Hamilelik yolunda beraber adım adım yürüyelim

inşallah hissettiğin gibidir :KK34: çok istiyorum rabbim öncelikle sağlıklı ve hayırlısını nasip etsin inşallah..ovulasyon testini 2 ay önce yumurtlama gününü tespit etmek için kullandım, o zaman silik çıkan çizgisinide gördüm ama bu kadar koyuluk adt döneminde ilginç geldi, belki de yumurtladım:KK1:

inş. bebişin seninledir.

kızlarrrrrrrrrrr sonunda gelebildim..bugün iş başı yaptımm..dün evime geldim.bol bol gezdim temiz hava kafa rahattt ohhhh çok güzeldii canlarımm..yaaa ben yokken neler oldu özet geçseniz var mı güzel haberlerrr hayırlısı ile...benim bugün 28.günüm 2 gün sonra olurmuyum bakalım..kızlar memlekete gitmeden önce doktora gittim tekrar bu ay çok folikülüm oluşmuş benim bunlar kist olabilir dedi doktor inş. birtanesi döllenmiştir dedi :KK43: bu ay ilk defa gögüs uçlarım acıdı ama dokununca sadece..kızlarr ya inş. bu ay olmuştur..şimdi kısa bir özet bekliyorum sizlerdennnnnn :)

benide listeye ekler misiniz son sat 1 ağustos hala regl olmadım ama ama kan sonucumda negatif umudum eylüle kaldı :)

günaydın günaydınnn... güzel bir günden herkeze merhaba:KK1:....

betülcüm benim bat 2 ekim vaktin olursa değiştirebilirmisin... güya progestan sirkümü değiştirecek, kısaltacaktı... öle birşey olmadı. yine vaktinde geldi. herhalde 2 ekimde gelir diye düşünüyorum...

birde bu ay çok aşırı ağrım oldu. nerdeyse acillik olacaktım. okadar feci ağrıdı... neden oldu bilmem... haziranda yaşadığım gibi büyük parça geldi... artık nolduysam... kistim yoktu son muayenede çıkmadı...

tamam tatlım eklerim.
benimde bu ay çok yoğun ve çok ağrılı oldu.ama bugün itibari ile çalışmalra başlayacağım hayırlısı bakalım

kızlarrrrrrrrrrr sonunda gelebildim..bugün iş başı yaptımm..dün evime geldim.bol bol gezdim temiz hava kafa rahattt ohhhh çok güzeldii canlarımm..yaaa ben yokken neler oldu özet geçseniz var mı güzel haberlerrr hayırlısı ile...benim bugün 28.günüm 2 gün sonra olurmuyum bakalım..kızlar memlekete gitmeden önce doktora gittim tekrar bu ay çok folikülüm oluşmuş benim bunlar kist olabilir dedi doktor inş. birtanesi döllenmiştir dedi :KK43: bu ay ilk defa gögüs uçlarım acıdı ama dokununca sadece..kızlarr ya inş. bu ay olmuştur..şimdi kısa bir özet bekliyorum sizlerdennnnnn :)

hoşgeldin talihacım.inşallah bu ay olmuştur canım.
özetimiz bu ay biraz kısa .enabe ve mavihayal hamile.geri kalan tam kadro eylüldeyiz:KK16:

canım bilmiyorum hiç ya 4 gün de baya az ya bilemdim valla

ovu.testi ile anlayan çok ama yanılan da var tabi.belirtilerin hamilelik belirtisidir inşallah.ama bana hamileymişsin gibi geldi :KK34:

offff yaaaa sinir oluyorum betusum yaaa bu dengesizlik beni mahfediyo cok uzuluyorum doktorada gidemedim :KK43:( aglicam artik artik sart yanii doktora gitmem lazim offf yinede boyle bisey yqsayan varsa soylesin yaa :KK43:( yaaa acaba yerlesme kanamasi olabilir mi ???

meraba kızlar benimle aynı sorunu yasayanlar bana yardımcı olabilirmi acaba? ben gecen ay mantar tedawisi gördüm adetim gecikti we testte 2. cizgiyi gördüm ama düşükle sonuclandı bu ay da bir mide bulantısı üsküfra hafif ates doktora gittim idrar yolu enfeksiyonu dedi bu arada gögüslerim şişti el degeledim acısından hatta sütyen dahi kullanamadım we bu arada sag kasıgımda bir acıma agrı sanki lime lime ediyolar korktum apandistten doktora gittim utrasonla baktı normal dedi b arada sanki adet olacakmısım gibi bel agrısı biraz yürüyüm kuyruk sokumum cıkacak sanki çok yorulmusum iş yapmısım gibi bel agrım oluyor we arada cok cok hafif mide buantılarım oluyor gögüslerim şiş acaba ummamı oldum dedim canımım cektigi şeylleri yedim banamısın demiyor hala çok az şiş we acıma war en gec ayın 8 de hastalanmam azım we ben bu durumları adetime 15 gün warkenden beri cekiyorum acaba hamile olma olasılıgım warmı teset yapmak istemiyorum oumsuz olmasından korkuorum adetimin gecikmesini bekliycem ama insan bunuda bekliyemiyor :KK50:
üstelik bide ilişki sırasında sag kasıgımda felaket bi acıma hissediyorum bu nuden oluyor hamileligin ilk aylarında bu durumda yasanabiliyormu ultrasonla bakıldı hiç bi sorun cıkmadı ama gebemiyim degimiyim bilmiyorum
lütfen yardım edin caanlarrrr..... KIZLARRRRRR LÜTFEN CWP WERİRMİSİNİZ LÜTFENNNNNNNNN​

