Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

valla canim tam olarak bende bisey anlamadim yerlesme kanamasi mi yani ?? yoksa yanlis mi anladimm ((

Kıslar ben geldim ama fazla duramıyorum yoğunuz.bu arada yeni hamilelerimiz enabe ve mavihayali tebrik ediyorum rabbim sağ sağlim kucaklarını almayı nasip etsin inşallah.darısıda benim gibi her ay umutla bekleyipte olmayan arkadaşlarımın başına.

valla canim cok problem yapiyorum kendime artik yaaa ( benim persembe bitti cuma cook az geldi aksama dogru dus aldim hatta o gun esimle beraber bile oldum bugun reglm biteli 5. gun bugun sabahtan azz az geliyo bide belim cok agriyo ( cokk moralim bozuk yaa ((

sen dr a gidecektin canım ne oldu;?
valla canim tam olarak bende bisey anlamadim yerlesme kanamasi mi yani ?? yoksa yanlis mi anladimm ((

ya bana 4 gün erken gibi geliyor burcucum ya ama bilmiyorum tabi bu şekilde de yazılar var.yumurtlama dönemi lekesi de olabilir tabi.

evvet tatlım az geliyorsun artık.inşalah canım tez zamanda olsun

bozma canım moralini yumurtlama zamanın muhtemelen bol bol çalışın bence. daha dönemin başında bozarsak bata kadar halimiz ne olur umudumuzu yitirmiyoruz tatlım Allah büyük vardır bir zamanı muhakkak

anladım tatlışım ben en iyisimi doktora gidicem artık yaaa offff çok sıkkınım çoookkk umarım bişeyim yoktur yaaa saol uinede canımcım öptüm sımsıkıııı sarıldım bebem :)

bı kac gun daha beklıyeyım dıyorum belım agrıyor ara ara sancılarım oluyor cumaya kadar beklıyeyım olmassa artık adet sokturucu felan verırler adet olmam ıcın daha kotusu olmasında

benim umutlar ikinci denemeye kaldı..( istersen cizelgede ikinci deneme diye değiştir efsuncum...artık önümüzdeki maclara bakıcez :))))

anladım tatlışım ben en iyisimi doktora gidicem artık yaaa offff çok sıkkınım çoookkk umarım bişeyim yoktur yaaa saol uinede canımcım öptüm sımsıkıııı sarıldım bebem :)

sarıl kuzum bende sarıldım bozmuyoruz moralimizi sedece kırmızıların geldiği ilk gün bozabiliriz o kadar onun dışında izin yok

bı kac gun daha beklıyeyım dıyorum belım agrıyor ara ara sancılarım oluyor cumaya kadar beklıyeyım olmassa artık adet sokturucu felan verırler adet olmam ıcın daha kotusu olmasında

ihmal etme kuzucum ya bir git doktora sen o zamandan beri bir daha test yapmadın dimi

heeeeeeeeeee bak şu olabilir onuda yeni öğrendim bu topikleri gezerken yumurtalma zamanı kanama olabilirmiş birazcık doktorlar değerlendirin diyomuş belki seninde öledir değerlendirin boş geçmeyinnnn

benim umutlar ikinci denemeye kaldı..( istersen cizelgede ikinci deneme diye değiştir efsuncum...artık önümüzdeki maclara bakıcez :))))

hadi ya neyse önümüze bakıcaz hep beraber ne yazayım batına??

yok betusum yapamadım acıkcası korkuyorum

bir yapsan aslında canım??

heeeeeeeeeee bak şu olabilir onuda yeni öğrendim bu topikleri gezerken yumurtalma zamanı kanama olabilirmiş birazcık doktorlar değerlendirin diyomuş belki seninde öledir değerlendirin boş geçmeyinnnn

bennde aynı şekilde düşündüm boş geçmesinler bu günleri bence de

hadi ya neyse önümüze bakıcaz hep beraber ne yazayım batına??

bir yapsan aslında canım??

bennde aynı şekilde düşündüm boş geçmesinler bu günleri bence de

aksama ıs cıkısı alıp evde yapayım olmassa burda yapmak ıstemıyorum burdakı kızlar kızıyor artık yınemı dıyorlar

hiç korkma ne olursa olsun düşeceği varsa düşüyor benimde ilki düştü ama 1 yıl oldu hala yok olsun diye neler yapıyorum rabbim biliyor vaktini inşallah daha bekletmez senide bekletmesin inşallah korkma ama illa düşecek diye bişey yok
ınsallah tekrar duser dıye de korkum var

tamam guzelim bakicaz artikta ole kanli kanli iyyykkk gunah anneeemmm kiizzz bakcez artik doktora gidicem yaa baska caresi yookkk ((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…