KK16:

X