Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

belki bu sefer olmazzz belli mi olur sizin durumunuz araştırılmadımı peki neden kaynaklanıyomuş düşükler

daha gıdemedık arastırılamadı daha bı gıdebılsek yogunluktan saglıgımızı ıhmal edıyoruz bu arada oturunca rahmıme sankı ıgne batıyor gıbı oluyor alla alla nıye kı acaba:26:

daha gıdemedık arastırılamadı daha bı gıdebılsek yogunluktan saglıgımızı ıhmal edıyoruz bu arada oturunca rahmıme sankı ıgne batıyor gıbı oluyor alla alla nıye kı acaba:26:

ya sen işyerindekilere çaktırmadan bir gidip kan versen en temiz sonuç sonuçta.yoksada bişey cuma git dra sağlık ihmal edilmez ki kuzum ya

ya sen işyerindekilere çaktırmadan bir gidip kan versen en temiz sonuç sonuçta.yoksada bişey cuma git dra sağlık ihmal edilmez ki kuzum ya

oyle de bu aralar cok fazla yogunluk var sımdı o kadar ısın ıcınde ızın alsam patron surat yapsa aglarım ben yaa zaten daha unıv.ıcın ızın alacam bı gun surer herhalde tahlıller felan calısmasam ne guzel ıstedıgım saat gıderım dr a ama calsıtıgın ıcın rahat ızın alamıyorsun:2:

haklısın tabi canım bende zorlanıyorum iş yoğunluğunda izin almayı hele özel sektörde çok daha zor oluyor .

haydaaa çok mu gelio şimdi ben az sandıydım o pembe olan yerleşme kanaması oluyomuş yumurtlamanınki ne renk bilmiom ee sen gene bi doktora git bakalım nolucekk
tamamm yaaa kizma üüüüüü oylemi sahi yaa ama cok koyu nette pembe yada kahve akinti diyo benim bariz kanamamvar yani ayy valla sinirlerim bozuldu :)

haklısın valla bu işler ertelenmez ama erteliyos işte sen en güzeli yap bi test peki umudun varmı olabilirmi yani korundunuzmu korunmadınız mı bunu en ii siz bilirsiniz

yanı hanı korunduk ama herkes korunurken kaza yapıyor bellı mı olur bız bebek calısmalarında bı amuda kalkmadıgımız oluyordu sımdı korunduk bellı olmaz bı baktın aradan bıtanesı sıyrılıp yumurtaya ulastı hanı hıc bellı olmaz

hımm anladımmmm inşallah öle bişi olmuştur ve öyle olunca genelde çok sağlam olur sımsıkı tutunur bebişler sonra yıllar sonra anlatılır ya valla biz çocuğu yapana kadar neler çektik ama bizim bu çocuk şansa oldu filan die

ayyyy keskee nerdeeee valla super olur

o tatlım hoşgeldin nerelerdesin sen bakim nasılsın bebiş nasıl

idare ediyorum aslında ........... nerden başlasam ki...

dün doğum günümdü,çarşıya çıktım dolaşayım bişiler alayım diye kendime,çnki kocam bu seferlik bana dewretmişti...

işim bitince hanım annemlere gidicektim misafiri wardı bnde sewerdim gelenleri oyüzden gidim dedimm....

neyse çarşıda bişe alamadan bindim hanım annemlere gittim çok sıcaktı dayanamadım,yolda bi haber aldım...

kocamın çocukluk arkadaşı,bnm de son yıllar daha yakından tanıdığım,ailecek birbirimizi bildiğimiz,ewleneli 1yıl 3 ay olan ama karısından hoşlanmadığım,ama kocası için katlandığım insan..vee 1.5 aylık bebekleri...temmuzda doğann..

kocasını işe gönderiyor , bebeğinide alıyor aşıya götürecek,kaynı geliyor kocasının abisi,ewli 1 çocuk babası oda...ama kaza oluyor, we kızcağızın elinden dışarı fırlıyor bebek arabadan yolaa..

beyin kanaması geçiriyormuş ... we o minicik bedeni daha fazla direnemedi ..dün 19.37 de sanırım öldü, bgün öğlen toprağa werdiler....nasıl üzgünüm anlatamam...beni götürmüyolar ztn ...

ayyyy cok kotu bısey bu yaaa Allahım yardım etsın o aıleye ne acı bırsey anlatacak kelıme bulamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…