Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

kanamaya mı çevirdi hay allah neden olurki. bir doktora git olmazsa canım ya

yaaa simsiyah geldi avcumun ici kadar simdide az az geliyo pembemsi anlamadim uyudum demim kalkincada midem cok bulandi ekmekle uzum yedim gecti belim agriyo hatta ve hatta benim goguslerim hala aciyo ://

2 hafta kadarcıkk sadece hemen gelcem merak etmeyin ama sizi boşlamam telden girerim ben dayanamam
ohhhh çık bakalım sende ne kadar yoksun canım

ayy içim parçalandı yaaa off rabbim sabırlar versin inşallah

Kızım sana noluyo böle yaaaa alla alalaaaa garip valla maşallah dicem bu k adar çabuk tuttuysa
yaaa simsiyah geldi avcumun ici kadar simdide az az geliyo pembemsi anlamadim uyudum demim kalkincada midem cok bulandi ekmekle uzum yedim gecti belim agriyo hatta ve hatta benim goguslerim hala aciyo ://

canım biz burdayız ben arada yazıyorum iş yoğunluğundan ama takip ediyorum muhabbeti sen nerdesin asıl?
papillamour ve ebebebruli tatilde bu arada

benim 2 günüm kaldı yaa hallere giriyorunn efsunn ümidim hiç yok yaa olmadı galiba kist oldu galiba yumurtalar.sancı giriyor kasıklarıma

çok üzüldüm ya allah sabır versin annesine ne zor ya ay çok kötü oldum .Rabbim kimseyi sınamasın evladıyla

2 hafta kadarcıkk sadece hemen gelcem merak etmeyin ama sizi boşlamam telden girerim ben dayanamam
gel gel özleriz seni madam habersiz bırakma bizi.

inan hiç yorum yapamıyorum ilk defa duydum böyle adetten hemen sonra böyle olanı

amiin kızlaaaar amiiinnn

dün üzüntüden migrenim tuttu gitmek istemedm,hemde bi can taşıyorken acı dolu biyere gitmek zor geliyor çok kötü oldum ilaç içemiyorum hiçbirşey yapamıorum ağrım olunca...

sizce napayım,ne zaman gideyim bilemedim ki kocam hep orda ztn

Bence sen bi süre gitme tatlım ama arayıp konuşabilirsin sadece başsağlığı dilemek için seninde bi yavrun olacak o da sende etkilenme

doğumuna gelen çiçekler daha solmadı sen nereye gittin diye ağlıyormuş kızcağız yaaaa

neye uğradığımızı şaşırdık wallahi....

gercekten cok kotu benım daha 2 bucuk aylıktı karnımda oldu kalp atısını bıle duyamadım ben bıle cok kotu olmustum o acılı annenın durumun tahmın bıle edemem Allah sabır versın

neseeee artik ben hic yorum yapamiyorummmm gidicem doktora insallah artik :))))

acıları çok taze evet zor bir durum sende çok kötü olacaksın çok az kalabilirsen git yada biraz daha bekle

gercekten cok kotu benım daha 2 bucuk aylıktı karnımda oldu kalp atısını bıle duyamadım ben bıle cok kotu olmustum o acılı annenın durumun tahmın bıle edemem Allah sabır versın

Daha acıları çok taze o ortama girme bence bugünlerde ister istemez etkileneceksin şöle bir hafta geçsin ondan sonra hadi söz dinle

acıları çok taze evet zor bir durum sende çok kötü olacaksın çok az kalabilirsen git yada biraz daha bekle

bi konuşayım da hanım annemle kocamla götürürlerse gider bi görünür çıkarım ..şimdi gitmesende laf çıkarırlar kendini bilmez bikaç kadın .. neyse baktm olmuyo gitmem 1 hafta beklerim artık ...

Hepiniz kalın sağlıcakla yarın görüşürz hoşçakalınnnnnn

sağol cnm yarın görüşürüs inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…