Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

oleeeeeeyyyyyyy yuppiiiii yasasinnnnn yasasiinnnn :2: canimmm rabbim sagsalim kucagina almayi nasip etsin ohhh bee sirayla pozitifleri goruyoruzz sirada biz olmayanlarin basina yasasinnnnnn ayyyy cok sevindim bee sabah sabahh :)))))

inşallah çok güzel bir şeymiş, rabbim tez zamanda tattırsın sana ve tüm isteyen herkesee, dualarımızı boş geçirmesinn, 10 eylül benim doğum günüm, eğer kan testi gerçekten hamile olduğumu gösterirse süper bir doğum günü hediyesii

günaydın kuzucuklarım
canım dualarımız seninle güzel haberini alırız inşallah bu ay

kızlar benim bugün 29.günüm 30 günde bir oluyorum yarın son günüm bu sabah test yapayım bakim dedim kalktım ilk iş testi yaptım negatif çıktı moralim bozuldu gene olmadıı

canım biraz daha bekle yine yaparsın erken yapmışsın testi

kızcelerrrr gunaydın ısyerıne yakın saglık ocagına kaydımızı yaptırdık tahlıl verdım yarın sabah alacaz sonucları bakalım hayırlısı

hadi bakalım hayırlı sonuçlar olsun inşallah

oo çok sevindim aha da ben dediydim
senin belirtiler belli ediyordu kendini allah sağlıkla kavuştursun canım

bugun de bir hamile haberimiz var maşallah Cok sevindim..hadi hayırlısıyla allah tamamına erdirsin..darısı tüm bekleyenlerin başına..bu arada herkese merhaba..nasılsınız??

aminn aminn inşallahhh..allahım hepimize sağlıkla versin inşallahh :) evet kızlar bekliyorum ben de dualarınızı... Iyiyiizzz iyyiii olacağız inşallahhh

benim kanamam devam ediyo yaa ( yeniden regl oldum sanki yaa bu ne boylee yaaa benim bu ay olmicak doktora gidince belli olucak bisey yoktur dimi kizlar yaaa (((

kizlar kanal 24 u acip izleme sansiniz varsa izleyin dis gebelikle ilgili gebelik ve kadin hastaliklariyla ilgili konulari anlatiyolar .......

evettt efsuncumm sen demiştin, bakalım 2 kez yaptım 2.çizgi bayağı koyu yarın akşam sonucu alınca yazıcam tekrar, rabbim nasip etsin sağlıklı ve hayırlı bir şekilde kucağımıza almayı..

geldim kızlarr..biraz daha iyiyim sabah canım çok sıkılmıştı ama...napalım herşey allahtan tabiii.tek çaremiz beklemek ve görmek.

tbrkkler sekerım Allah tamamına erdırsın darısı da bızım basımıza olsun

sayazz tebrik ederim canım darısı bizim başımıza inşallah.taliha canım sende üzülme lütfen hakkında hayırlısı olsun sen bu ay hap ile çatlatma iğnesi kullandın dimi canım?vardırda inşallah erken olduğu için çıkmamıştır.

anladım canım sagol.bende olursam bu ay inş. Yaptırıcam..bende özelde yaptırıcam hastaneye 400 tl artı aldıgın ilaç işte..yarın olma zamanım bakalım kısmet ama olucam galiba..

klomen kullandım canım.iğne olmadım bilmiyorum ama ümidim yok yarın hastalanırım kesinn.

klomen kullandım canım.iğne olmadım bilmiyorum ama ümidim yok yarın hastalanırım kesinn.

bende 2 ay iğnesiz kullandım olmadı.sonra bu ay klomen ve iğne oldum ama ne bilim bir tane yumurtam gelişmiş diğerleri küçükmüş o birtaneye iğne vurdu ama ben pek ümitli değilim keşke çok yumurta gelişseydi.demekki senin yumurtalar kendiliğinden çatlıyo benimkiler 26 dan sonra çatlıyo o samanda bebek olmuyomuş o yüzden iğne vurdu 18 mm de.hakkımızda hayırlısı canım.ama iğne vurulsan daha iyi değilmi doktordan iğne iste bu ay hem ne zmaan ilişkiye gireceğini bilirsin belki şansın artar.

inş..tutmuştur senin ki canım yaaa.. çatlıyor ama bişi olmuyor valla nasıl olcak bilmiyorum canımm yaaa..daraldım inanki.benimde bu ay fazla folikül oluşmuş kiste dönebilir dedi doktorum inş. birtanesi tutmuştur yaa.

merhaba hanımlar

sayazz tebrik ederim cnm bnm sağlıkla al inş kucağına

darısı tüüüüüm dileyen arkadaşlarıma inş

anladım canım sagol.bende olursam bu ay inş. Yaptırıcam..bende özelde yaptırıcam hastaneye 400 tl artı aldıgın ilaç işte..yarın olma zamanım bakalım kısmet ama olucam galiba..

hadi bakalım canım hayırlısı o zaman... iyi
haberlerini bekliyoruz senin de...

benim kanamam devam ediyo yaa ( yeniden regl oldum sanki yaa bu ne boylee yaaa benim bu ay olmicak doktora gidince belli olucak bisey yoktur dimi kizlar yaaa (((

enteresan oldu gerçekten senin doktora görünsen iyi olur bence

geldim kızlarr..biraz daha iyiyim sabah canım çok sıkılmıştı ama...napalım herşey allahtan tabiii.tek çaremiz beklemek ve görmek.

inşallah olmazsın canım

merhaba hanımlar

sayazz tebrik ederim cnm bnm sağlıkla al inş kucağına

darısı tüüüüüm dileyen arkadaşlarıma inş

naptın canım gittin mi oraya?

pek ınanmıyorum gebelık olacagına ama yarın sabah tahlıllerım cıkacak haber ederım kızlar

meraba kızlarrrr...
bugun benm bat günüm daha gelen giden yok çok şükür dua edin kızlar benm için

pek ınanmıyorum gebelık olacagına ama yarın sabah tahlıllerım cıkacak haber ederım kızlar

haberdar et muhakkak canım

meraba kızlarrrr...
bugun benm bat günüm daha gelen giden yok çok şükür dua edin kızlar benm için

hadi bakalım güzel haberini bekliyoruz tatlım.seninki düzenliydi yanlış hatırlamıyorsam?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…