tamam tatlım eklerim.
benimde bu ay çok yoğun ve çok ağrılı oldu.ama bugün itibari ile çalışmalra başlayacağım hayırlısı bakalım

hoşgeldin talihacım.inşallah bu ay olmuştur canım.
özetimiz bu ay biraz kısa .enabe ve mavihayal hamile.geri kalan tam kadro eylüldeyiz:KK16:

ooooo çok güzelllll enabe mavihayalll çok sevindim canlarım yaaa allahım kucagınıza almayı nasip eder inş...benimde 2-3 günüm kaldıı korkuyorum yaaa :KK43: ama bu ay ilk defa gögüz ucum acıdı :) ümit işde ne hallere düştük yaaaa

offff yaaaa sinir oluyorum betusum yaaa bu dengesizlik beni mahfediyo cok uzuluyorum doktorada gidemedim :KK43:( aglicam artik artik sart yanii doktora gitmem lazim offf yinede boyle bisey yqsayan varsa soylesin yaa :KK43:( yaaa acaba yerlesme kanamasi olabilir mi ???

gerçekten can sıkıcı oluyor ya tatlım doktora bir sorabilirsen aslında .şimdi nette araştırırken gördüm bazen yumurtlama da lekeli olabiliyormuş

Yerlesme kanamasinin genelde adetine 1 hafta-1
gun kala olmasinin tek sebebi yumurtlama zamanina bagli olmasi.

Soyle,
siklusunun ortasinda yumurtlarsan, o yumurtanin dollenip rahime yerlesmesi 3-6
gunu buluyor. Siklusunun ortasindan sonra 1 hafta daha gecmis oluyor.
Dolayisiyla tam adetinden hemen oncesine rastgeliyor, adetine 1 hafta kalmis
oluyor.

Ama illa yerlesme kanamasi adetinden 1 hafta once olacak diye
birsey yok. Ne zaman yumurtladigina ve yumurtanin ne zaman dollenip
yerlestigine bagliymış

yani benimde kafam karıştı:KK1:

Kızlar adet siklusun 29-30 gün bugün ise 31. gün cok azz kahverengi leke gelio başka bişey yok ağrım da yok şimdilik 18 aydır istiyorum her defasında hayal kırıklığı olursam dra gitcem yarın yada öbür gün off cok stresli ama kızlar bu ay ilk defa göğsüm daha hassaslaştı ve sürekli uykum geldi erkenden ne bilim yaaaaaa:KK43:bişey diyin bana nolur..

Burmus noldu sana tatlım anlat hele bakimm leke mi geldi

Burmuscum doktor gibi tabiki bişi diyemem ama tahminimce yerşelme kanaması zannetmiorum 4 gün çok kısa bi zaman normal şekilde adetini olduysan yerleşme kanaması diildir bence çünkü genelde dediklerine göre insanların ilişkiden bir hafta yada 10 gün sonra yerleşirmiş ama yinede belli olmaz belkide tam bitmedi onlar geliyodur ayy bilemedimki şimdi belkide adet düzenziliği yaşıyorsundur bende adet bitince 10 gün sonra başlıyodu az az lekeleer gelmeye doktora gitim progestan verdi bana şimdi normale döndüm 3-4 aydır
kizlarr hepinize gunaydin mavi hayal tebrikler canim cooook sevindim rabbim saglikli sihhatli kucagina almayi nasip etsin insallahhh :)))

canlar bnm regl cuma gunu bitti :KK43: dun doktora gidemedim :KK43:(( bugunde lavoboya girdim sabah bi baktim camasirimda hafir kan peceteyle sildirdim baya az az ksnamam varyaaa bu ne demek yerlesme kanamasi olurmu 4 gunde yardim kizlar yardim en acilinden bide belim feci agriyoo :KK43:((

