Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

gerçekten can sıkıcı oluyor ya tatlım doktora bir sorabilirsen aslında .şimdi nette araştırırken gördüm bazen yumurtlama da lekeli olabiliyormuş

Yerlesme kanamasinin genelde adetine 1 hafta-1
gun kala olmasinin tek sebebi yumurtlama zamanina bagli olmasi.

Soyle,
siklusunun ortasinda yumurtlarsan, o yumurtanin dollenip rahime yerlesmesi 3-6
gunu buluyor. Siklusunun ortasindan sonra 1 hafta daha gecmis oluyor.
Dolayisiyla tam adetinden hemen oncesine rastgeliyor, adetine 1 hafta kalmis
oluyor.

Ama illa yerlesme kanamasi adetinden 1 hafta once olacak diye
birsey yok. Ne zaman yumurtladigina ve yumurtanin ne zaman dollenip
yerlestigine bagliymış

yani benimde kafam karıştı:KK1:

valla canim tam olarak bende bisey anlamadim :KK43: yerlesme kanamasi mi yani ?? yoksa yanlis mi anladimm :KK43:((

Kıslar ben geldim ama fazla duramıyorum yoğunuz.bu arada yeni hamilelerimiz enabe ve mavihayali tebrik ediyorum rabbim sağ sağlim kucaklarını almayı nasip etsin inşallah.darısıda benim gibi her ay umutla bekleyipte olmayan arkadaşlarımın başına.

Burmuscum doktor gibi tabiki bişi diyemem ama tahminimce yerşelme kanaması zannetmiorum 4 gün çok kısa bi zaman normal şekilde adetini olduysan yerleşme kanaması diildir bence çünkü genelde dediklerine göre insanların ilişkiden bir hafta yada 10 gün sonra yerleşirmiş ama yinede belli olmaz belkide tam bitmedi onlar geliyodur ayy bilemedimki şimdi belkide adet düzenziliği yaşıyorsundur bende adet bitince 10 gün sonra başlıyodu az az lekeleer gelmeye doktora gitim progestan verdi bana şimdi normale döndüm 3-4 aydır

valla canim cok problem yapiyorum kendime artik yaaa :KK43:( benim persembe bitti cuma cook az geldi aksama dogru dus aldim hatta o gun esimle beraber bile oldum bugun reglm biteli 5. gun bugun sabahtan azz az geliyo bide belim cok agriyo :KK43:( cokk moralim bozuk yaa :KK43:((

yenı hamılelerı tbrk edıyorum Allah tamamına erdırsın darısı da bıza olsun :KK34: opuyorum sızı kızlarr musaıt olunca gelecem tkrr gecmısı okuyamıyorum esımın tahlıllerı normale donmus bıraz 3 ay daha kullan demıs ılacları bakalım morfolojı % 1 iken % 4 olmus normalıde 4 un uzerı hadı hayırlısı bu tahlıle gore esın 3 ay ıcınde hamıle kalabılır demıs
:KK1: benım kırmızılar daha gelmedı 2 ay olacak nerdeyse cokmu rahatım nee:KK9:

sen dr a gidecektin canım ne oldu;?
valla canim tam olarak bende bisey anlamadim :KK43: yerlesme kanamasi mi yani ?? yoksa yanlis mi anladimm :KK43:((

ya bana 4 gün erken gibi geliyor burcucum ya ama bilmiyorum tabi bu şekilde de yazılar var.yumurtlama dönemi lekesi de olabilir tabi.
Kıslar ben geldim ama fazla duramıyorum yoğunuz.bu arada yeni hamilelerimiz enabe ve mavihayali tebrik ediyorum rabbim sağ sağlim kucaklarını almayı nasip etsin inşallah.darısıda benim gibi her ay umutla bekleyipte olmayan arkadaşlarımın başına.

evvet tatlım az geliyorsun artık.inşalah canım tez zamanda olsun

valla canim cok problem yapiyorum kendime artik yaaa :KK43:( benim persembe bitti cuma cook az geldi aksama dogru dus aldim hatta o gun esimle beraber bile oldum bugun reglm biteli 5. gun bugun sabahtan azz az geliyo bide belim cok agriyo :KK43:( cokk moralim bozuk yaa :KK43:((

bozma canım moralini yumurtlama zamanın muhtemelen bol bol çalışın bence. daha dönemin başında bozarsak bata kadar halimiz ne olur umudumuzu yitirmiyoruz tatlım Allah büyük vardır bir zamanı muhakkak

sen dr a gidecektin canım ne oldu;?

ya bana 4 gün erken gibi geliyor burcucum ya ama bilmiyorum tabi bu şekilde de yazılar var.yumurtlama dönemi lekesi de olabilir tabi.

evvet tatlım az geliyorsun artık.inşalah canım tez zamanda olsun

bozma canım moralini yumurtlama zamanın muhtemelen bol bol çalışın bence. daha dönemin başında bozarsak bata kadar halimiz ne olur umudumuzu yitirmiyoruz tatlım Allah büyük vardır bir zamanı muhakkak

anladım tatlışım ben en iyisimi doktora gidicem artık yaaa offff çok sıkkınım çoookkk umarım bişeyim yoktur yaaa saol uinede canımcım öptüm sımsıkıııı sarıldım bebem :)

bı kac gun daha beklıyeyım dıyorum belım agrıyor ara ara sancılarım oluyor cumaya kadar beklıyeyım olmassa artık adet sokturucu felan verırler adet olmam ıcın daha kotusu olmasında :KK34:

benim umutlar ikinci denemeye kaldı..:KK43:( istersen cizelgede ikinci deneme diye değiştir efsuncum...artık önümüzdeki maclara bakıcez :))))

anladım tatlışım ben en iyisimi doktora gidicem artık yaaa offff çok sıkkınım çoookkk umarım bişeyim yoktur yaaa saol uinede canımcım öptüm sımsıkıııı sarıldım bebem :)

sarıl kuzum bende sarıldım :KK19::KK19: bozmuyoruz moralimizi sedece kırmızıların geldiği ilk gün bozabiliriz o kadar onun dışında izin yok :KK20:

bı kac gun daha beklıyeyım dıyorum belım agrıyor ara ara sancılarım oluyor cumaya kadar beklıyeyım olmassa artık adet sokturucu felan verırler adet olmam ıcın daha kotusu olmasında :KK34:

ihmal etme kuzucum ya bir git doktora sen o zamandan beri bir daha test yapmadın dimi

heeeeeeeeeee bak şu olabilir onuda yeni öğrendim bu topikleri gezerken yumurtalma zamanı kanama olabilirmiş birazcık doktorlar değerlendirin diyomuş belki seninde öledir değerlendirin boş geçmeyinnnn:KK34:

benim umutlar ikinci denemeye kaldı..:KK43:( istersen cizelgede ikinci deneme diye değiştir efsuncum...artık önümüzdeki maclara bakıcez :))))

hadi ya neyse önümüze bakıcaz hep beraber :KK9:ne yazayım batına??

yok betusum yapamadım acıkcası korkuyorum :KK17:

bir yapsan aslında canım??

heeeeeeeeeee bak şu olabilir onuda yeni öğrendim bu topikleri gezerken yumurtalma zamanı kanama olabilirmiş birazcık doktorlar değerlendirin diyomuş belki seninde öledir değerlendirin boş geçmeyinnnn:KK34:

bennde aynı şekilde düşündüm boş geçmesinler bu günleri bence de

hadi ya neyse önümüze bakıcaz hep beraber :KK9:ne yazayım batına??

bir yapsan aslında canım??

bennde aynı şekilde düşündüm boş geçmesinler bu günleri bence de

aksama ıs cıkısı alıp evde yapayım olmassa burda yapmak ıstemıyorum burdakı kızlar kızıyor artık yınemı dıyorlar:KK35:

hiç korkma ne olursa olsun düşeceği varsa düşüyor benimde ilki düştü ama 1 yıl oldu hala yok olsun diye neler yapıyorum rabbim biliyor vaktini inşallah daha bekletmez senide bekletmesin inşallah korkma ama illa düşecek diye bişey yok:KK34:
ınsallah tekrar duser dıye de korkum var:KK31:

tamam guzelim bakicaz artikta ole kanli kanli iyyykkk gunah anneeemmm kiizzz bakcez artik doktora gidicem yaa baska caresi yookkk :KK43:((

X