meraba kızlar benimle aynı sorunu yasayanlar bana yardımcı olabilirmi acaba? ben gecen ay mantar tedawisi gördüm adetim gecikti we testte 2. cizgiyi gördüm ama düşükle sonuclandı bu ay da bir mide bulantısı üsküfra hafif ates doktora gittim idrar yolu enfeksiyonu dedi bu arada gögüslerim şişti el degeledim acısından hatta sütyen dahi kullanamadım we bu arada sag kasıgımda bir acıma agrı sanki lime lime ediyolar korktum apandistten doktora gittim utrasonla baktı normal dedi b arada sanki adet olacakmısım gibi bel agrısı biraz yürüyüm kuyruk sokumum cıkacak sanki çok yorulmusum iş yapmısım gibi bel agrım oluyor we arada cok cok hafif mide buantılarım oluyor gögüslerim şiş acaba ummamı oldum dedim canımım cektigi şeylleri yedim banamısın demiyor hala çok az şiş we acıma war en gec ayın 8 de hastalanmam azım we ben bu durumları adetime 15 gün warkenden beri cekiyorum acaba hamile olma olasılıgım warmı teset yapmak istemiyorum oumsuz olmasından korkuorum adetimin gecikmesini bekliycem ama insan bunuda bekliyemiyor :KK50:
üstelik bide ilişki sırasında sag kasıgımda felaket bi acıma hissediyorum bu nuden oluyor hamileligin ilk aylarında bu durumda yasanabiliyormu ultrasonla bakıldı hiç bi sorun cıkmadı ama gebemiyim degimiyim bilmiyorum
lütfen yardım edin caanlarrrr..... KIZLARRRRRR LÜTFEN CWP WERİRMİSİNİZ LÜTFENNNNNNNNN​

düşükten sonra korunun falan demişmiydi dr un ? bu belirtiler hamilelik belirtileri aynı zamanda adet belirtileri.inşallah gönlüne göre olur

ooooo çok güzelllll enabe mavihayalll çok sevindim canlarım yaaa allahım kucagınıza almayı nasip eder inş...benimde 2-3 günüm kaldıı korkuyorum yaaa :KK43: ama bu ay ilk defa gögüz ucum acıdı :) ümit işde ne hallere düştük yaaaa

inşallah talihacım ya.umut olmasa da hayat geçmez ya

düşükten sonra korunun falan demişmiydi dr un ? bu belirtiler hamilelik belirtileri aynı zamanda adet belirtileri.inşallah gönlüne göre olur

inşallah talihacım ya.umut olmasa da hayat geçmez ya

öyle tabi yaaa...ama artık olsun yaa valla :KK43: rüyamda test yapıyordum pozitif çıktı yaaa nasıl seviniyorum..buda bir ümit işde..dün gece ise rüyamda siyah ayakkabı giydim yaa buda sıkıntı demek işte :KK43:

sagolasın kuzum cwp werdigin için yok demedi öle bişey dün dk gittim tekrardan kan idrar temiz çıktı enfeksiyon falan yok ultrasonla baktı ondada sıkıntı cıkmadı batım 8 eylül şimdi göğüslerimin acısı da azaldı ne oluyor bana anlamadım walla:18:

Kızlar adet siklusun 29-30 gün bugün ise 31. gün cok azz kahverengi leke gelio başka bişey yok ağrım da yok şimdilik 18 aydır istiyorum her defasında hayal kırıklığı olursam dra gitcem yarın yada öbür gün off cok stresli ama kızlar bu ay ilk defa göğsüm daha hassaslaştı ve sürekli uykum geldi erkenden ne bilim yaaaaaa:KK43:bişey diyin bana nolur..

inşallah hamilesindir.biraz bekle bakalım lekelerin devamı gelmezse test yaparsın.

sagolasın kuzum cwp werdigin için yok demedi öle bişey dün dk gittim tekrardan kan idrar temiz çıktı enfeksiyon falan yok ultrasonla baktı ondada sıkıntı cıkmadı batım 8 eylül şimdi göğüslerimin acısı da azaldı ne oluyor bana anlamadım walla:18:

sen bekle bakalım bat ını . güzel haberini verirsin inşallah

öyle tabi yaaa...ama artık olsun yaa valla :KK43: rüyamda test yapıyordum pozitif çıktı yaaa nasıl seviniyorum..buda bir ümit işde..dün gece ise rüyamda siyah ayakkabı giydim yaa buda sıkıntı demek işte :KK43:

hayırdır inşallah canım ya hemen kötüyü düşünme sen hayra vesile olsun inşallah.

yenı hamılelerı tbrk edıyorum Allah tamamına erdırsın darısı da bıza olsun :KK34: opuyorum sızı kızlarr musaıt olunca gelecem tkrr gecmısı okuyamıyorum esımın tahlıllerı normale donmus bıraz 3 ay daha kullan demıs ılacları bakalım morfolojı % 1 iken % 4 olmus normalıde 4 un uzerı hadı hayırlısı bu tahlıle gore esın 3 ay ıcınde hamıle kalabılır demıs
:KK1: benım kırmızılar daha gelmedı 2 ay olacak nerdeyse cokmu rahatım nee:KK9:

X